Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice A - TJ Avia Čakovice A 5:5

Po skvělém začátku jenom remíza.

K utkání s pražským rivalem jsme nastoupili opět bez zraněného Radka Pelikána.

V zápase prvních dvojic jsme začali dobře, celý první set jsme si udržovali náskok, který nám vydržel až do jeho konce. Druhá sada byla vyrovnanější, nakonec poslední bod patřil nám – 1:0. V souboji druhých dvojic jsme snadno vyhráli první set, ve druhém jsme o míč podlehli. V infarktovém rozhodujícím dějství jsme 8:5 vedli, 8:9 prohrávali a nakonec jsme za stavu 9:9 se štěstím zvítězili – 2:0. Naše první trojka celkem v poklidu svůj zápas zvládla a poslala nás do vedení 3:0. Když ve druhém duelu trojic vedla naše druhá trojková formace  v první sadě 6:2, nic nenasvědčovalo, že by celé utkání mělo být nějak dramatické. Bohužel jsme soupeře podcenili a to byla velká chyba. V tomto setu už jsme neuhráli ani bod. Druhou sadu jsme sice zvládli a o míč vyhráli, ale ve třetím byli úspěšnější hosté – 3:1. V souboji vložených dvojic jsme vyhráli první sadu. Ve druhém setu se nám nepovedl začátek a táhlo se to s námi až do konce. V rozhodujícím dějství jsme první útok hostů chytili a šli jsme do vedení. To vydrželo až do stavu 8:8, kdy oby naši hráči na útoku chybovali a hosté snížili na rozdíl bodu – 3:2. V singlu byl lepší čakovický Jiří Kalous, kdy zejména ve druhém setu jasně dominoval – 3:3. V první odvetě trojic jsme v pohodovém tempu vyhráli první set. Ve druhé sadě jsme vyrobili velmi mnoho laciných chyb a stejným poměrem jsme podlehli. Rozhodující dějství bylo vyrovnané do osmiček a nakonec jsme tenhle duel zlomili na naši stranu – 4:3. Naše druhá trojka neměla svůj den a ani svůj druhý duel nezvládla – 4:4. Když naše první dvojka prohrála úvodní odvetu, hosté poprvé vedli a nevypadalo to s námi, co se týká bodového zisku vůbec dobře. Naštěstí poslední duel dne jsme zvládli a utkání tak nakonec skončilo zaslouženou remízou.

MNK SILNICE GROUP Modřice – TJ AVIA Čakovice   5:5

Rosenberk, Pospíšil -  Kučera, Chadim T.   2:0 (10:6, 10:9) – 1:0

Müller, Kop – Kalous J., Chadim J.   2:1 (10:5, 9:10, 10:9) – 2:0

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Kalous J., Chadim J., Kučera   2:0 (10:6, 10:8) – 3:0

Topinka, Hanus, Kop – Kalous Z., Pachman, Souček   1:2 (6:10, 10:9, 8:10) – 3:1

Gulda T., Hanus – Pachman, Souček   1:2 (10:7, 7:10, 8:10) – 3:2

Kop – Kalous   0:2 (8:10, 3:10) – 3:3

Rosenberk, Müller, Pospíšil (Halva) - Kalous Z., Pachman, Souček   2:1 (10:5, 5:10, 10:8) – 4:3

Topinka, Hanus, Kop - Kalous J., Chadim J., Kučera   0:2 (7:10, 8:10) – 4:4

Rosenberk, Pospíšil – Kalous J., Chadim J.   0:2 (7:10, 9:10) – 4:5

Müller, Kop – Kučera, Chadim T.   2:0 (10:9, 10:8) – 5:5

Sety v utkání: 12:12

Rozhodčí: Pavlík, Barák

Diváci: cca 70

Délka utkání: 3 hodiny 50 minut

Datum a čas: 05.05.2018 15:00