MNK SILNICE GROUP Modřice A - SK Start Praha 6:4

Do prvního letošního domácího (azylového) utkání v Rebešovicích jsme nastoupili kompletní. Duel provázelo velmi chladné počasí.

V prvním zápase dvojic jsme se po dobrém začátku trápili s příjmem a hosté šli snadno do vedení. Druhý zápas dvojic jsme měli až na pár okamžiků ve své režii a bylo vyrovnáno. Ve trojicích se body dělily. První dva sety úvodní trojky byly z obou stran jednoznačné, rozhodující sada dospěla do poslední možné výměny, kde Ungermann zkušeně rozhodl. Zápas druhých trojic byl zcela jednoznačný v náš prospěch. Až do poloviny druhého setu vložené dvojky to vypadalo, že půjdeme poprvé v utkání do vedení, ale pak jsme několikrát chybovali a nakonec jsme zvítězili v rozhodujícím setu až posledním možným míčem. V singlu Hanus zcela jasně v prvním setu přehrál Tůmu, ale pražský singlista se nevzdal a druhý set strhl na svou stranu. I tady rozhodoval poslední možný míč a opět jsme byli úspěšnější my. V následujícím duelu trojic dominoval na síti Pospíšil a hostující obrana na něj nenašla recept. Ve druhé odvetě trojic nás hosté přehráli v první sadě, ve druhé jsme se zvedli a srovnali jsme. Ve třetím setu to byl opět hostující Ungermann, který hrál na útoku velmi dobře a získal pro Pražany třetí bod. V první odvetě trojic jsme opět bojovali s vlastní nepřesností. Přesto jsme dokázali druhý set vyhrát, ale hosté si rozhodující sadu pohlídali. Šlo se do posledního duelu dne, kde naše dvojka zkušeně odmítla remízu a dohrála utkání do vítězného konce.

Rosenberk, Matkulčík – Tůma, Klabík   0:2 (7:10, 7:10) – 0:1

Pospíšil, Müller – Ungermann, Kaděra   2:0 (10:8, 10:6) – 1:1

Topinka, Hanus, Pospíšil – Ungermann, Mareček, Kaplan (Klabík)   1:2 (4:10, 10:3, 9:10) – 1:2

Rosenberk, Müller, Matkulčík – Kaděra, Tůma, Bálek (Marek)   2:0 (10:3, 10:5) – 2:2

Hanus, Burian (Halva) – Mareček, Kaplan (Marek)   2:1 (10:3, 6:10, 10:9) – 3:2

Hanus – Tůma   2:1 (10:4, 7:10, 10:9) – 4:2

Topinka, Hanus, Pospíšil – Kaděra, Tůma, Bálek   2:0 (10:7, 10:5) – 5:2

Rosenberk, Müller, Matkulčík – Ungermann, Mareček, Kaplan   1:2 (6:10, 10:8, 8:10) – 5:3

Rosenberk, Makulčík – Ungermann, Kaděra   1:2 (8:10, 10:8, 8:10) – 5:4

Pospíšil, Müller – Tůma, Klabík   2:0 (10:6, 10:8) – 6:4

Sety v utkání: 15:10

Rozhodčí: Hrůza, Mandát

Diváci: cca 30

Délka utkání: 4 hodiny 10 minut

Datum a čas: 13.04.2019 15:00
Kategorie: Historie 2019