Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Vojtěch Holas

Náš tým posílil na hostování Vojtěch Holas, jeden z nejlepších polařů a nahrávačů, který se pohybuje na našich extraligových hřištích!

Je mu 26 let. Nejprve do svých 15 let hrál fotbal, když pak ale nebylo mnoho šancí posunout se dál, přešel raději na nohejbal, ke kterému se dostal díky tátovi, který v jejich vesnici hrával okresní soutěž. Od 15 let hrál za Mnichovo Hradiště, kde s týmem vykopali 2. ligu. Extraligu začal hrát v roce 2016 za Čelákovice.  Do Čelákovic se dostal tak, že se na něj přijeli podívat při finále 2.ligy v roce 2015 ve kterém bojoval za Mnichovo Hradiště.

Vojto,Jak vůbec došlo k jednání o tvém účinkování v Modřicích?

Byli jsme s klukama na turnaji ve Vlčnově, kde byla přítomna i sestava s hráči Modřic (Kuba Pospíšil a Radek Pelikán). V průběhu turnaje jsme se nějak bavili o počínání v Čelákovicích a najednou jsme se dostali k tématu, jestli bych se nebránil přestupu do Modřic. Dost mi to začalo vrtat hlavnou a měl jsem před sebou velkou výzvu, zda bych opravdu chtěl za Modřice hrát. Poté jsme se sešli s Petrem Guldou a Petrem Jahodou v Havlíčkově Brodě a začali dohadovat možnou spolupráci, a musím říci, že se mi podmínky být v takovém týmu jako jsou Modřice hodně líbily. Poté jsem tuto nabídku probral s přítelkyní a také s mými rodiči. Od všech jsem dostal plnou podporu a v tu chvíli jsem věděl, že jsem vnitřně rozhodnutý jít reprezentovat modřický nohejbal. Poté jsem se ještě musel s klukama v Čelákovicích dohodnout na možném hostování, ti mi také nebránili a bylo rozhodnuto, že na rok půjdu hostovat do Brna. Tímto bych chtěl klůkům z Čelakovic moc poděkovat za možnost vyzkoušet si extraligové prostředí nejen v Čelákovicích. Také bych určitě chtěl poděkovat mému zaměstnavateli, který mně umožnil jednou v týdnu pracovat z pobočky v Brně.
 
V Čelákovicích jsi jednoznačně patřil k oporám týmu. Co od tohoto kroku očekáváš?
 
Od tohoto kroku čekám novou výzvu. Určitě to bude časově velmi náročné, předpokládám, že strávím na cestách hodně času při dnešním stavu silnic, ale jsme rád, že jsme se rozhodl takto a očekávám od této štace získání nových zkušeností a poznání mnoha nových tváří.
 
Narozdíl od skvělého prostředí v Čelákovicích přicházíš do Modřic, které mají poněkud konzervativnější příznivce a komornější prostředí.
 
Určitě mohu říci, že atmosféra v Čelákovicích byla neskutečná,  je to jako jedna velká rodina. Ale byl čas na novou výzvu v mém nohejbalovém životě a proto jsem se rozhodl změnit na letošní sezonu působiště.

Máš nějaký vzkaz pro modřické fans?

Budu moc rád, když fanoušci Modřic vytvoří podobnou atmosféru a nás to bude nutit na hřišti předvádět ty nejlepší výkony.

Datum a čas: 23.01.2020 17:41
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z výboru

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< září 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!