Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK mobilprovás Modřice B - TJ Spartak MSEM Přerov 6:4

První mistrovské utkání v nové hale!

K poslednímu zápasu základní části soutěže jsme přivítali soupeře Tj Sokol MSEM Přerov. Pozice obou týmů v tabulce byla výsledky ze sobotního kola stanovena. Modřice končí po základní části na 2. místě a Přerov na třetím. Utkání, které proběhlo v krásné, nové hale tak bylo utkáním „o nic“. Dalším faktorem, který ovlivnil tento zápas byla značná únava některých hráčů na obou stranách, protože část týmu měla za sebou velkou porci zápasů ze soboty a neděle.

První dvojice Gulda-Brenner začala zápas špatně a svoje utkání ve třech setech prohrála. Zápas prvních dvojic ztroskotal hlavně na mezihře, zejména na přípravě útoku.  - 0:1.

Dvojice Pavelka-Boleloucký naopak svůj zápas zvládla a hrála skvěle. – 1:1.

Souboj prvních trojic se musel po velmi vyrovnaném boji rozhodnout až ve zkráceném třetím setu, kde naše mužstvo několikrát chybovalo a prohrálo 10:6 – 1:2.

Zápas druhých trojic byl jasně v režii Pavelkovi sestavy – 2:2.

 

Nepárová část utkání byla v naší režii a poslala náš tým do vedení. Třetí dvojice byla však velice dramatická, když Jonase musel střídat Bartoš. A o vítězství musela rozhodnout koncovka třetího setu. Zápas singlu dobře zvládl Pavelka, když po jednoznačném prvním setu musel zvládnout poslední možný míč setu druhého - 4:2.

Do první odvetné trojce nastoupila pozměněná sestava, kvůli zdravotním indispozicím. V tomto zápase však byla vidět únava, která přecházela v nepřesnosti a tento zápas jsme však nezvládli a prohráli jej ve 3 setech. – 4:3.

Zápas druhých odvetných trojic byl opět jasně v režii Pavelkovi sestavy, který doplněný o skvěle hrajícího Štěpánka s Bartošem hrál výborné utkání – 5:3.

Na konec zápasu se po nevydařené první odvetné dvojici muselo přejít k poslednímu možnému zápasu, kde ve vyrovnaném souboji vybojoval Pavelka s Bolelouckým vítězné utkání. Výsledné skóre utkání - 6:4.

Hrající trečnér týmu JAKUB SPOUSTA: "Jsem velmi rád, že jsme tohle utkání zvládli. Je velice těžké v takových utkáních najít dostatek energie a motivace, ale věřím že každý odehraný míč nám pomůže v dalších bojích. Pochvalu zaslouží pětibodový Jan Pavelka, který hrál proti svému mateřskému klubu výborně."

Výsledky jednotlivých zápasů:

Brenner, Gulda – Doležel, Kočička 1:2–0:1

Pavelka, Boleloucký – Dreiseitl, Miklík 2:0–1:1

Brenner, Gulda, Boleloucký – Dreiseitl, Doležel, Šilhavý 1:2–1:2

Pavelka, Štěpánek, Bartoš – Kočička, Miklík, Zvoníček 2:0–2:2

Jonas, Gűrtler (Bartoš) – Zvoníček, Šilhavý 2:1–3:2

Pavelka – Zvoníček 2:0–4:2

Gűrtler, Gulda, Boleloucký (Brenner) - Kočička, Miklík, Zvoníček 1:2–4:3

Pavelka, Štěpánek, Bartoš – Dreiseitl, Doležel, Šilhavý 2:0–5:3

Štěpánek, Brenner – Dreiseitl, Miklík 1:2–5:4

Pavelka, Boleloucký – Kočička, Doležel 2:0–6:4

Datum a čas: 28.09.2020 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z utkání B

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2021 >>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!