4. kolo Divize dorost

Závěrečné kolo letošní divize dorostu jsme sehráli na domácí půdě s Přerovem. Utkání odehráli starší žáci a náhradníci, jelikož ani zisk 3 bodů nám nezaručoval konečné druhé místo ve skupině. Nakonec i v hodně pozměněných sestavách jsme měli šanci na jednoznačnou výhru.

Úvod utkání byl zcela v naší režii. Obě dvojice na kurtu dominovaly. Dokonce i s příchodem střídajících hráčů se průběh nezměnil a šlo se do trojic.

První set souboje trojic odtáhl Jurka suveréním způsobem a mohli jsme si dovolit protočit pozice. Premiéru si odbyl Pilař, který svou roli zvládl a ve zkráceném setu dvakrát vytloukl blok.

Zápas singlistů byla další premiéra. Šášek začal nervózně a zbytečně daroval soupeři první sadu. Postupně se začal zlepšovat a vrátil soupeři porážku. Rozhodovalo se v tie breaku. Bohužel se projevila minimální zkušenost a Přerov zapsal první bod.

Utkání pokračovalo soubojem druhých trojic a i tentokrát se projevila větší zkušenost především kapitána Přerova. Za devítek jsme měli nabito na ukončení zápasu, ale smeč skončila v síti. Ve třetím setu stačilo hostům jen čekat na chyby.

V závěrečných dvojicích už soupeř nekladl odpor, jelikož se spokojil s bodem.

Komentář trenéra: Jsem rád, že jsem mohl dát šanci všem hráčům a doufám, že si toho budou vážit. Teď už je před námi play off a daleká cesta do Zruče, kterou nemáme vůbec přečtenou. Hodně ukáže hned první utkání a naše šance vidím vyrovnané.

1D - 1D Kolouch,Svoboda(Šášek) - P. Lollek,V. Lollek   2:0 (10:7,10:6)

2D - 2D Nesnídal,Sluka(Pilař) - Pírek,Pokorný   2:0 10:7,10:5)

1T - 1T Jurka,Sluka,Pilař(Šášek) - P. Lollek,Pírek,Pokorný   2:1 (10:7,7:10,10:8)

1S - 1S Šášek - P- Lollek   1:2 (7:10,10:5,5:10)

2T - 2T Š8šek,Pilař,Nesnídal - P. Lollek,V. Lollek,Pírek   1:2 (10:6,9:10,7:10)

1D - 2D Kolouch,Svoboda(Šášek) - Pírek,Pokorný   2:0 (10:3,10:5)

2D - 1D Nesnídal,Sluka(Pilař) - P. Lollek, V.Lollek   2:0 (10:5,10:4)

Počet diváků: cca 3é

Čas utkání 2:10hod