MNK SILNICE GROUP Modřice A - SK Šacung Benešov 1947 6:2

15:00 - areál Sportovní 113, Rebešovice

MNK SILNICE GROUP Modřice – SK Šacung ČNES Benešov 1947   6:2

Do utkání jsme nastoupili kompletní i s oběma uzdravenými hráči, Müllerem a Hanusem.

Nevyšel nám začátek utkání a v souboji prvních dvojic jsme tahali v první sadě za kratší konec a podlehli jsme. Od druhého setu jsme se zlepšili a dokázali jsme první bod urvat pro sebe.   V duelu druhých dvojic jsme sice první set vyhráli, v následujících dvou jsme byli na útoku neproduktivní a hosté srovnali. V obou duelech trojic jsme byli lepším týmem, odskočili jsme na 3:1  a tak vložená dvojka šla do svého zápasu s klidem, který přetavila dobrým výkonem ve čtvrtý bod. I v duelu singlistů byl Hanus mnohem přesnější než hostující Truc) a před odvetami trojic jsme měli pohodový náskok. V té první jsme ovšem na hosty nestačili a výborně hrající Kalas byl na útoku velmi dominantní. Ve druhé odvetě trojic byl začátek hodně divoký. Prohrávali jsme 0:4, vedli jsme 5:4, v koncovce setu jsme prohrávali 7:9, ale dokázali jsme nakonec vyhrát. Ve druhé sadě jsme prohospodařili náskok 7:4, ale nakonec jsme o míč opět zvítězili a ukončili celé utkání.

Pospíšil, Müller – Nepodal, Flaks   2:1 (7:10, 10:8, 10:8) – 1:0

Rosenberk, Hanus (Matkulčík) – Kalas, Truc   1:2 (10:6, 4:10, 7:10) – 1:1

Topinka, Hanus, Pospíšil – Černota, Truc, Flaks   2:0 (10:8, 10:5) – 2:1

Rosenberk, Müller, Matkulčík – Tůma, Kalas, Nepodal (Paták)   2:0 (10:5, 10:5) – 3:1

Burian, Gürtler – Černota, Tůma (Paták)   2:0 (10:6, 10:7) – 4:1

Hanus – Truc   2:0 (10:3, 10:2) – 5:1

Topinka, Spousta, Pospíšil (Hanus) – Tůma, Kalas, Nepodal   0:2 (7:10, 9:10) – 5:2

Rosenberk, Müller, Matkulčík – Černota, Truc, Flaks   2:0 (10:9, 10:9) – 6:2

Sety v utkání: 13:5

Rozhodčí: Gregor, Müller

Diváci: cca 80

Délka utkání: 2 hodiny 50 minut

Datum a čas: 25.05.2019 15:00
Kategorie: Historie 2019