Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

BDL - 2. kolo: TJ Peklo nad Zdobnicí - MNK mobilprovás Modřice 'A' 4:3

K nedělnímu dopolednímu utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě. Začátek utkání se nám velmi vydařil a po úvodních dvojicích jsme vedli 2:0. V následující trojici jsme dostali lekci z produktivity a stav utkání se změnil na 1:2 z pozice domácích. Následně Michal Svoboda nezvládl singl proti výborně hrajícímu domácímu Friesovi a bylo vyrovnáno na 2:2. V následující odvetě trojic jsme začali o poznání lépe a jasně vyhráli první set, ve druhém se nám nedařilo zakončení a přidaly se i chyby a tak zápas došel až do třetího setu, kde za stavu 9:9 domácí hráč Šimeček zablokoval Brennera a rázem z toho byla průběžná prohra 3:2 V následné dvojici sice ještě Brenner s Dvořákem zvítězili a srovnali skóre na 3:3. Bohužel v rozhodující poslední dvojici Kolouch s Jurkou prohráli ve třetím setu z důvodu vlastních chyb a za přispění rozhodčích. Bohužel zde došlo i k zásahu domácích fanoušků. Když se jeden z nich naklonil a před vybírajícím Jurkou na míč záměrně sáhl a tak znemožnil výběr tohoto míče. Bohužel u rozhodčích vše prošlo i bez jakéhokoli napomenutí.