Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Bartoš získal v singlu bronz

Honza Bartoš se výbornými výkony dostal až do semifinále, kde v boji o finálovou účast podlehl až ve třech setech pozdějšímu vítězi Kovaříkovi.

1. TJ Slavoj Český Brod A (Kovařík J.)
2. TJ Sokol Zbečník (Pohl V.)
3. MNK Modřice A (Bartoš J.)
4. TJ Dynamo České Budějovice A (Žikeš D.)

zápas skupina kolo hřiště č. České Budějovice   skupina A až H  
1 A I.   MNK Modřice, z.s. “A“ : 0  
2 B I.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "C" -  
3 C I.   NK CLIMAX Vsetín "A" - : T.J. SOKOL Holice "D" - náhr.  
4 D I.   T.J. SOKOL Holice "A" -  : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C"  
5 E I.   TJ Radomyšl, z.s. "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B"  
6 F I.   TJ SLAVOJ Český Brod "B" - : TJ Spartak MSEM Přerov "B" -  
7 G I.   TJ Sokol Zbečník "A" - : TJ Radomyšl, z.s. "C" -  
8 H I.   TJ SLAVOJ Český Brod "A" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C"  
9 A II.   SK Šacung Benešov 1947 "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D"  
10 B II.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - : T.J. SOKOL Holice "C" -   
11 C II.   TJ SLAVOJ Český Brod "C" - : TJ Radomyšl, z.s. "B" -  
12 D II.   SK Šacung Benešov 1947 "A" - : MNK Modřice, z.s. "C" -  
13 E II.   NK CLIMAX Vsetín "B" - : SK Šacung Benešov 1947 "C" -  
14 F II.   MNK Modřice, z.s. "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B"  
15 G II.   T.J. SOKOL Holice "B" -  : NK CLIMAX Vsetín "C" -  
16 H II.   TJ Spartak MSEM Přerov "A" - : Slovan Chabařovice -  
17 A III.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" : MNK Modřice, z.s. “A“  
18 B III.   T.J. SOKOL Holice "C" -  : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A"  
19 C III.   TJ Radomyšl, z.s. "B" - : NK CLIMAX Vsetín "A" -  
20 D III.   MNK Modřice, z.s. "C" - : T.J. SOKOL Holice "A" -   
21 E III.   SK Šacung Benešov 1947 "C" - : TJ Radomyšl, z.s. "A" -  
22 F III.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - : TJ SLAVOJ Český Brod "B" -  
23 G III.   NK CLIMAX Vsetín "C" - : TJ Sokol Zbečník "A" -  
24 H III.   Slovan Chabařovice - : TJ SLAVOJ Český Brod "A" -  
25 A IV.   SK Šacung Benešov 1947 "B" - : 0  
26 B IV.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "C" -  
27 C IV.   TJ SLAVOJ Český Brod "C" - : T.J. SOKOL Holice "D" - náhr.  
28 D IV.   SK Šacung Benešov 1947 "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C"  
29 E IV.   NK CLIMAX Vsetín "B" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" -  
30 F IV.   MNK Modřice, z.s. "B" - : TJ Spartak MSEM Přerov "B" -  
31 G IV.   T.J. SOKOL Holice "B" -  : TJ Radomyšl, z.s. "C" -  
32 H IV.   TJ Spartak MSEM Přerov "A" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C"  
33 A V.   0 : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D"  
34 B V.   TJ Spartak MSEM Přerov "C" - : T.J. SOKOL Holice "C" -   
35 C V.   T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. : TJ Radomyšl, z.s. "B" -  
36 D V.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - : MNK Modřice, z.s. "C" -  
37 E V.   SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - : SK Šacung Benešov 1947 "C" -  
38 F V.   TJ Spartak MSEM Přerov "B" - : TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B"  
39 G V.   TJ Radomyšl, z.s. "C" - : NK CLIMAX Vsetín "C" -  
40 H V.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" : Slovan Chabařovice -  
41 A VI.   MNK Modřice, z.s. “A“ : SK Šacung Benešov 1947 "B" -  
42 B VI.   TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" -  
43 C VI.   NK CLIMAX Vsetín "A" - : TJ SLAVOJ Český Brod "C" -  
44 D VI.   T.J. SOKOL Holice "A" -  : SK Šacung Benešov 1947 "A" -  
45 E VI.   TJ Radomyšl, z.s. "A" - : NK CLIMAX Vsetín "B" -  
46 F VI.   TJ SLAVOJ Český Brod "B" - : MNK Modřice, z.s. "B" -  
47 G VI.   TJ Sokol Zbečník "A" - : T.J. SOKOL Holice "B" -   
48 H VI.   TJ SLAVOJ Český Brod "A" - : TJ Spartak MSEM Přerov "A" -  
Play-off  
49 OF1   Modřice B : Šacung A  
50 OF2   Český Brod A : KV A  
51 OF3   Radomyšl A : Holice B  
52 OF4   Modřice A : Radomyšl B  
53 OF5   Vsetín A : Dynamo ČB B  
54 OF6   Zbečník : Spartak Přerov A  
55 OF7   Dynamo ČB A : Vsetín B  
56 OF8   Holice A : Šacung B  
57 ČF1    Šacung A :  Český Brod A  
58 ČF2    Radomyšl A  :  Modřice A  
59 ČF3    Vsetín A :  Zbečník  
60 ČF4    Dynamo ČB A :  Holice A  
61 SF1   Český Brod A : Modřice  
62 SF2   Zbečník : Dynamo ČB A  
63 3M   Modřice A : Dynamo ČB A  
64 F   Český Brod A : Zbečník  
Prezence MČR jednotlivců dorostu České Budějovice 10.11.2018
  Název týmu r.č. Jméno č.dr. Kapitán Trenér
1 T.J. SOKOL Holice "A" -  6027 Veselý Dominik 19   Líbal
2 T.J. SOKOL Holice "B" -  6028 Vojtíšek Marek 14   Líbal
3 T.J. SOKOL Holice "C" -  3545 Levý Patrik 17   Líbal
4 TJ SLAVOJ Český Brod "A" - 458 Kovařík Jaroslav 37    
5 TJ SLAVOJ Český Brod "B" - 904 Truc Nikolas 30    
6 TJ SLAVOJ Český Brod "C" - 2214 Ungermann Vilém 32    
7 TJ Radomyšl, z.s. "A" - 768 Slavíček Josef 22    
8 TJ Radomyšl, z.s. "B" - 3139 Švancar Martin 32    
9 TJ Radomyšl, z.s. "C" - 3137 Ježek Tomáš 20    
10 TJ Sokol Zbečník "A" - 2749 Pohl Václav 14   Vlach
12 TJ Spartak MSEM Přerov "A" - 4397 Dreiseitl Jiří 28   Janek
13 TJ Spartak MSEM Přerov "B" - 6189 Pokorný Dominik 6   Janek
14 TJ Spartak MSEM Přerov "C" - 6197 Pírek Jakub 1   Janek
15 Slovan Chabařovice - 2154 Henzl Adam 16    
16 NK CLIMAX Vsetín "A" - 2758 Bílý Daniel 21   Gebel
17 NK CLIMAX Vsetín "B" - 2757 Majštiník David 82   Gebel
18 NK CLIMAX Vsetín "C" - 5744 Stařičný Rudolf 97   Gebel
19 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "A" - 1349 Žikeš David 1349    
20 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "B" - 4774 Chvátal David 27    
21 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "C" - 6642 Škoda Petr 17    
22 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice "D" - 5857 Novotný Jan 13    
23 MNK Modřice, z.s. "A" 5237 Bartoš Jan 9   Laťák
24 MNK Modřice, z.s. "B" - 5288 Svoboda Tomáš 10   Laťák
25 MNK Modřice, z.s. "C" - 5263 Jonas Michal 26   Laťák
26 T.J. SOKOL Holice "D" - náhr. 6029 Vohradník Vít 32   Líbal
27 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "A" - 3726 Tolar Lukáš 8   Dutka
28 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "B" - 3659 Rendl Zdeněk 11   Dutka
29 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. "C" - 6614 Gregor Pavel 10   Dutka
30 SK Šacung Benešov 1947 "A" - 1431 Krunert Michal 31    
31 SK Šacung Benešov 1947 "B" - 2273 Šperlík Jan 24    
32 SK Šacung Benešov 1947 "C" - 3168 Krunert Lukáš 25    

 

Datum a čas: 10.11.2018 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: MČR dorost

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2020 §

! Multifunkční hala !

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< prosinec 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!