ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK mobilprovás Modřice B - T.J. Sokol Zbečník, z.s. 6:0

Sportovní areál Modřice

Domácím chybělo pouze duo Gürtler a Jonas, ale hosté předlouhou cestu absolvovali ve výrazně oslabené sestavě.

Do první dvojice naskočil Gulda s Pavelkou a do sedmiček byl k vidění poměrně vyrovnaný nohejbal. Koncovku prvního setu domácí duo zvládlo lépe a ve druhém setu už žádné drama nepřipustilo.

K zápasu druhých dvojic nastoupil Konupka s posilou Višvaderem a v podstatě se opakoval scénář prvního dílčího zápasu. Za stavu 9:9 v prvním setu však Višvader nekompromisně proměnil a druhý set si naše dvojice už pohlídala.

První trojice začala ve složení Gulda, Pavelka, Bartoš a první set bez větších potíží získala na svou stranu. Na druhý set se prohodili smečaři a na kurt vlétlo dorostenecké duo Boleloucký – Brenner. Do stavu 8:5 v sestavě 3B vše fungovalo, ale následovala série poměrně laciných chyb a hosté dokázali stav otočit a set stáhnout na svou stranu. Ve zkrácené sadě však turnajová trojice zabrala, svoje chyby odčinila a připsala v utkání už třetí bod.

Druhá trojice nastoupila ve složení Konupka, Spousta, Višvader a svou kvalitní a rozmanitou hrou získala první set. Na post nahrávače naskočil Štěpánek a pokračoval dobrý výkon celé trojice, který přinesl ovoce ve formě čtvrtého bodu.

Nepárovou část utkání odstartovala dorostenecká dvojka Boleloucký, Brenner. K vidění byly pěkné výměny a bojovnost na obou stranách. Naše sehraná dvojice si však koncovky obou setů pohlídala a navázala na dobré výkony z minulých utkání.

Do zápasu jednotlivců naskočil Bartoš a od začátku si zodpovědnou hrou udržoval příjemný náskok. Nic se na tom nezměnilo ani ve druhém setu, a tak jsme se po necelých dvou hodinách šli zdravit od podávací čáry.

Gulda, Pavelka – Prouza, Houser 2:0 (10:7, 10:3)

Konupka, Višvader – Pošepný, Teichman 2:0 (10:9, 10:5)

Gulda, Pavelka, Bartoš (Boleloucký, Brenner) – Bernard, Prouza, Doležal 2:1 (10:6, 8:10, 10:7)

Konupka, Spousta, Višvader (Štěpánek) – Pošepný, Teichman, Houser 2:0 (10:6, 10:7)

Boleloucký, Brenner – Bernard, Doležal 2:0 (10:7, 10:8)

Bartoš – Pošepný 2:0 (10:5, 10:6)

Hráč JAN BARTOŠ: "Je pozitivní, že se proti oslabenému týmu hostů stihli na hřišti za pouhých šest zápasů vystřídat všichni naši hráči. Naštěstí každý podal lepší výkon jak na tréninku, a tak jsme zápas bez větších komplikací zvládli."