Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

O Světovém poháru

Psal se říjen roku 2021 ve večerních hodinách zvedáme ruky nad hlavu, vbíháme na palubovku a propuká naše obří radost, a našich příznivců, pár chvíl nato zvedáme pohár pro vítěze Extraligy nad hlavu a vezeme ho domů do Modřic. To byl první důležitý okamžik a krok k tomu, aby se po více než půl roce mohl konat UNIF Světový pohár klubů v nohejbalu 2022.
 
Zájem o pořádání této akce byl velký již od samého začátku, do karet nám navíc hrála i nová multifunkční hala v Modřicích, jejíž provoz byl zahájen v Lednu 2020. Provoz byl od začátku ovlivňován pandemií Covidu, nyní nastal ten čas, aby hala prošla první velkou zatěžkávací zkouškou a stala se centrem akce Světového formátu a celý nohejbalový svět směřoval zrak právě k ní a městu Modřice.
 
Na UNIF (mezinárodní nohejbalová asociace) byla odeslána žádost o pořádání této akce, která byla na konci Ledna schválena a začalo se usilovně pracovat na pořádání akce, která byla následně na začátku Dubna oficiálně oznámena ve videoupoutávce s Petrem Švancarou, která sklidila velký úspěch.
 
Účast na šampionátu je potvrzena od 9 klubů, z 9 států. Státy účastníků jsou Česká Republika, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Francie, Polsko, Itálie, Španělsko, Kypr. Kromě klubu ze Švýcarska se bude tedy jednat o celou nohejbalovou elitu.
 
Modřický klub má bohaté zkušenosti s pořádáním mezinárodních akcí jako byl PMEZ 2004, PMEZ 2007, UNIF Světový pohár klubových týmů 2014. Členové klubu byli také hodně vidět a pomáhali při pořádání MS juniorů a žen v Brně 2012 a hlavně pak při MS v Brně 2016.
 
Tyto zkušenosti se jako pořadatelé budeme snažit zúročit na domací půdě v nové Městské hale. Buďte u toho i vy 25. - 26.6 2022 v Modřicích na Světovém poháru klubů v nohejbalu Modřice 2022.
 
Těšíme se na Vás
Městský nohejbalový klub Modřice

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

7. 4. 2023    10:00  - 1. liga

MNK mobilprovás Modřice "B" -   TJ SLAVOJ Český Brod z.s.

7. 4. 2023    15:00  - extraliga 

MNK mobilprovás Modřice "A" - Sportovní klub Start Praha z.s.

   

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!