Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK mobilprovás Modřice B - TJ Solidarita Praha 5:1

Do prvního utkání letošního play-off jsme nastoupili pouze bez Konupky a Štěpánka, kteří měli rodinné povinnosti. Zápas se díky silnému větru musel odehrát v Městské hale v Modřicích.

Do prvního utkání dvojic nastoupil Gulda s Pavelkou a se soupeřem si poradili bez větších komplikací 2:0 na sety. 1:0

Do druhého utkání dvojic nastoupil hrající kapitán Gürtler společně s nejmladším hráčem domácích Brennerem a své utkání zvládli taktéž ve dvou setech. 2:0

K prvnímu zápasu trojic nastoupil Pavelka, Boleloucký a Gulda a svým výkonem přejeli soupeře znovu bez ztráty kytičky 2:0 na sety. 3:0

Stav utkání naznačoval, že by se mohlo jednat o jednoznačnou záležitost, i první set druhého utkání trojic, kde modřické barvy hájil Gürtler, Bartoš a Brenner skončil vítězně, ale další dva sety skončili nejtěsnějším možným výsledkem a zápletka mohla být na světě. 3:1

Tím víc, když v zápase jednotlivců se Bartošovi nepovedl úvod zápasu a než se stačil rozkoukat, prohrával 1:0 na sety.Ve druhém zpřesnil své údery a dokázal jej vyhrát. Ve třetím setu to bylo bod za bod, až v koncovce soupeř udělal o jednu chybu více a další bod pro domácí byl na světě. 4:1

Do obrácených trojic nastoupil Pavelka, Boleloucký a Gulda, kteří v prvním setu nenašli na svého soupeře recept, ale v dalších dvou setech soupeř nedokázal pravidelně proměňovat své útoky, a tak první zápas letošního play-off Divize 3 dopadl pro Modřickou ekipu na výbornou. 5:1

Kapitán našeho týmu Tomáš Gürtler: "Zápas jsme přesunuli skrze nevyhovující podmínky do nové haly. Hala je to vskutku velká a chvílemi se cítíte jako na letišti. I přesto, že jsme hráli skoro v úplné sestavě a vyhráli jsme na první pohled přesvědčivě 5:1, nemohu být s výkonem 100% spokojený. Stále se projevují v určitých momentech zápasu výpadky základních herních činností, které nás herně brzdí. Pokud chceme pomýšlet na nejvyšší příčky, musíme to ještě vypilovat."