BDL - 4. kolo: MNK mobilprovás Modřice 'A' - TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 3:4

K nedělnímu domácímu utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě. Parné počasí nám již od rána dávalo zabrat. Začátek nám vyšel výhrou první dvojice ve složení Dvořák, Brenner,kteří porazili Loffelmanna s Maturou ve dvou setech 10:5,10:4. Ve druhé dvojici jsme také začali dobře a první set vyhráli. Bohužel nám koncovky dalších dvou setů nevyšly a celkové skóre po odehrání dvojic bylo 1:1. Brennerovu trojici jsme začali dobře výhrou prvního setu. Chyby v mezihře a neproměňování Brennera na útoku nás odsoudilo k prohře 1:2. Do hry nás vrátil Patrik Kolouch v singlu,který jednoznačně porazil ve dvou setech Loffelmanna 10:2,10:1. Po druhé trojici vedené Davidem Dvořákem jsme se dostali do celkového vedení 3:2. Bohužel první odvetná dvojice ve složení Dvořák, Brenner celkem lehce podlehla dvojici Nesládek, Seidl. O všem tedy musela rozhodnout poslední dvojice,která byla velmi vyrovnaná až do závěru třetího setu,před jehož koncem došlo ke zranění hráče Jurky(natažené vazy v kotníku)a vystřídání Svobodou. Naše hráče tato situace poznamenala a Čelákovičtí dovedli zápas do vítězného konce. Bohužel i v dnešní době jsem byl svědkem lhostejného chování rozhodčího, kdy se staví hra před zdravotní stav hráče.