Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Nohejbalista roku 2016 ČR - muži:

1. Jan Vanke (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 1.277 bodů
2. Lukáš Rosenberk (MNK SDS Exmost Modřice) - 1.102
3. Ondřej Vít (SKN Žatec) - 1.037
4. Jakub Pospíšil (MNK SDS Exmost Modřice) - 926
5. Martin Müller (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 854
6. Jakub Mrákava (TJ Avia Čakovice) - 837
7. Milan Kučera (TJ Avia Čakovice) - 489
8. Michal Kokštein (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 484
9. Pavel Kop (MNK SDS Exmost Modřice) - 446
10. Jiří Doubrava (SK Šacung ČNES Benešov 1947) - 443

Nohejbalista roku 2015 muži

1. Pavel Kop (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1654 bodů
2. Martin Müller (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1165
3. Lukáš Rosenberk (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1119
4. Jakub Pospíšil (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 890
5. Petr Topinka (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 684
6. Jakub Mrákava (TJ AVIA Čakovice) - 681
7. Jan Vanke (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 626
8. Radek Pelikán (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 623
9. Ondřej Vít (SKN Žatec) - 490
10. Jiří Doubrava (SK Šacung ČNES Benešov 1947) - 397

Nohejbalista roku 2014 - muži:

1. Pavel Kop (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1262 bodů
2. Jakub Mrákava (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1242
3. Ondřej Vít (SKN Žatec) - 1230
4. Radek Pelikán (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1214
5. Jan Vanke (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 916
6. Lukáš Rosenberk (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 905
7. Michal Plachý (NK Climax Vsetín) - 666
8. Petr Topinka (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 642
9. Jakub Pospíšil (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 553
10. Jan Chalupa (TJ Propagační podnik Dynamo České Budějovice) - 387


Nohejbalista roku 2013 - muži

1.  Radek Pelikán  Sokol SDS Exmost Modřice, 1.274 bodů
2.  Jiří Doubrava  SK Šacung ČNES Benešov, 1.178
3.  Jakub Mrákava  Sokol SDS Exmost Modřice, 917

4. Pavel Kop (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 887 bodů
5. Jiří Holub (SK Šacung ČNES Benešov 1947) - 866
6. Jan Vanke (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 735
7. Martin Müller (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 696
8. Lukáš Rosenberk (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 628
9. Michal Kolenský (TJ Spartak Čelákovice) - 583
10. Jakub Pospíšil (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 556

Nohejbalista roku 2012 - muži:

1. Pavel Kop (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 1249
2. Jan Vanke (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 1097
3. Radek Pelikán (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 862
4. Jakub Mrákava (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 751
5. Martin Müller (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 743
6. Jiří Doubrava (SK Šacung ČNES Benešov 1947) - 567
7. Lukáš Rosenberk (TJ Sokol SDS Exmost Modřice) - 545
8. Jiří Holub (SK Šacung ČNES Benešov 1947) - 416
9-10. Michal Kokštein (SK Liapor Witte Karlovy Vary) a Karel Hron (PKS okna Žďár nad Sázavou) - 377


Nohejbalista roku 2011 - muži

1. Jan Vanke  SK Liapor Witte Karlovy Vary, 1.144 bodů
2. Pavel Kop  Sokol SDS Exmost Modřice, 1.063
3. Radek Pelikán  Sokol SDS Exmost Modřice, 863

4. Ondřej Vít (SK Nohejbal Žatec) - 620
5. Jiří Doubrava (SK Šacung VHS Benešov 1947) - 552
6. Michal Plachý (TJ Spartak Čelákovice) - 414
7. Libor Chytra (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 377
8. Karel Hron (PKS okna Žďár nad Sázavou) - 370
9. Jakub Mrákava (TJ Avia Čakovice) - 354
10. Michal Kokštein (SK Liapor Witte Karlovy Vary) - 353


Nohejbalista roku 2010 - muži

1.  Jiří Doubrava SK Šacung VHS Benešov, 1.258 bodů
2.  Radek Pelikán Sokol SDS Exmost Modřice, 1.015
3.  Jakub Mrákava TJ Avia Čakovice, 785


Nohejbalista roku 2009 - muži

1.  Jakub Mrákava TJ Avia Čakovice, 1.181 bodů
2.  Radek Pelikán Sokol SDS Exmost Modřice, 1.012
3.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice, 870


Nohejbalista roku 2008 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice, 1.255 bodů
2.  Radek Pelikán Sokol SDS Exmost Modřice, 1.019
3.  Jan Vanke SK Liapor Karlovy Vary, 897


Nohejbalista roku 2007 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice, 837 bodů
2.  Jan Vanke SK Liapor Karlovy Vary, 705
3.  Jakub Mrákava TJ Avia Čakovice, 588


Nohejbalista roku 2006 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice, 923 bodů
2.  František Kalas Sokol SDS Exmost Modřice, 787
3.  Jakub Mrákava TJ Avia Čakovice, 631


Nohejbalista roku 2005 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice, 909 bodů
2.  Michal Plachý  Sokol SDS Exmost Modřice, 614
3.  Karel Bláha SK Liapor Karlovy Vary, 582


Nohejbalista roku 2003 - muži

1.  František Kalas Sokol SDS Exmost Modřice
2.  Petr Gulda Sokol SDS Exmost Modřice
3.  Josef Tirpák SK Liapor Karlovy Vary


Nohejbalista roku 2002 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice
2.  Josef Tirpák SK Liapor Karlovy Vary
3.  Karel Bláha SK Liapor Karlovy Vary

 

Nohejbalista roku 2000 - muži

1.  Petr Bubniak Sokol SDS Exmost Modřice
2.  Karel Bláha SK Liapor Karlovy Vary
3.    

Nohejbalista roku 1999 - muži

1.  Karel Bláha  SK Liapor Karlovy Vary
2.    
3.    


Nohejbalista roku 1998 - muži

1.  Vilém Ungermann  Sokol Kobylisy
2.    
3.    


Nohejbalista roku 1997 - muži

1.  Josef Tirpák  Sokol Kobylisy
2.    
3.    


Nohejbalista roku 1996 - muži

1.  Vilém Ungermann TJ Solidarita Praha
2.  Karel Bláha SK Liapor Karlovy Vary
3.  Josef Tirpák Sokol Kobylisy


Nohejbalista roku 1990-95 - muži

1.  nebyl vyhlašován  
2.    
3.    


Nohejbalista roku 1987 - muži

1.  Petr Drahokoupil Kobylisy
2.    
3.    


Nohejbalista roku 1985 - muži

1.  Jindřich Žalud TJ Podolí Praha
2.  Jan Hošek ZPA Košíře
3.  Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín


Nohejbalista roku 1984 - muži

1.  Ctibor Včala Sokol Plzeň Letná
2.  Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín
3.  Ferdinand Havlík ZPA Košíře


Nohejbalista roku 1983 - muži

1.  Ctibor Včala Sokol Plzeň Letná
2.  Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín
3.  Vladimír Sehnal TJ Slavoj Hloubětín


Nohejbalista roku 1982 - muži

1.  Ctibor Včala Sokol Plzeň Letná
2.  Jiří Šmejkal TJ Slavoj Hloubětín
3.  Miroslav Jakoubek TJ Solidarita Praha


Nohejbalista roku 1981 - muži

1. Jiří Šmejkal (smečař) TJ Slavoj Hloubětín
1. Miroslav Jakoubek (polař) TJ Solidarita Praha
     
Nohejbalista roku 1980 - muži

1.  Jiří Šmejkal (smečař) TJ Slavoj Hloubětín
1.  Miroslav Jakoubek (polař) TJ Solidarita Praha
     
Nohejbalista roku 1979 - muži

1. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín, 31 bodů
2. Zdeněk Soukup TJ Solidarita Praha, 25 bodů
3. Ctibor Včala Sokol Plzeň Letná, 8 bodů


Nohejbalista roku 1978 - muži

1. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín, 47 bodů
2. Vít Kopecký TJ DP Praha, 22 bodů
3. Jindřich Žalud TJ Podolí Praha, 18 bodů


Nohejbalista roku 1977 - muži

1. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín, 45 bodů
2. Jindřich Žalud TJ Podolí Praha, 33 bodů
3. František Ticháček TJ Kobylisy, 30 bodů


Nohejbalista roku 1976 - muži

1. Vít Kopecký TJ Podolí Praha
2. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín
3. František Ticháček TJ Kobylisy


Nohejbalista roku 1975 - muži

1. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín
2. František Ticháček TJ Slavoj Hloubětín
3. Jiří Soukal TJ DP Praha


Nohejbalista roku 1974 - muži

1. Jindřich Žalud TJ Podolí Praha
2. Josef Hochman TJ Slavoj Hloubětín
3. František Ticháček TJ Slavoj Hloubětín

Nohejbalista roku 1973 - muži (1. ročník)

1. František Ticháček TJ Slavoj Hloubětín, 106 bodů
2. Jindřich Žalud TJ Podolí Praha, 88 bodů
3. Miroslav Jakoubek TJ Solidarita Praha, 87 bodů

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2017 ♦

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

    Oddíl postranní lišty

    Kalendář akcí
    << prosinec 2017 >>
    PoÚtStČtSoNe
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Oddíl postranní lišty

    Podporují nás

             Generální sponzor:

                Hlavní sponzor:

                      Sponzoři:

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Oddíl postranní lišty

    Anketa

    Oddíl postranní lišty

    Vyhledávání

    Patička stránky

    Buďte ONLINE!