ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SDS EXMOST Modřice - TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice 6:0

V pekelném počasí zazpíval v Modřicích kanár

10. kolo nejvyšší nohejbalové soutěže přivedlo do Modřic tým z Českých Budějovic. Utkání se hrálo za velkého vedra a hráčům ztěžoval hru nárazový vítr.Hosté do první dvojky nasadili své mladé, talentované hráče, kteří zatím ještě nedosahují kvalit našich a tak v poklidném tempu naše první dvojka získala první bod. Ve druhém zápase byli v prvním setu neustále ve vedení hosté, ovšem při devítkách Müller chytil Musilův kraťas a sám se nemýlil. Ve druhém setu jsme si hned na začátku vybudovali čtyřbodový náskok, který jsme udrželi. V souboji prvních trojic jsme v úvodní sadě nemohli najít recept na dlouhý blok Matějky, hosté navíc hráli dobře na útoku a prohráli jsme. Pak se ovšem naše trojka v následujících dvou sadách zlepšila a povolila hostům pouhých pět bodů. Ve druhém zápase trojic jsme hostům nedali šanci a ve dvou setech jasně zvítězili. Ve vložené dvojce jsme zcela jasně opanovali první set, protože v té chvíli byl vítr hodně silný a my jsme výhody „hrát s větrem“ využili. Ve druhém setu to dokázali hosté a šlo se do sady rozhodující. Tam dospěl stav na devítky. První možnost Gulda neproměnil, ale hostující Fík měl nahráno příliš daleko a tak jeho útok chytil Bertko a útokem za blok Matějky rozhodl tento zápas. V singlu hosté nasadili Višvádera, který v prvním setu na Kopa neměl. Ve druhém se ovšem zlepšil a srovnal. Ve třetím vedl 9:7, ovšem náš hráč se dostal na servis a nejtěsnějším poměrem ukončil celé utkání.

MNK SD EXMOST Modřice  – TJ Dynamo Propagační Podnik České Budějovice   6:0

Výsledky jednotlivých zápasů:

Rosenberk, Pospíšil – Višváder, Žikeš (Ryneš)   2:0 (10:6, 10:7) – 1:0

Müller, Kop – Chalupa, Musil   2:0 (10:9, 10:6) – 2:0

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Fík, Matějka, Musil   2:1 (8:10, 10:4, 10:6) – 3:0

Topinka, Gulda T., Kop – Ryneš, Višváder, Chalupa   2:0 (10:6, 10:5) – 4:0

Gulda T., Bertko – Matějka, Fík   2:1 (10:4, 8:10, 10:9) – 5:0

Kop – Višváder   2:1 (10:3, 8:10, 10:9) – 6:0

Sety v utkání: 12:3

Rozhodčí: Matyášek, Buddeus

Diváci: cca 50

Délka utkání: 2 hodiny 25 minut

Datum a čas: 25.06.2016 14:00