Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Bartoš získal v singlu bronz

Honza Bartoš se výbornými výkony dostal až do semifinále, kde v boji o finálovou účast podlehl až ve třech setech pozdějšímu vítězi Kovaříkovi.

1. TJ Slavoj Český Brod A (Kovařík J.)
2. TJ Sokol Zbečník (Pohl V.)
3. MNK Modřice A (Bartoš J.)
4. TJ Dynamo České Budějovice A (Žikeš D.)

zápas skupina kolo hřiště č. České Budějovice   skupina A až H  
1 A I.   MNK Modřice, z.s. “A“ : 0  
2 B I.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "C" -  
3 C I.   NK CLIMAX Vsetín "A" - : T.J. SOKOL Holice "D" - náhr.  
4 D I.   T.J. SOKOL Holice "A" -  : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C"  
5 E I.   TJ Radomyšl, z.s. "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B"  
6 F I.   TJ SLAVOJ Český Brod "B" - : TJ Spartak MSEM Přerov "B" -  
7 G I.   TJ Sokol Zbečník "A" - : TJ Radomyšl, z.s. "C" -  
8 H I.   TJ SLAVOJ Český Brod "A" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C"  
9 A II.   SK Šacung Benešov 1947 "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D"  
10 B II.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - : T.J. SOKOL Holice "C" -   
11 C II.   TJ SLAVOJ Český Brod "C" - : TJ Radomyšl, z.s. "B" -  
12 D II.   SK Šacung Benešov 1947 "A" - : MNK Modřice, z.s. "C" -  
13 E II.   NK CLIMAX Vsetín "B" - : SK Šacung Benešov 1947 "C" -  
14 F II.   MNK Modřice, z.s. "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B"  
15 G II.   T.J. SOKOL Holice "B" -  : NK CLIMAX Vsetín "C" -  
16 H II.   TJ Spartak MSEM Přerov "A" - : Slovan Chabařovice -  
17 A III.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" : MNK Modřice, z.s. “A“  
18 B III.   T.J. SOKOL Holice "C" -  : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A"  
19 C III.   TJ Radomyšl, z.s. "B" - : NK CLIMAX Vsetín "A" -  
20 D III.   MNK Modřice, z.s. "C" - : T.J. SOKOL Holice "A" -   
21 E III.   SK Šacung Benešov 1947 "C" - : TJ Radomyšl, z.s. "A" -  
22 F III.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - : TJ SLAVOJ Český Brod "B" -  
23 G III.   NK CLIMAX Vsetín "C" - : TJ Sokol Zbečník "A" -  
24 H III.   Slovan Chabařovice - : TJ SLAVOJ Český Brod "A" -  
25 A IV.   SK Šacung Benešov 1947 "B" - : 0  
26 B IV.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "C" -  
27 C IV.   TJ SLAVOJ Český Brod "C" - : T.J. SOKOL Holice "D" - náhr.  
28 D IV.   SK Šacung Benešov 1947 "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C"  
29 E IV.   NK CLIMAX Vsetín "B" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" -  
30 F IV.   MNK Modřice, z.s. "B" - : TJ Spartak MSEM Přerov "B" -  
31 G IV.   T.J. SOKOL Holice "B" -  : TJ Radomyšl, z.s. "C" -  
32 H IV.   TJ Spartak MSEM Přerov "A" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C"  
33 A V.   0 : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D"  
34 B V.   TJ Spartak MSEM Přerov "C" - : T.J. SOKOL Holice "C" -   
35 C V.   T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. : TJ Radomyšl, z.s. "B" -  
36 D V.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - : MNK Modřice, z.s. "C" -  
37 E V.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - : SK Šacung Benešov 1947 "C" -  
38 F V.   TJ Spartak MSEM Přerov "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B"  
39 G V.   TJ Radomyšl, z.s. "C" - : NK CLIMAX Vsetín "C" -  
40 H V.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" : Slovan Chabařovice -  
41 A VI.   MNK Modřice, z.s. “A“ : SK Šacung Benešov 1947 "B" -  
42 B VI.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" -  
43 C VI.   NK CLIMAX Vsetín "A" - : TJ SLAVOJ Český Brod "C" -  
44 D VI.   T.J. SOKOL Holice "A" -  : SK Šacung Benešov 1947 "A" -  
45 E VI.   TJ Radomyšl, z.s. "A" - : NK CLIMAX Vsetín "B" -  
46 F VI.   TJ SLAVOJ Český Brod "B" - : MNK Modřice, z.s. "B" -  
47 G VI.   TJ Sokol Zbečník "A" - : T.J. SOKOL Holice "B" -   
48 H VI.   TJ SLAVOJ Český Brod "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "A" -  
Play-off  
49 OF1   Modřice B : Šacung A  
50 OF2   Český Brod A : KV A  
51 OF3   Radomyšl A : Holice B  
52 OF4   Modřice A : Radomyšl B  
53 OF5   Vsetín A : Dynamo ČB B  
54 OF6   Zbečník : Spartak Přerov A  
55 OF7   Dynamo ČB A : Vsetín B  
56 OF8   Holice A : Šacung B  
57 ČF1    Šacung A :  Český Brod A  
58 ČF2    Radomyšl A  :  Modřice A  
59 ČF3    Vsetín A :  Zbečník  
60 ČF4    Dynamo ČB A :  Holice A  
61 SF1   Český Brod A : Modřice  
62 SF2   Zbečník : Dynamo ČB A  
63 3M   Modřice A : Dynamo ČB A  
64 F   Český Brod A : Zbečník  
Prezence MČR jednotlivců dorostu České Budějovice 10.11.2018
  Název týmu r.č. Jméno č.dr. Kapitán Trenér
1 T.J. SOKOL Holice "A" -  6027 Veselý Dominik 19   Líbal
2 T.J. SOKOL Holice "B" -  6028 Vojtíšek Marek 14   Líbal
3 T.J. SOKOL Holice "C" -  3545 Levý Patrik 17   Líbal
4 TJ SLAVOJ Český Brod "A" - 458 Kovařík Jaroslav 37    
5 TJ SLAVOJ Český Brod "B" - 904 Truc Nikolas 30    
6 TJ SLAVOJ Český Brod "C" - 2214 Ungermann Vilém 32    
7 TJ Radomyšl, z.s. "A" - 768 Slavíček Josef 22    
8 TJ Radomyšl, z.s. "B" - 3139 Švancar Martin 32    
9 TJ Radomyšl, z.s. "C" - 3137 Ježek Tomáš 20    
10 TJ Sokol Zbečník "A" - 2749 Pohl Václav 14   Vlach
12 TJ Spartak MSEM Přerov "A" - 4397 Dreiseitl Jiří 28   Janek
13 TJ Spartak MSEM Přerov "B" - 6189 Pokorný Dominik 6   Janek
14 TJ Spartak MSEM Přerov "C" - 6197 Pírek Jakub 1   Janek
15 Slovan Chabařovice - 2154 Henzl Adam 16    
16 NK CLIMAX Vsetín "A" - 2758 Bílý Daniel 21   Gebel
17 NK CLIMAX Vsetín "B" - 2757 Majštiník David 82   Gebel
18 NK CLIMAX Vsetín "C" - 5744 Stařičný Rudolf 97   Gebel
19 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - 1349 Žikeš David 1349    
20 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - 4774 Chvátal David 27    
21 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" - 6642 Škoda Petr 17    
22 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" - 5857 Novotný Jan 13    
23 MNK Modřice, z.s. "A" 5237 Bartoš Jan 9   Laťák
24 MNK Modřice, z.s. "B" - 5288 Svoboda Tomáš 10   Laťák
25 MNK Modřice, z.s. "C" - 5263 Jonas Michal 26   Laťák
26 T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. 6029 Vohradník Vít 32   Líbal
27 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - 3726 Tolar Lukáš 8   Dutka
28 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - 3659 Rendl Zdeněk 11   Dutka
29 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - 6614 Gregor Pavel 10   Dutka
30 SK Šacung Benešov 1947 "A" - 1431 Krunert Michal 31    
31 SK Šacung Benešov 1947 "B" - 2273 Šperlík Jan 24    
32 SK Šacung Benešov 1947 "C" - 3168 Krunert Lukáš 25    

 

Datum a čas: 10.11.2018 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2021 >>
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!