MNK SILNICE GROUP Modřice B - AC Zruč-Senec 2004 0:6

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili za slunečného počasí. V sestavě jsme nemohli použít Filipa a Honzu.

Do první dvojice jsme poslali Tomáše a Lukáše. První set byly hosté na útoku prakticky bezchybní, my udělali několik chyb a set prohráli. Druhý set se naše hra zlepšila a vyhráli jsme v poměru 10:8. Ve třetím setu jsme dvakrát neproměnili a hosté vyhráli 8:10. Do druhé dvojice jsme poslali Milana s Davidem. První set jsme udělali hodně chyb na útoku a jasně prohráli. Druhý set jsme hru zlepšili a vyrovnaný stav dospěl až do stavu 9:9. Z posledního bodu se nakonec radovali hosté. Do první trojky jsme nasadili Milana, Kubu a Davida. První set opět vyrovnaný, opět 9:9 a opět se radují hosté. Druhý set se nám nedařilo na útoku a ani střídání ke zlepšení nevedlo 0:3. Do druhé trojice nastoupil Tomáš, Lukáš a Zdenek. První set jsme stále o bod vedli a vyhráli jsme nejtěsnějším rozdílem. Druhý set se nám nedařilo tolik bodovat a jasně prohráli. Třetí set jsme dotáhli do 8:8, ale pak už se nám bodovat nepodařilo. Ve třetí dvojici jsme vsadili na kluky z dorostu. První set se nám dařilo na útoku a vytvořili jsme si 3 bodový náskok. Potom jsme udělali několik zbytečných chyb a soupeře pustili do vedení. Set jsme nakonec ztratili nejtěsnějším rozdílem. Ztráta prvního setu nás poznamenala i do setu druhého, kde jsme se vůbec nedokázali na útoku prosadit a i přes střídání za Kubu jsme ho ztratili. Poslední naději tedy přinesl singl. Tady jsme nasadili našeho svátečního singlistu Lukáše. První set si Lukáš dobře chystal útok a dařilo se mu bodovat. Druhý set už vedl 6:4, ale po několika dlouhých výměnách mu došel dech a set ztratil. Třetí set už v dlouhých výměnách nedokázal s hostujícím singlistou držet dech a prohrál 10:7.

Trenét LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Hrajeme každý zápas v jiné sestavě a to se negativně projevuje na hře dvojic ve vypjatých chvílích. Musíme doufat, že už nám někteří hráči dokončí zkoušky a ostatní se nám uzdraví. Celkově jsme podali mnohem lepší výkon než minulý týden. K zisku bodů jsme dnes měli ale daleko."

Datum a čas: 06.05.2017 10:00
Kategorie: Historie 2017