Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK Modřice

Čtvrtek 17. listopadu 2016 - 11:00 hala na Vodově ulici v Brně - Králově Poli.

V singlu první set ukořistil Hanus, ve druhém Shin Baek přitvrdil hru a srovnal, ale o vítězství korejský hráč přišel dvěma zásadními chybami v samotné koncovce třetího setu.

V dvojici na česká pravidla vyzvali v prvním setu Guldu a Novotného tvrdý smečař přes hlavu Son Yeonseok a Jeong Won Deok, na naše hráče nestačili v těsné koncovce.  Ve druhém setu vystřídali oba hostující hráči a nastoupili za ně Jeon Hwi Jin a Jeon Hyun Gjin. Ani oni však nedokázali naši dvojici porazit. To už ale Novotného vystřídal Burian.

Trojici na mezinárodní pravidla zvládli lépe hosté z Koreje. První set končil na dvanácti a třetí dokonce na třinácti bodech. Za Modřice nastoupili Spousta, Burian, Zach a v druhém setu Novotný, u soupeřů v prvním setu Jeon Hwi Jin a Jeon Hyun Gjin a doplnil je Son Yeonseok, který dokázal také blokovat, ve druhém setu hosté vyzkoušeli nové trio. Lee Taeho, tvrdý ranař Jung Youngchul a Jeong Won Deok.

Ani v krátkých dvojicích nebyli Gulda s Hanusem a alternujícím Burianem obětními beránky. První set měli prakticky vyhraný, ale nakonec podlehli Jeong Won Deokovi a Jeon Hwi Jinovi 14:15. V setu druhém jim pak povolili už s vystřídavším Yeonseok Sonem soupeři osm míčů.

Zajímavá zkouška, spíš ze zdvořilosti, čekala naše hráče nakonec. Jediný set v korejském národním sportu Jokgu. Hrálo se čtyři proti čtyřem a bez bloku a na dva dopady. Čtveřice Gulda, Spousta, Zach a Novotný uhrála na Jeon Hyun Gjina, Park Sunghoa, Jung Youngchula, Lee Taeho a střídajícího Jeon Hwi Jina osm bodů a zápasila mimo jiné také s jinými rozměry míče.

Průběh utkání: 2:0, 2:3

 

Datum a čas: 17.11.2016 11:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2016

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2020 §

! Multifunkční hala !

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< únor 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!