Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

BDL - 3. kolo: TJ Spartak MSEM Přerov - MNK mobilprovás Modřice 'B' 1:6

Sestava našeho rezervního týmu byla kompletní. Zde již domácí tým cítil větší šanci uspět a bylo to znát. První dvojice ve složení Tomek , Bednář jasně přehrála slabší hostující dvojici, kdy v obou setech nedovolili domácím více jak 5 míčů a jasně zvítězili 2:0. Druhá dvojice byla již velmi vyrovnaná, kde Sluka s Nesnídalem vyhráli první set až posledním možným míčem. Druhý set se jim vůbec nevydařil a z důvodu velké chybovosti obou hráčů ho ztratili jednoznačně 10:5.Ve třetím zkráceném setu se k nám přiklonilo štěstí a za stavu 9:9 proměnil svůj útok Tomáš Sluka. Následnou trojici jsme bez větších potíží vyhráli 2:1. Velkým překvapením byla prohra Tomáše Sluky v singlu, kdy první set ještě zvládl vyhrát poměrem 10:8,v následném druhém setu již nebyl schopen překopnut síť a za stavu 9:0 pro domácí zakopl hostující hráč míč. 3.set se nesl ve stejném duchu a opět vedl k prohře T.Sluky. Zbylé zápasy byly v naší jasné režii a nepřipustili jsme domácímu týmu možnost získání bodů z tohoto zápasu a zajistili si tímto plné 3 body do celkové tabulky.