Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Účastníci UNIF SVĚTOVÉHO POHÁRU KLUBŮ V NOHEJBALU MODŘICE 2022

MNK mobilprovás Modřice - Česká republika

Dvanáctinásobný mistr extraligy družstev, zároveň pořádající klub světového poháru byl založen v roce 1987. První extraligový titul tým z Jižní Moravy získal v roce 2003. Od té doby kraloval Extralize s výjimkou let 2005 a 2010 až do roku 2015. Na další titul čekali hráči toho nohejbalového velkoklubu do loňského roku (2021). Jeden z neúspěšnějších klubů v české historii v kádru s několika reprezentanty, mistry světa mužů a juniorů bude patřit k hlavním adeptům na zisk trofeje. Zároveň je pořadatelem této akce. Trenérem týmu je Petr Gulda, který je zároveň i trenérem reprezentace České republiky. Hlavními tahouny týmu jsou opory reprezentace Jakub Pospíšil, Lukáš Rosenberk a Pavel Kop.

 

NO KAC Jednota Košice - Slovensko

Slovenský šampión posledních let z Košic, který nepřetržitě vládne slovenskému nohejbalu od roku 2015, bude patřit k hlavním aspirantům na vítěze turnaje. Právě český a slovenský nohejbal se poslední roky přetahuje o ty nejcennější úspěchy na světovém poli. Trenérem družstva je Ladislav Bertko. V kádru Košic najdeme několik slovenských reprezentantů (Brutovský, Stupák, Galus, Hulín I., Hulín M., Rodman)

 

Nantes Laetitia Tennis Ballon (NLTB) - Francie

Francouzský nohejbalový klub pocházející z města Nantes. Tým dosáhl řady úspěchů na francouzské půdě. A rozhodně si získá fanoušky svým akrobatickým zakončením v podobě “nůžek“. Hrajícím trenérem je legenda francouzské reprezentace Julien Mercier. V kádru najdeme francouzské reprezentanty (Noblet, Mercier, Vernier, Delanous.

 

BALK (Balatonakarattyai Lábtenisz Klub) - Maďarsko

Tým z Maďarska nacházející se u jezera Balaton ve městě Balatonakarattya. Je maďarským šamponem z let 2018 – 2021. Jeden z nejstarších klubů v Maďarsku. Většina hráčů týmu je z Budapešti, hlavního města Maďarska. Předností je týmový duch a propojení zkušenosti s mladými hráči. Hrajícím trenérem týmu je Dienes-Oehm Tivadar. V sestavě týmu se také nachází hráči reprezentačními zkušenostmi (Ádám Fodor, László Szabó).

 

Blokers Łódź - Polsko

První polský nohejbalový klub byl založen v magické datum 11.11.2011. Název klubu Blokers pochází z bloku (herní prvek nohejbalu), ale také z polského označení obyvatele paneláku, který je typickou městskou strukturou města Lodž, odkud tým pochází. Tým je nepřetržitým šampionem Polska od roku 2012. V roce 2020 Blokers založili i ženské družstvo.

 

 

Victory Cluj-Napoca - Rumunsko

Rumunský klub byl založen v roce 2010. V letech 2010, 2011 a 2012 se tým umístil druhý v národních šampionátech. V roce 2019 se stal klub Victory Cluj-Napoca mistrem Rumunska a také vítězem Rumunského poháru. Trenérem týmu je Săsărman Daniel.

 

 

 

FUTNET BURRIANA - Španělsko

Španělský nohejbalový klub, který je aktuálním šampionem španělské nejvyšší soutěže.  Hráči A-týmu jsou součástí národního týmu Španělska. Tým se věnuje i práci s mládeží a má několik mládežnických týmů. Jedná se o nejdůležitější španělský klub a zakládající člen Španělské nohejbalové federace. Hrajícím trenérem týmu je Sorin Thule Radoi.

 

 

FUTNET N.A.C. CURTATONE - Itálie

Italský klub N.A.C Curtatone byl založen v roce 1990, jako amatérský fotbalový tým.  V roce 2020 se díky jednomu z hráčů, který hrál v jejich týmu, začal nabízet mladým lidem nový sport na tomto území FUTNET (nohejbal).  Sport si u mládeže okamžitě získal popularitu. Je to první klub v Itálii, který se zaměřuje jak na fotbal, tak nohejbal. Tím hráčem, který nohejbal do klubu přivedl, byl Ovidiu Staniste, hrající trenér italského týmu.

 

FUTNET NICOSIA - Kypr

Nohejbalový klub z Kypru nacházející se v hlavním a také největším městu Nikósii. Členové týmu jsou ale z různých měst na území Kypru. Trenérem týmu je Dragomir Liviu-Toni.

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
Extraliga
MNK mobilprovás Modřice
vs
SK Liapor Karlovy Vary
12. kolo | 22.6.2024 | 15:00h

---------------------------------------------------------
1. Liga
MNK mobilprovás Modřice B
vs
TJ Radomyšl
12. kolo | 22.6.2024 | 10:00h

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!