Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

2. semifinále - MNK mobilprovás Modřice - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 4:3

Druhé semifinále se odehrálo v naší nové moderní hale. Oba týmy byly kompletní a čekala se opět obrovská bitva.

Utkání začala naše elitní dvojice s cílem odčinit prohru z prvního střetnutí. Náš soupeř tentokrát zvolil hru bez leváka a to se ukázalo pro nás jako přijatelnější varianta. V obou setech naše sestava dominovala a oba sety hladce ovládla.

Druhá naše dvojice se stále ještě sehrává, ale i tak dokázala v Čelákovicích svou dvojku vyhrát. Doma to ovšem bylo zcela jinak. Hosté měli oba sety pod kontrolou. Zatímco naše sestava trefovala stojící hráče, hosté s přehledem bodovali.

Souboj trojic už mohl hodně naznačit. První set začal pro nás dobře, ale bohužel nás rychle srazily chyby v obraně. Útok Matury měla naše obrana dobře pokrytá, jenže se nepodařilo dostat míč zpátky do pole. Zlepšení nepřišlo ani v druhém setu a hosté se dostali do trháku. Je potřeba říct, že náš výkon v této trojici byl nejslabší v celé sérii. Naopak Matura dokázal, že umí hrát i bez skákaných úderů.

Žádná jiná disciplína není tak úspěšná jako singl v našich barvách po dlouhá léta. Naše vsetínská posila nedala Jedličkovi sebemenší šanci a stav utkání byl srovnaný.

Zápas druhých trojic jsme potřebovali nutně vyhrát, abychom se nedostali pod zbytečný tlak. První set byl vyrovnaný až do sedmiček. Pak jsme získali náskok dvou bodů a nepomohl ani příchod Matury. Hosté ponechali sestavu s Maturou a opět se hrála vyrovnaná bitva. Skóre se vyšplhalo na 9:6 a měli jsme vše ve svých rukách. Jenže hraje se do desíti, míč je kulatý a psychika někdy vratká. Hosté vrátili do hry Nesládka na blok a hned úřadoval proti Brennerovi. Za devítek přišel bohužel horší příjem a pak už to byla klasická rovnice:špatný příjem=horší nahrávka=smeč do autu. Šlo se do rozhodujícího setu, kde jsme se rychle ujali vedení 8:6. Bohužel to bylo z naší strany vše. Od tohoto momentu jsme nezabodovali a nechytli ani jediný útok.

Naše první dvojka měla před sebou složitou situaci. Brenner musel rychle zapomenout na nepodařenou trojici a soustředit se na další dílčí zápas. Postupně se situace začala dobře vyvíjet pro nás a koncovka už byla naše. Jenže druhý set byl velký propadák a Boleloucký dokonce musel střídat, aby si srovnal hlavu na třetí set. Přišel stav 8:8 a tady se událo velké drama. Hosté snadno zabodovali a připsali devítku, pak náš kapitán na druhý pokus srovnal a čekalo se, jak to zvládne Seidl. Pouhých 10cm nás dělilo od třetího semifinále, protože Seidl trefil těsný aut. 

Scházelo jediné, porazit slabší dvojku hostů. Kdo viděl první zápas naší sestavy, tak asi víc věřil zeleným barvám. Naše jediná taktika byla udržet chladnou hlavu a jít si za svým. To se ukázalo jako klíčové a druhý set toho byl důkazem. První set zvládl ukončit Jonas technickým zakončením až na devítkách, ale to byl poslední odpor hostů. Od poloviny druhé setu už asi všichni tušili, že toto utkání vyhrajeme. Podařilo se a kupodivu to byl Jonas, který předvedl jeden z nejlepších výkonu v play off za pět let.

Trenér týmu RICHARD LAŤÁK: "Vyhrál šťastnější tým, ale sportovně musím uznat, že hosté byli lepší. Přehráli nás především ve trojkách, kde kraloval Matura na útoku. Od svých hráčů jsem postrádal větší vůli a hlavně odvahu. Tento výkon na finále rozhodně stačit nebude a musíme si rozebrat několik situací, aby se už neopakovaly. Čelákovicím vzkazuju, ať nejsou smutní, protože příští rok budou mít opět top tým a myslím, že už jim finále neuteče."

1D - 1D Boleloucký,Brenner - Loffelmann(Hejtík,Matura)   2:0 (10:6,10:5)

2D - 2D Bílý,Jonas(Jurka) - Nesládek,Seidl   0:2 (7:10,4:10)

1T - 1T Bílý,Boleloucký(Kolouch),Brenner - Seidl,Loffelmann,Matura   0:2 (4:10,5:10)

S - S Bílý - Jedlička   2:0 (10:1,10:4)

2T - 2T Bílý,Brenner,Jurka - Seidl,Hejtík,Nesládek(Matura)   1:2 (10:8,9:10,10:8)

1D - 2D Boleloucký(Kolouch),Brenner - Seidl,Nesládek   2:1 (10:7,7:10,10:9)

2D - 1D Bílý,Jonas - Loffelmann(Hejtík),Matura   2:0 (10:9,10:7)

Utkání můžete sledovat ze záznamu ZDE.

Datum a čas: 04.10.2020 12:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z utkání dorostenecké ligy

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< listopad 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!