Honza Bartoš se výbornými výkony dostal až do semifinále, kde v boji o finálovou účast podlehl až ve třech setech pozdějšímu vítězi Kovaříkovi.
1. TJ Slavoj Český Brod A (Kovařík J.)
2. TJ Sokol Zbečník (Pohl V.)
3. MNK Modřice A (Bartoš J.)
4. TJ Dynamo České Budějovice A (Žikeš D.)
zápas | skupina | kolo | hřiště č. | České Budějovice | skupina A až H | ||
1 | A | I. | MNK Modřice, z.s. “A“ | : | 0 | ||
2 | B | I. | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - | : | TJ Spartak MSEM Přerov "C" - | ||
3 | C | I. | NK CLIMAX Vsetín "A" - | : | T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. | ||
4 | D | I. | T.J. SOKOL Holice "A" - | : | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" | ||
5 | E | I. | TJ Radomyšl, z.s. "A" - | : | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" | ||
6 | F | I. | TJ SLAVOJ Český Brod "B" - | : | TJ Spartak MSEM Přerov "B" - | ||
7 | G | I. | TJ Sokol Zbečník "A" - | : | TJ Radomyšl, z.s. "C" - | ||
8 | H | I. | TJ SLAVOJ Český Brod "A" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" | ||
9 | A | II. | SK Šacung Benešov 1947 "B" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" | ||
10 | B | II. | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - | : | T.J. SOKOL Holice "C" - | ||
11 | C | II. | TJ SLAVOJ Český Brod "C" - | : | TJ Radomyšl, z.s. "B" - | ||
12 | D | II. | SK Šacung Benešov 1947 "A" - | : | MNK Modřice, z.s. "C" - | ||
13 | E | II. | NK CLIMAX Vsetín "B" - | : | SK Šacung Benešov 1947 "C" - | ||
14 | F | II. | MNK Modřice, z.s. "B" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" | ||
15 | G | II. | T.J. SOKOL Holice "B" - | : | NK CLIMAX Vsetín "C" - | ||
16 | H | II. | TJ Spartak MSEM Přerov "A" - | : | Slovan Chabařovice - | ||
17 | A | III. | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" | : | MNK Modřice, z.s. “A“ | ||
18 | B | III. | T.J. SOKOL Holice "C" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" | ||
19 | C | III. | TJ Radomyšl, z.s. "B" - | : | NK CLIMAX Vsetín "A" - | ||
20 | D | III. | MNK Modřice, z.s. "C" - | : | T.J. SOKOL Holice "A" - | ||
21 | E | III. | SK Šacung Benešov 1947 "C" - | : | TJ Radomyšl, z.s. "A" - | ||
22 | F | III. | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - | : | TJ SLAVOJ Český Brod "B" - | ||
23 | G | III. | NK CLIMAX Vsetín "C" - | : | TJ Sokol Zbečník "A" - | ||
24 | H | III. | Slovan Chabařovice - | : | TJ SLAVOJ Český Brod "A" - | ||
25 | A | IV. | SK Šacung Benešov 1947 "B" - | : | 0 | ||
26 | B | IV. | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - | : | TJ Spartak MSEM Přerov "C" - | ||
27 | C | IV. | TJ SLAVOJ Český Brod "C" - | : | T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. | ||
28 | D | IV. | SK Šacung Benešov 1947 "A" - | : | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" | ||
29 | E | IV. | NK CLIMAX Vsetín "B" - | : | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - | ||
30 | F | IV. | MNK Modřice, z.s. "B" - | : | TJ Spartak MSEM Přerov "B" - | ||
31 | G | IV. | T.J. SOKOL Holice "B" - | : | TJ Radomyšl, z.s. "C" - | ||
32 | H | IV. | TJ Spartak MSEM Přerov "A" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" | ||
33 | A | V. | 0 | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" | ||
34 | B | V. | TJ Spartak MSEM Přerov "C" - | : | T.J. SOKOL Holice "C" - | ||
35 | C | V. | T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. | : | TJ Radomyšl, z.s. "B" - | ||
36 | D | V. | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - | : | MNK Modřice, z.s. "C" - | ||
37 | E | V. | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - | : | SK Šacung Benešov 1947 "C" - | ||
38 | F | V. | TJ Spartak MSEM Přerov "B" - | : | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" | ||
39 | G | V. | TJ Radomyšl, z.s. "C" - | : | NK CLIMAX Vsetín "C" - | ||
40 | H | V. | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" | : | Slovan Chabařovice - | ||
41 | A | VI. | MNK Modřice, z.s. “A“ | : | SK Šacung Benešov 1947 "B" - | ||
42 | B | VI. | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - | : | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - | ||
43 | C | VI. | NK CLIMAX Vsetín "A" - | : | TJ SLAVOJ Český Brod "C" - | ||
44 | D | VI. | T.J. SOKOL Holice "A" - | : | SK Šacung Benešov 1947 "A" - | ||
45 | E | VI. | TJ Radomyšl, z.s. "A" - | : | NK CLIMAX Vsetín "B" - | ||
46 | F | VI. | TJ SLAVOJ Český Brod "B" - | : | MNK Modřice, z.s. "B" - | ||
47 | G | VI. | TJ Sokol Zbečník "A" - | : | T.J. SOKOL Holice "B" - | ||
48 | H | VI. | TJ SLAVOJ Český Brod "A" - | : | TJ Spartak MSEM Přerov "A" - | ||
Play-off | |||||||
49 | OF1 | Modřice B | : | Šacung A | |||
50 | OF2 | Český Brod A | : | KV A | |||
51 | OF3 | Radomyšl A | : | Holice B | |||
52 | OF4 | Modřice A | : | Radomyšl B | |||
53 | OF5 | Vsetín A | : | Dynamo ČB B | |||
54 | OF6 | Zbečník | : | Spartak Přerov A | |||
55 | OF7 | Dynamo ČB A | : | Vsetín B | |||
56 | OF8 | Holice A | : | Šacung B | |||
57 | ČF1 | Šacung A | : | Český Brod A | |||
58 | ČF2 | Radomyšl A | : | Modřice A | |||
59 | ČF3 | Vsetín A | : | Zbečník | |||
60 | ČF4 | Dynamo ČB A | : | Holice A | |||
61 | SF1 | Český Brod A | : | Modřice | |||
62 | SF2 | Zbečník | : | Dynamo ČB A | |||
63 | 3M | Modřice A | : | Dynamo ČB A | |||
64 | F | Český Brod A | : | Zbečník |
Prezence MČR jednotlivců dorostu České Budějovice 10.11.2018 | ||||||
Název týmu | r.č. | Jméno | č.dr. | Kapitán | Trenér | |
1 | T.J. SOKOL Holice "A" - | 6027 | Veselý Dominik | 19 | Líbal | |
2 | T.J. SOKOL Holice "B" - | 6028 | Vojtíšek Marek | 14 | Líbal | |
3 | T.J. SOKOL Holice "C" - | 3545 | Levý Patrik | 17 | Líbal | |
4 | TJ SLAVOJ Český Brod "A" - | 458 | Kovařík Jaroslav | 37 | ||
5 | TJ SLAVOJ Český Brod "B" - | 904 | Truc Nikolas | 30 | ||
6 | TJ SLAVOJ Český Brod "C" - | 2214 | Ungermann Vilém | 32 | ||
7 | TJ Radomyšl, z.s. "A" - | 768 | Slavíček Josef | 22 | ||
8 | TJ Radomyšl, z.s. "B" - | 3139 | Švancar Martin | 32 | ||
9 | TJ Radomyšl, z.s. "C" - | 3137 | Ježek Tomáš | 20 | ||
10 | TJ Sokol Zbečník "A" - | 2749 | Pohl Václav | 14 | Vlach | |
12 | TJ Spartak MSEM Přerov "A" - | 4397 | Dreiseitl Jiří | 28 | Janek | |
13 | TJ Spartak MSEM Přerov "B" - | 6189 | Pokorný Dominik | 6 | Janek | |
14 | TJ Spartak MSEM Přerov "C" - | 6197 | Pírek Jakub | 1 | Janek | |
15 | Slovan Chabařovice - | 2154 | Henzl Adam | 16 | ||
16 | NK CLIMAX Vsetín "A" - | 2758 | Bílý Daniel | 21 | Gebel | |
17 | NK CLIMAX Vsetín "B" - | 2757 | Majštiník David | 82 | Gebel | |
18 | NK CLIMAX Vsetín "C" - | 5744 | Stařičný Rudolf | 97 | Gebel | |
19 | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - | 1349 | Žikeš David | 1349 | ||
20 | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - | 4774 | Chvátal David | 27 | ||
21 | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" - | 6642 | Škoda Petr | 17 | ||
22 | TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" - | 5857 | Novotný Jan | 13 | ||
23 | MNK Modřice, z.s. "A" | 5237 | Bartoš Jan | 9 | Laťák | |
24 | MNK Modřice, z.s. "B" - | 5288 | Svoboda Tomáš | 10 | Laťák | |
25 | MNK Modřice, z.s. "C" - | 5263 | Jonas Michal | 26 | Laťák | |
26 | T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. | 6029 | Vohradník Vít | 32 | Líbal | |
27 | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - | 3726 | Tolar Lukáš | 8 | Dutka | |
28 | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - | 3659 | Rendl Zdeněk | 11 | Dutka | |
29 | SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - | 6614 | Gregor Pavel | 10 | Dutka | |
30 | SK Šacung Benešov 1947 "A" - | 1431 | Krunert Michal | 31 | ||
31 | SK Šacung Benešov 1947 "B" - | 2273 | Šperlík Jan | 24 | ||
32 | SK Šacung Benešov 1947 "C" - | 3168 | Krunert Lukáš | 25 |