Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

1969

1. Mistrovství ČSR trojic (zároveň i ČSSR)
27 – 28.9.1969, MSN Praha, 10 trojic
1. Tepna ČKD Hronov - Hrnčíř, Ekrt, Braha, Gintar, Hanzl
2. Lokomotiva Praha - Hochman, Hromada, Smíšek, Špánek, Procházka
3. Sparta Klub - Koza, Bárta, Chvalovský, Vilimovský, Grund, Kobr
4. Sokol Hanychov - Mačák, Polák, Čejka, Machačný

1970

2. Mistrovství ČSR trojic (zároveň i ČSSR)
1970, Kúpele Piešťany, 12 trojic
1. Podolí - Žalud, Diviš, Knotek, Šmejkal
2. Tepna ČKD Hronov - Hrnčíř, Ekrt, Braha, Gintar, Hanzl
3. Plastika Kroměříž - Holubníček, Opravil, Laskafield
4. Kúpele Piešťany - Fabián, Fáber, ???

1971

3. Mistrovství ČSR trojic (zároveň i ČSSR)
25 – 26.9.1971, Slavia Kroměříž, 12 trojic
1. Sokol Hanychov - Mačák, Polák, Čejka, Machačný
2. Plastika Kroměříž - Holubníček, Opravil, Laskafield
3. Solidarita Praha - Leffler, Kratochvíl, Jakoubek, Pecl, Romportl
4. Tesla České Budějovice - Charypar, Hönig, Vesecký

1. Mistrovství ČSR dvojic (zároveň i ČSSR)
19 – 20.6.1971, Hydroprojekt České Budějovice, 12 dvojic
1. Slavoj Hloubětín – Ticháček, Sochr, Blahovec, Sedláček
2. Tesla České Budějovice – Charypar, Hönig, Vesecký, Jelínek
3. Solidarita Praha - Leffler, Pecl, Kratochvíl, Jakoubek
4. Nealko Piešťany – Fabián, Fáber

1972

4. Mistrovství ČSR trojic (zároveň i ČSSR)
30.9 – 1.10.1972, Tepna ČKD Hronov, 12 trojic
1. Lokomotiva Praha - Hochman, Hromada, Špánek, Procházka
2. Tepna ČKD Hronov - Hrnčíř, Ekrt, Braha
3. Podolí - Žalud, Diviš, Selucký
4. Solidarita Praha - Leffler, Kratochvíl, Jakoubek

2. Mistrovství ČSR dvojic (zároveň i ČSSR)
17 – 18.6.1972, Slovan Kadaň, 11 dvojic
1. Podolí - Žalud, Diviš
2. Solidarita Praha - Leffler, Mašát, Jakoubek
3. Slavoj Hloubětín – Ticháček, Sochr
4. Tesla České Budějovice – Charypar, Vesecký

1973

5. Mistrovství ČSR trojic
22 – 23.9.1973, Spartak Přerovské strojírny, 12 trojic
1. Slavoj Hloubětín - Ticháček, Koudela, Čermák
2. Podolí - Žalud, Diviš, Selucký
3. Lokomotiva Praha - Hochman, Janda, Hromada
4. Solidarita Praha - Hrnčíř, Leffler, Jakoubek, Petrák

3. Mistrovství ČSR dvojic
7 – 8.7.1973, Lokomotiva Praha, 12 dvojic
1. Podolí A - Žalud, Diviš
2. Lokomotiva Praha – Hochman, Janda
3. Slavoj Hloubětín – Ticháček, Sochr
4. Solidarita Praha A - Leffler, Pecl

1974

6. Mistrovství ČSR trojic
14 – 15.9.1974, OSN Pardubice, 32 trojic
1. Podolí - Žalud, Diviš, V.Kopecký
2. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Suchý, Sobota, Lněnička
3. Dukla Písek - Ficek, Černý, Soukal, Koudela
4. Slavoj Hloubětín B - Ticháček, Hoffman, ???

4. Mistrovství ČSR dvojic
29 – 30.6.1974, Kaučuk Kralupy, 32 dvojic
1. Podolí - Žalud, Diviš
2. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Ticháček
3. Dukla Písek A - Ficek, Koudela
4. Dukla Písek B – Černý, Soukal

1975

7. Mistrovství ČSR trojic (zároveň i ČSSR)
13 – 14.9.1975, OP Prostějov, 32 trojic
1. Dukla Písek - P.Sehnal, Koudela, Čermák, Malík
2. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Ticháček, Suchý, Hoffman
3. Slavia Kroměříž A - Opravil, Charypar, Holubníček
4. Podolí A - Žalud, Diviš, V.Kopecký, Rovný

5. Mistrovství ČSR dvojic
5 – 6.7.1975, Solidarita Praha, 32 dvojic
1. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Ticháček
2. DP Praha A – Ficek, Soukal
3. Podolí A - Žalud, Diviš, V.Kopecký
4. Solidarita Praha A - Leffler, Petrák

1976

8. Mistrovství ČSR trojic
25 – 26.9.1976, Slavia Kroměříž, 32 trojic
1. Podolí A - Žalud, Diviš, V.Kopecký, Rovný
2. Slavia Kroměříž A - Ploc, Opravil, Laskafield, Ginter
3. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Suchý, Sobota, Lněnička
4. Slovan Kadaň - Ficek, Briž, Vanya

6. Mistrovství ČSR dvojic
3 – 4.7.1976, OSN Pardubice, 32 dvojic
Slavoj Hloubětín A - Hochman, Suchý, Šmejkal
Podolí B - V.Kopecký, J.Kopecký, Rovný
Slavoj Hloubětín B – P.Sehnal, V.Sehnal, Lněnička
Kobylisy – Ticháček, Sochr, Brinda

1977

9. Mistrovství ČSR trojic
2 – 3.7.1977, Slovan Kadaň, 21 trojic
1. Solidarita Praha - Bursík, Jakoubek, Z.Soukup
2. Dukla Písek - Šmejkal, Rosenheim, Kovrzek, Beneš
3. Slavoj Kobylisy - Ticháček, Černý, Chvalovský
4. Slavoj Hloubětín B - P.Sehnal, V.Sehnal, Čermák, Koudela

7. Mistrovství ČSR dvojic
1 – 2.10.1977, DP Brno, 24 dvojic
1. Kobylisy – Ticháček, Černý
2. Podolí A - Žalud, Diviš, Strnad
3. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Suchý, Lněnička
4. Solidarita Praha - Bursík, Z.Soukup

1978

10. Mistrovství ČSR trojic
1 – 2.7.1978, Slavia Kroměříž, 24 trojic
1. Slavoj Hloubětín A - Hochman, Suchý, Sobota
2. Dukla Písek A - Šmejkal, Rosenheim, V.Sehnal
3. Solidarita Praha A - Bursík, Jakoubek, Z.Soukup
4. Podolí A - Lošťák, J.Kopecký, Rovný

8. Mistrovství ČSR dvojic
2 – 3.9.1978, OP Prostějov, 24 dvojic
1. Podolí A - Žalud, Diviš, J.Kopecký
2. Solidarita Praha - Z.Soukup, Jakoubek
3. Tatra Smíchov – Ticháček, Mandík, Höffner
4. Sokol Plzeň Letná B – Stehlík, Böhm

1979

11. Mistrovství ČSR trojic
30.6 – 1.7.1979, OSN Liberec, 23 trojic
1. Slavoj Hloubětín A - Šmejkal, P.Sehnal, Kovrzek
2. Slovan Kadaň - Ficek, Vanya, Janda, Briž
3. Tatra Smíchov - Ticháček, Janoušek, Janů
4. Solidarita Praha - Bursík, Jakoubek, Z.Soukup

9. Mistrovství ČSR dvojic
15 – 16.9.1979, RaJ Pardubice, 24 dvojic
1. Podolí - Žalud, Lošťák
2. Solidarita Praha A - Z.Soukup, S.Soukup
3. Slavoj Hloubětín - P.Sehnal, Šmejkal
4. Sokol Plzeň Letná – Včala, Francán, Holub

1980

12. Mistrovství ČSR trojic
28 – 29.6.1980, TMS Pardubice, 21 trojic
1. Slavoj Hloubětín  - Šmejkal, P.Sehnal, V.Sehnal
2. Solidarita Praha - Jakoubek, Z.Soukup, S.Soukup
3. Podolí - Lošťák, Žalud, Strnad, Svoboda
4. RH Plzeň - ???

10. Mistrovství ČSR dvojic
13 –14.9.1980, Spartak Přerovské strojírny, 23 dvojic
1. Slavoj Hloubětín  - Šmejkal, P.Sehnal, V.Sehnal
2. Solidarita Praha - Jakoubek, Z.Soukup, S.Soukup
3. Podolí - Lošťák, Žalud, Strnad
4. SBD Ostrava Zábřeh – Opravil, Podzemný

1981

13. Mistrovství ČSR trojic
28 – 29.6.1981, OSN Liberec, 21 trojic
1. Slavoj Hloubětín A - Šmejkal, P.Sehnal, V.Sehnal
2. Solidarita Praha - Trnka, Jakoubek, S.Soukup, Mašát
3. Slavoj Hloubětín B - Lošťák, Tulka, J.Stojan, Vrzal
4. Sokol Hanychov - M.Polák, P.Polák, Čejka, Vlček

11. Mistrovství ČSR dvojic
1981, Osnice, 16 dvojic
1. DP Praha A – Ticháček, Procházka, Ziffrein
2. Slavoj Hloubětín A - Šmejkal, V.Sehnal, Tulka
3. VTJ Čáslav – Včala, Stojan, Krofta
4. DP Praha B – Černý, Soukal, Kostohryz

1982

14. Mistrovství ČSR trojic
26.6.1982, Slovan TMS Pardubice, 15 trojic
1. Slovan Kadaň – Ficek, Vanya, Krys, Bryš
2. Slavoj Hloubětín – Hochman, Šmejkal, Sehnal, Tulka
3. Plzeň Letná – Stehlík, Včala, Francán, Holub
4. TJ DP Praha – Procházka, Soukal, Janů, Kuchař

12. Mistrovství ČSR dvojic
11.9.1982, KV SN Plzeň, 16 dvojic
1. Slavoj Hloubětín B – Lošťák, Sehnal P.
2. Solidarita Praha – Jakoubek, Soukup Z., Soukup P.
3. RH Planá – Holub, Hrachovec
4. Plzeň Letná B – Stehlík, Buriánek, Böhm

Neoficiální mistrovství ČSSR trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
23.10.1982, Slavoj Hloubětín, 6 trojic
1. Plzeň Letná – ???
2. Slavoj Hloubětín – ???
3. Slovan Kadaň - ???
4. Kúpele Piešťany - ???

Neoficiální mistrovství ČSSR dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
24.10.1982, Slavoj Hloubětín, 6 dvojic
1. RH Planá - ???
2. Solidarita Praha - ???
3. Slavoj Hloubětín – ???
4. Kúpele Piešťany - ???

Neoficiální mistrovství ČSSR družstev
23.10.1982, Slavoj Hloubětín, 2 družstva (vítězové ligy ČR a SR)
1. Slavoj Hloubětín – Hochman, Sehnal P., Sehnal V., Tulka, Hasil, Vrzal

1983

15. Mistrovství ČSR trojic
25.6.1983, Slovan Kadaň, 15 trojic
1. Slavoj Hloubětín – Lošťák, Sehnal, Tulka
2. Slovan Kadaň – Ficek, Vanya, Bryš, Durčanský
3. Sokol Hanychov – Jirchář, Forman, Polák M., Polák P.
4. ZPA Košíře – Prokop, Havlík, Hošek

13. Mistrovství ČSR dvojic
17.9.1983, Lokomotiva Praha, 16 dvojic
1. Slovan Kadaň – Ficek, Vanya, Bryš
2. Plzeň Letná C – Holub, Böhm, Buriánek
3. Plzeň Letná A – Francán, Včala
4. Slavoj Hloubětín – Šmejkal, Sehnal P., Sehnal V.

Neoficiální mistrovství ČSSR trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
3.12.1983, DPMK Košice, 6 trojic
1. Slavoj Hloubětín – ???
2. DPMK Košice - ???
3. ZPA Košíře – ???
4. Sokol Hanychov - ???

Neoficiální mistrovství ČSSR dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
4.12.1983, DPMK Košice, 6 dvojic
1. Sokol Plzeň Letná A – ???
2. Slavoj Hloubětín – ???
3. Sokol Plzeň Letná B – ???
4. DPMK Košice - ???

Neoficiální mistrovství ČSSR družstev
4.12.1983, DPMK Košice, 2 družstva (vítězové ligy ČR a SR)
1. Slavoj Hloubětín – ???

1984

16. Mistrovství ČSR trojic
30.6.1984, RH Mladá Boleslav, 16 trojic
1. Plzeň Letná A – Francán, Včala, Stehlík, Hůrka
2. Lokomotiva České Budějovice – Plíhal, Svoboda, Richter, Charypar
3. TJ DP Praha – Procházka, Jirchář, Soukal, Janů
4. Spartak Děčín – Jech, Cerman, Svoboda, Záruba

14. Mistrovství ČSR dvojic
22.9.1984, Lokomotiva České Budějovice, 16 dvojic
1. Plzeň Letná – Francán, Včala
2. Slovan Kadaň – Vanya, Bryš, Durčanský
3. TJ DP Praha A – Jirchář, Soukal
4. ZPA Košíře – Doubek, Cihelka

Neoficiální mistrovství ČSSR trojic
27.10.1984, Slavoj Hloubětín, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1.Sokol Plzeň Letná – ???

Neoficiální mistrovství ČSSR dvojic
28.10.1984, Slavoj Hloubětín, 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. Sokol Plzeň Letná – ???

Neoficiální mistrovství ČSSR družstev
28.10.1984, Slavoj Hloubětín, 2 družstva (vítězové ligy ČR a SR)
1. Slavoj Hloubětín – Hochman, Lošťák, Sehnal V., Hrachovec, Šmejkal, Tulka

1985

17. Mistrovství ČSR trojic
22.6.1985, Žatec, 15 trojic
1. Podolí – Žalud, Svoboda, Slavík
2. Plzeň Letná – ???
3. VTJ Písek - ???
4. ZPA Košíře - ???

15. Mistrovství ČSR dvojic
21.9.1985, TJ Kavalier Sázava, 16 dvojic
1. Podolí - ???
2. Plzeň Letná – ???
3. Vřesová - ???
4. Slavoj Hloubětín - ???

Neoficiální mistrovství ČSSR trojic
26.10.1985, , 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
???

Neoficiální mistrovství ČSSR dvojic
27.10.1985, , 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
???

Neoficiální mistrovství ČSSR družstev
23.11.1985, Hlohovec, 2 družstva (vítězové ligy ČR a SR)
1. Podolí – ???

1986

18. Mistrovství ČSR trojic
21.6.1986, Děčín, 16 trojic
1. Spartak Přerov – Opravil, Podzemný, Stojan
2. ZPA Košíře – Prokop, Havlík, Hošek
3. Plzeň Letná – Stehlík, Francán, Novotný
4. Admira Kobylisy – Dolejš, Vašák, Vocel

6. Mistrovství ČSR dvojic
20.9.1986, Plzeň Bílá Hora, 16 dvojic
1. Spartak Přerov – Stojan, Podzemný, Szabó
2. Plzeň Letná – Stehlík, Novotný
3. Admira Kobylisy – Vašák, Vocel, Drahokoupil
4. Sokol Bedřichov – Poul, Jílek, Moravec

Neoficiální mistrovství ČSSR trojic
25.10.1986, TJ Pankrác, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. ZPA Košíře – ???
2. DPMK Košice - ???
3. Sokol Plzeň Letná – ???

Neoficiální mistrovství ČSSR dvojic
26.10.1986, TJ Pankrác, 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice - ???
2. Spartak Přerov – ???
3. Sokol Plzeň Letná – ???

Neoficiální mistrovství ČSSR družstev
24.10.1986, TJ Pankrác, 2 družstva (vítězové ligy ČR a SR)
1. Slavoj Hloubětín – ???

1987

19. Mistrovství ČSR trojic
27.6.1987, RZ Dobříš, 16 trojic
1. TJ DP Praha - ???
2. Admira Kobylisy – ???
3. ZPA Košíře – ???
4. LIAZ Jablonec - ???

17. Mistrovství ČSR dvojic
19.9.1987, Mládí Žatec, 16 dvojic
1. ZPA Košíře – Prokop, Hošek
2. TJ DP Praha – Procházka, Černý
3. Prazdroj Plzeň – Vejvoda, Hůrka
4. Sokol Plzeň Letná – Holub, Novotný

1. Mistrovství ČSSR trojic
14.11.1987, DPMK Košice, 5 trojic (první tři z mistrovství ČR a dva z SR)
1. Admira Kobylisy – Drahokoupil, Vocel, Vašák
2. TJ DP Praha – Procházka, Černý, Soukal
3. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Žigala
4. ZPA Košíře – Prokop, Hošek, Havlík

1. Mistrovství ČSSR dvojic
15.11.1987, DPMK Košice, 5 dvojic (první tři z mistrovství ČR a dva z SR)
1. ZPA Košíře – Prokop, Hošek, Havlík
2. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Lazorik
3. TJ DP Praha – Procházka, Černý, Kuchař
4. Slovan Bratislava – Magula, Gregáň, Kovalčík

1. Mistrovství ČSSR družstev
21 - 22.11.1987, TJ Pankrác, 5 družstev (první tři z ligy ČR a dva z SR)
1. Slavoj Hloubětín – Šmejkal, Sehnal V., Hasil, Tulka, Hochman, Lošťák, Hrachovec, Kraus
2. ZPA Košíře
3. Admira Kobylisy
4. DPMK Košice

1988

20. Mistrovství ČSR trojic
18.6.1988, Mládí Žatec, 16 trojic
1. Admira Kobylisy – Drahokoupil, Vašák, Vocel
2. VTJ Písek – Solnický, Štencek, Modráček
3. Sokol Plzeň Letná – Novotný, Stehlík, Plocar
4. Podolí – Žalud, Stojan, Svoboda

18. Mistrovství ČSR dvojic
19.6.1988, Mládí Žatec, 16 dvojic
1. Podolí – Žalud, Stojan
2. TJ DP Praha – Černý, Kuchař
3. ZPA Košíře – Doubek, Havlík
4. Karlovy Vary – Bláha, Veselý, Kubín

2. Mistrovství ČSSR trojic
17.9.1988, RZ Dobříš, 5 trojic (první tři z mistrovství ČR a dva z SR)
1. Admira Kobylisy - ???
2. DPMK Košice – ???
3. ???

2. Mistrovství ČSSR dvojic
18.9.1988, RZ Dobříš, 5 dvojic (první tři z mistrovství ČR a dva z SR)
1. Podolí - ???
2. Keramoprojekt Trenčín A - ???
3. Keramoprojekt Trenčín B - ???

2. Mistrovství ČSSR družstev
24 - 25.9.1988, DPMK Košice, 6 družstev (první tři z ligy ČR a SR)
1. Admira Kobylisy - ???
2. Sokol Plzeň Letná
3. DPMK Košice
4. Keramoprojekt Trenčín

1989

21. Mistrovství ČSR trojic
24.6.1989, HM Ostrava, 16 trojic
1. TJ DP Praha – Procházka, Černý, Kuchař, Poul
2. Podolí – Žalud, Stojan, Průcha
3. ZPA Košíře – Prokop, Havlík, Hošek, Štengl
4. Agrostav Žatec – Filo, Vanya, Horáček, Vondrášek

19. Mistrovství ČSR dvojic
19.6.1988, Mládí Žatec, 16 dvojic
1. Sigma Dolní Benešov – Dolnický, Štencek, Novák
2. VTJ Písek – Bláha, Nadymáček, Širocký
3. SBD Ostrava – Kvarda, Žurovec, Vltavský
4. ZPA Košíře – Prokop, Havlík, Hošek

3. Mistrovství ČSSR trojic
16.9.1989, Nové Město nad Váhom, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice A – ???
2. Sigma Dolní Benešov - ???
3. DPMK Košice B – ???

3. Mistrovství ČSSR dvojic
17.9.1989, Nové Město nad Váhom, 5 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice - ???
2. Sigma Dolní Benešov - ???
3. VTJ Písek - ???

3. Mistrovství ČSSR družstev
23.9.1989, Bajda Kroměříž, 6 družstev (první tři z ligy ČR a SR)
1.Sokol Plzeň Letná - ???
2. DPMK Košice

1990

23. Mistrovství ČSR trojic
16.6.1990, Slavia Plastika Kroměříž, 16 dvojic
1. Admira Kobylisy – Dolejš, Vocel, Vašák, Veselý
2. Sokol Plzeň Letná – Holub, Buriánek, Francán
3. Sigma Dolní Benešov – Solnický, Širocký, Stojan, Novák
4. SBD Ostrava Zábřeh – Surovčák, Kvarda, Vltavský

21. Mistrovství ČSR dvojic
17.6.1990, Slavia Plastika Kroměříž, 16 dvojic
1. VTJ Písek – Bláha, Nadymáček, Fritz
2. SBD Ostrava Zábřeh – Surovčák, Kvarda, Vltavský
3. Agrostav Žatec – Vanya, Čukan, Peroutka
4. TJ Podolí – Žalud, Holčák, Šída

4. Mistrovství ČSFR trojic
16.6.1990, Opava, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. Admira Kobylisy – Dolejš, Vocel, Vašák, Labský
2. Sokol Plzeň Letná – Holub, Buriánek, Francán, Tycar
3. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Žigala, Strojný
4. Sigma Dolní Benešov - ???

4. Mistrovství ČSFR dvojic
15.6.1990, Opava, 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. Sigma Dolní Benešov – Podzemný, Solnický, Surovčák
2. Keramoprojekt Trenčín – Feranec, Ježík, Gabriš
3. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Žigala
4. Bratislava - ???

4. Mistrovství ČSFR družstev
22 - 23.9.1990, Slovan Povážská Bystrica, 6 družstev (první tři z ligy ČR a SR)
1. DPMK Košice - ???
2. Sokol Plzeň Letná
3. ZPA Košíře
4. Admira Kobylisy

1991

24. Mistrovství ČR trojic
22.6.1991, TJ Tatran Sedlčany, 16 trojic
1. TJ DP Praha – Doubek, Černý, Veselý, Zajíc
2. Sokol Plzeň Bílá Hora – ???
3. Admira Kobylisy – ???
4. Moravská Slavia DP Brno - ???

22. Mistrovství ČR dvojic
23.6.1991, TJ Tatran Sedlčany, 16 dvojic
1. Spartak PS Přerov – Perutka D., Nadymáček, Perutka J.
2. TJ DP Praha - Doubek, Černý
3. KAMP Karlovy Vary - ???
4. Admira Kobylisy - ???

5. Mistrovství ČSFR trojic
21.9.1991, DPMK Košice, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Žigala, Forrai
2. Admira Kobylisy – Dolejš, Vašák, Vocel, Suchý M., Fritz
3. Tesla Bratislava – Vavrinčík, Vaculčík, Ješko
4. Keramoprojekt Trenčín – Pernický, Kostelný, Vlasák, Krištof

5. Mistrovství ČSFR dvojic
22.9.1991, DPMK Košice, 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Žigala
2. Admira Kobylisy – Dolejš, Suchý M., Fritz
3. KAMP Karlovy Vary – Bláha, Veselý, Kubín
4. Spartak PS Přerov – Perutka D., Nadymáček, Perutka J.

1. Mistrovství ČSFR jednotlivců
29.6.1991, Bajda Kroměříž, 14 hráčů
1. DPMK Košice – Žigala J.
2. DPMK Košice – Forrai
3. KAMP Karlovy Vary – Veselý
4. Sokol Bedřichov - Pokorný

1992

25. Mistrovství ČR trojic
20.6.1992, Hradec Králové, 16 trojic
1. Sokol Kobylisy – Suchý M., Šimáček, Fritz
2. TJ Plzeň Bílá Hora – ???
3. Lokomotiva České Budějovice - ???
4. Solidarita Praha - ???

23. Mistrovství ČR dvojic
21.6.1992, Hradec Králové, 16 dvojic
1. TJ Plzeň Bílá Hora – Novotný, Včala
2. NK Opava – Solnický, Širocký
3. Sokol Košíře - ???
4. Spartak Přerov - ???

6. Mistrovství ČSFR trojic
3.10.1992, Bajda Kroměříž, 6 trojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. DPMK Košice – Ivanecký, Bertko, Podzemný, Žigala
2. Sokol Kobylisy – Suchý M., Šimáček, Fritz, Vocel
3. Sokol Plzeň Bílá Hora – Novotný, Včala, Francán, Miksán
4.Odeva Hlohovec - ???

6. Mistrovství ČSFR dvojic
4.10.1992, Bajda Kroměříž, 6 dvojic (první tři z mistrovství ČR a SR)
1. TJ Plzeň Bílá Hora – Novotný, Včala, Miksán
2. Keramoprojekt Trenčín – Ježík, Gábriš, Pernický
3. NK Opava – Solnický, Širocký, Peter
4. DPMK Košice - ???

2. Mistrovství ČSFR jednotlivců
26.6.1992, Brno, 15 hráčů
1. DPMK Košice - Forrai
2. DPMK Košice – Žigala M.
3. Moravská Slavia DP Brno – Gulda R.

1993

25. Mistrovství ČR trojic
4.9.1993, České Budějovice, 16 trojic
1. TJ Plzeň Hradiště – Kraus, Buriánek, Holý
2. Sokol Kobylisy - ???
3. Chezak Karlovy Vary – ???
4. ZPA Košíře - ???

24. Mistrovství ČR dvojic
26 - 27.6.1993, Spartak PS Přerov, 16 dvojic
1. Chezak Karlovy Vary – Bláha, Kubín, Vanya
2. Solidarita Praha - ???
3. Sokol Kobylisy B – ???
4. Sokol Plzeň Bílá Hora – ???

1994

26. Mistrovství ČR trojic
18 - 19.6.1994, Kroměříž, 31 trojic
1. Solidarita Praha – Ungermann, Svoboda, Hošek
2. TJ Spartak PS Přerov A - ???
3. Sokol Bedřichov - ???
4. Spartak Přerov B - ???

24. Mistrovství ČR dvojic
24 - 25.9.1994, Žatec, 30 dvojic
1. Chezak Karlovy Vary – Bláha, Kubín
2. Solidarita Praha - ???
3. Sokol Kobylisy B – ???
4. Sokol Plzeň Bílá Hora – ???

1. Mistrovství ČR jednotlivců
???.1994, Praha, 12 hráčů
1. Solidarita Praha - Hošek
2. Sokol Bedřichov A– Pokorný
3. Sokol Bedřichov B– Hartmann
4. Lokomotiva Praha - Hlaváček

1995

27. Mistrovství ČR trojic
17 - 18.6.1995, Avia Čakovice, 30 trojic
1. Sokol Kobylisy A – Novotný, Včala, Tirpák D.
2. Sokol Kobylisy B – Kraus, Dolejš, Tirpák Jos.
3. Avia Čakovice – M.Suchý, Šimáček, Jícha
4. Chezak Karlovy Vary – Bláha, Kubín, Knop

25. Mistrovství ČR dvojic
23 - 24.9.1995, Dobříš, 28 dvojic
1. Sokol Kobylisy – Dolejš, Včala
2. Chezak Karlovy Vary – Veselý, Peroutka, Dvořák
3. Sokol Plzeň Bílá Hora – Švácha, Miksán
4. Avia Čakovice – M.Suchý, J.Suchý

2. Mistrovství ČR jednotlivců
27.8.1995, Kroměříž, 20 hráčů
1. Sokol Modřice A – Gulda
2. Sokol Bedřichov A– Pokorný
3. Sokol Kadaň - Vanya
4. Sokol Bedřichov B– Hartmann

1996

28. Mistrovství ČR trojic
15.6.1996, Hradec Králové, 27 trojic
1. Solidarita Praha – Ungermann, Hošek, Schnabl
2. Sokol Kobylisy – Kraus, Tirpák Jos., Dolejš, Vašák
3. Sokol Plzeň Bílá Hora – Hána, Miksán, Plocar, Holub
4. Avia Čakovice – M.Suchý, Šimáček, Jícha

26. Mistrovství ČR dvojic
21.9.1996, Karlovy vary, 23 dvojic
1. Sokol Kobylisy – Novotný, Tirpák Jos.
2. Liapor Karlovy Vary – Bláha, Kubín
3. Spartak Přerov – Perutka, Nadymáček
4. Sokol Modřice – Kalas, Janeba

3. Mistrovství ČR jednotlivců
18.8.1996, Dynamo České Budějovice, 19 hráčů
1. Sokol Kobylisy – Ungermann
2. Sokol Kobylisy – Hošek
3. Sokol Modřice A – Gulda
4. Sokol Modřice B – Janeba

1997

29. Mistrovství ČR trojic
21.6.1997, Dynamo České Budějovice, 24 trojic
1. Admira Kobylisy – Ungermann, Hošek, Šimáček
2. Liapor Karlovy Vary A – Bláha, ???
3. Avia Čakovice – M.Suchý, ???
4. TJ DP Praha – Rezek, Maršálek, Chytra

27. Mistrovství ČR dvojic
13.9.1997, Ostrava, 23 dvojic
1. Liapor Karlovy Vary A – Bláha, Dvořák
2. Sokol Kobylisy C – ???
3. Sokol Plzeň Bílá Hora B – Kraus, Miksan
4. Sokol Modřice B – ???

4. Mistrovství ČR jednotlivců
17.8.1997, Hradec Králové, 12 hráčů
1. Sokol Modřice A – Janeba
2. Sokol Modřice B – Gulda
3. Sokol Bedřichov – Poul J. st.
4. Sokol Plzeň Bílá Hora – Miksán

1998

30. Mistrovství ČR trojic
20.6.1998, Kadaň, 26 trojic
1. Sokol Kobylisy - Fröhlich, J.Tirpák, Nadymáček
2. Solidarita Praha - Průcha, Vocel, J.Stojan
3. Sokol Modřice - Havránek, Kalas, Bubniak, Iláš
4. Sokol Plzeň Bílá Hora - Zdeněk Holub, Oldřich Holý, Václav Hána

28. Mistrovství ČR dvojic
19.9.1998, Kroměříž, 25 dvojic
1. Sokol Kobylisy – Ungermann, Hošek
2. Avia Čakovice – M.Suchý, J.Suchý
3. Liapor Karlovy Vary A - Bláha, Dvořák
4. ČZ Pospol Strakonice - ???

5. Mistrovství ČR jednotlivců
16.8.1998, Osnice, 20 hráčů
1. Sokol Modřice A – Bubniak
2. Sokol Modřice B – Janeba
3. NK Elna Počerady – Dráždil
4. Liapor Karlovy Vary – Kokštejn

1999

31. Mistrovství ČR trojic
19.6.1999, Čelákovice, 22 trojic
1. Sokol Modřice - Havránek, Kalas, Gulda, Janeba
2. Solidarita Praha - Ungermann, Hošek, Voráček
3. Sokol Plzeň Bílá Hora - Hána, Kraus, Miksán, Pavlík
4. Liapor Karlovy Vary - Kokštejn, J.Tirpák, Dvořák, Vanya

29. Mistrovství ČR dvojic
18.9.1999, Avia Čakovice, 20 dvojic
1. Liapor Karlovy Vary A - Bláha, Kokštejn
2. Liapor Karlovy Vary B – Jos.Tirpák, Dvořák
3. Solidarita Praha A – Ungermann, Hošek
4. Avia Čakovice – M.Suchý, J.Suchý

6. Mistrovství ČR jednotlivců
14.8.1999, Chabařovice, 11 hráčů
1. Liapor Karlovy Vary – Jos.Tirpák
2. NK Elna Počerady – Dráždil
3. Sokol Modřice A – Bubniak
4. Sokol Modřice B – Janeba

2000

32. Mistrovství ČR trojic
24.6.2000, SK Liapor Karlovy Vary, 23 trojic
1. Liapor Karlovy Vary - Bláha, Kokštejn, J.Tirpák, Dvořák, Kubín
2. Sokol Plzeň Bílá Hora C - Hána, Holub, Turek
3. Sokol Modřice - Havránek, Kalas, Gulda, Bubniak
4. Sokol Plzeň Bílá Hora A - Kraus, Miksán, Švácha

30. Mistrovství ČR dvojic
30.9.2000, Slavia Hradec Králové, 22 dvojic
1. Liapor Karlovy Vary B - Bláha, Kokštejn, Veselý
2. Sokol Modřice - Kalas, Bubniak, Gulda
3. TJ DP Šacung – Březina, Perutka
4. NK Elna Počerady – Pecina, Dráždil

7. Mistrovství ČR jednotlivců
19.8.2000, Plzeň Bílá Hora, 14 hráčů
1. Liapor Karlovy Vary – Jos.Tirpák
2. Sokol Modřice – Bubniak
3. Sokol Modřice – Janeba
4. NK Elna Počerady – Dráždil

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2019 ♦

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< květen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?
Ano, jsou dobře udržované a aktualizované.
36% (276 hlasů)
Nevím. Občas na ně kouknu.
31% (238 hlasů)
Ne, neplní svůj účel.
33% (255 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!