Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

1. Čtvrtfinále BDL: TJ Radomyšl vs MNK SILNICE GROUP Modřice 4:0

Letošní play off jsme rozehráli v daleké Radomyšli proti soupeři, který disponuje kvalitním a širokým kádrem. Hráči jako Hokr, Slavíček nebo Buriánek hrají prim v Horažďovicích v druhé lize.Bohužel počasí tentokrát nepřálo. Po vydatném krupobití se utkání dohrávalo v nedaleké hale.

Celé střetnutí jsme paradoxně ztratili hned v prvním souboji, kdy naše dvojice nedokázala za stavu 6:9 ve třetím setu přijmout a zabodovat. Zatímco Slavíček vytáhl eso smečovaným servisem v tak těžkém momentu, tak naše sestava nebyla schopna se dostat příjmem dál než na podávací čáru.

I ve druhém zápase domácí nepůsobili jako favorit a opět jsme se dostali do třetího setu. Za stavu 5:6 jsme se přesunuli do haly, kde sklízela úspěchy silová hra Hokra. Nejvíc se ligová příslušnost projevila ve hře trojic. Domácí neprohrávají trojice ani v lize a my jsme se rázem ocitli ve složité situaci.

Zatáhnout za ruční brzdu se ještě pokusil Bartoš v singlu. Po skvělém prvním setu přišel kolaps ve druhém a Slavíček ukončil utkání ve zkrácené sadě jistým a zkušeným výkonem.

Komentář trenéra: 

Příjem míče je zásadní pro tento sport, a pokud hráč v tomto selže, tak nemá smysl žádný útočný úder. První utkání jsme sice ztratili, ale na domácím kurtu budeme mít snad větší šanci.Do Radomyšle jsme odcestovali v 9 ráno a přijeli jsme v 23 hod v noci kvůli počasí a přesunu napřed z jednoho kurtu na druhý a pak do haly. Má tohle smysl? Musí tohle podstupovat hráči školního věku?  Nebylo by lepší udělat z nohejbalu sport halový? Neznám jiný sport, kde se řeší před utkání a během něho, kde se bude hrát a tímto se neúměrně prodlužuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum a čas: 01.09.2019 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Zpráva z utkání dorostenecké ligy

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červenec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!