Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Školní kroužek Základní škola Bosonožská, Brno Starý Lískovec:

Zahájení nohejbalového kroužku 2017/2018 je

ve středu 11. října 2017 v 15:30!!!

14. 10. 2009

 

Zatím je kluků deset: Pavel Kolář, Jan Bartoš, Michal Korec, Petr Ševčík, Damián Parma, Filip Kolbert, Jakub Vrátný, Jakub Ondrák, Sebastián Horák, Dan Aster.


Prvním vítězem hodnocení a nejlepším hráčem treninku byl Petr Ševčík.

Petr Ševčík zvítězil i na druhém treninku před Filipem Kolbertem a Jakubem Vrátným...

Ve třetím treninku opět nejlepší Petr Ševčík, druhý Jan Bartoš a třetí Jakub Vrátný.

Čtvrtý trenink vyhrál v bodování opět Petr Ševčík, druhý byl Pavel Kolář a třetí Filip Kolbert spolu s Janem Bartošem.

11.11. Poprvé nezvítězil Petr Ševčík.

První nakonec skončil Michal Korec před Danem Asterem a Honzou Bartošem.

18.11. Zvítězil Petr Ševčík, druhý byl Honza Bartoš a třetí Filip Kolbert.

25.11. Nejlepší Filip Kolbert, druhý Michal Korec, třetí Dan Aster a čtvrtý Damián Parma.

9.12. První Dan Aster, druhý Filip Kolbert, třetí Jakub Vrátný, čtvrtý Michal Korec

16. 12. zvítězil Petr Ševčík, druhý byl Jakub Vrátný, třetí Dan Aster, čtvrtý Michal Korec.

Další trenink až v lednu, tuším šestého...

Příjemné svátky a bohatého ježíška!

6.1. 2010

1. Petr Ševčík, 2. Michal Korec3. Filip Kolbert

13.1. 2010

1.Jakub Vrátný, 2. Filip Kolbert, 3. Dan Aster, 4. Jakub Ondrák

20.1. 2010

trenink se nekonal pro pracovní zaneprázdnění

27.1. 2010

1. Petr Ševčík, 2. Dan Aster, 3. Jakub Vrátný, 4. Michal Korec

3. 2. 2010

1. Petr Ševčík, 2. Filip Kolbert, 3. Michal Korec, 4. Jan Bartoš

10.2. 2010

1. Jakub Vrátný, 2. Damián Parma, 3. Sebastián Horák, 4. Jakub Ondrák

17.2. 2010

1. Filip Kolbert, 2. Jakub Vrátný, 3. Jakub Ondrák  - zatím nás trápí nemoci!

24.2. 2010

1. Filip Kolbert, 2. Jakub Vrátný, 3. Dan Aster, 4. Jakub Ondrák

10.3. 2010

1. Filip Kolbert, 2. Jan Bartoš, 3. Damián Parma, 4. Jakub Ondrák

17.3. 2010

1. Jan Bartoš, 2. Filip Kolbert, 3. Damián Parma, 4. Jakub Ondrák

24.3. 2010

1. Jan Bartoš, 2. Filip Kolbert, 3. Jakub Ondrák, 4. Dan Aster

31.3. 2010

1. Filip Kolbert, 2. Sebastián Horák      pouze dva - (prázdniny)

7.4. 2010

1. Jan bartoš, 2. Filip Kolbert, 3. Martin Hlavačka, 4. Jakub Vrátný

14.4. 2010

1. Petr Ševčík, 2. Filip Kolbert, 3. Martin Hlavačka, 4. Jan Bartoš

21.4. 2010

1. Filip Kolbert, 2. Jan Bartoš, 3. Martin Hlavačka, 4. Jakub Vrátný

28.4. 2010

1. Martin Hlavačka, 2. Filip Kolbert, 3. Jakub Vrátný, 4. Jakub Ondrák

5.5. 2010

1. Jan Bartoš, 2. Filip Kolbert, 3. Jakub Ondrák, 4. Pavel Kolář

*******

8. května 2010

Velkého úspěchu dosáhli žáci nohejbalového kroužku ZŠ Bosonožská, když zvítězili v turnaji neregistrovaných žáků Jižní moravy v Modřicích. Dvojice Kolbert, Bartoš ovládla soutěž dvojic a trojice Kolbert, Bartoš a Kolář zvítězila i v soutěži trojic. Navíc Kolář skončil třetí ve smíšeném družstvu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trojice:

1. ZŠ Bosonožská               3 3 0  6:1  6b  (Bartoš, Kolbert, Kolář)

2. Sokol Modřice "A"          3 1 2  3:4  2b  (Hromek, Hromek, Šrenk)

3. Sokol Modřice "C"          3 1 2  3:5  2b  (Pazourek, Burian)

4. Sokol Modřice "B"          3 1 2  3:5  2b  (Brenner, Veverka, Kváš)

Dvojice:

1. ZŠ Bosonožská               4 4 0  8:0  8b  (Kolbert, Bartoš)

2. Sokol Modřice "A"           2 1 1  5:3  5b  (Hromek Jan, Hromek Jiří)

3. Smíšená sestava             2 0 2  4:4  4b  (Šrenk, Kolář)

4. Sokol Modřice "C"          1 1 2  3:5   3b  (Brenner Veverka)

5. Sokol Modřice "B"          0 0 4  0:8   0b  (Kváš, Burian)

Nejlepší hráč Filip Kolbert.

 


Trenink 12. května 2010:

1.Jan Bartoš, 2.Filip Kolbert a Damián Parma, 4.Jakub Ondrák

19. května 2010:

1.Petr Ševčík, 2.Filip Kolbert, 3.Jakub Vrátný 4.Jakub Ondrák

26.května 2010:

1.Filip Kolbert, 2.Jan Bartoš, 3.Jakub Ondrák, 4. Sebastián Horák

2. června 2010:

1. Petr Ševčík, 2. Filip Kolbert, 3. Pavel Kolář  ...... ostatní na škole v přírodě

9. června 2010:

1. Jan Bartoš, 2. Jakub Vrátný, 3. Jakub Ondrák ..... druhá várka na škole v přírodě

******

16. června se koná v Modřicích Přebor základních škol 2010 ZŠ Bosonožská vyšle na turnaj členy Nohejbalového kroužku Filipa Kolberta, Jana bartoše, Petra Ševčíka anebo Martina Hlavačku. Sraz je v 7:30 před školou. Musíte být tři!

****

druhý turnaj neregistrovaných žáků který se měl hrát 19. června v Modřicích se přesouvá na sobotu 26. června 2010 z důvodu účasti modřických žáků na Mistrovství České republiky žáků v Českém Brodě.

*****

V Modřicích se za neustálého deště konal šestý ročník Přeboru základních škol.


1. ZŠ Labská (Gulda, Sýkora, Pfeiffer)
2. ZŠ Měšťanská "A" (Danihel, Yunis, Chlad)
3. ZŠ Bednářova (Putna, Bernat, Fejfar)
4. ZŠ Benešova "B" (Burian, Le, Zítka)
5. ZŠ Benešova "A" (Pitis, Taus, Urbánek)
6. ZŠ Bosonožská (Bartoš, Ševčík, Kolbert)
7. ZŠ Vejrostova "C" (Bednář, Brych, Krchňák)
8. ZŠ Měšťanská "B" (Ondroušek, Přichystal, Vlach)
9. ZŠ Benešova "C" (Svoboda,???, ???)
10. ZŠ Vejrostova "A" (Choděra, Štaffa, Kaman)
11. ZŠ Vejrostova "B" (Pozdíšek, Golubničenko, Balák)

Přeborníky v kategorii mladších žáků se stali žáci ZŠ Bosonožská (Bartoš, Ševčík, Kolbert)


 V sobotu 26. Června 2010 se v Modřicích konal druhý turnaj Přeboru Brna nohejbalových přípravek. Jako v tom prvním turnaji se opět nejlépe dařilo hráčům nohejbalového kroužku ZŠ Bosonožská, který vede A. Stehlík. O organizaci se starali tentokrát M. Svoboda a A. Stehlík, kteří i rozhodovali zápasy. Kluci byli nakonec odměněni diplomy, plaketami a kalendáříky podepsanými mistrem světa Radkem Pelikánem. Hlavně ale strávili příjemnou slunečnou sobotu s nohejbalem! Na turnaji se byli podívat nejen rodiče ale také náhodní kolemjdoucí diváci, kteří klukům často tleskali.

 

Trojice:

1. ZŠ Bosonožská (Filip Kolbert, Jan Bartoš, Damián Parma)                                6b.

2. TJ Sokol Modřice „A“ (Antonín Kovařík, Lukáš Burian, Petr Pazourek)             4b.

3. TJ Sokol Modřice „C“ (Michal Jonas, Matěj Konečný, Patrik Goiš)                   2b.

4. TJ Sokol Modřice „B“ (Vítek Veverka, Tomáš Brenner, Jakub Vrátný)               0b.

 

Dvojice:

1. ZŠ Bosonožská „B“ (Jan Bartoš, Filip Kolbert)                                                  10b.

2. ZŠ Bosonožská „A“ (Damián Parma, Jakub Vrátný)                                             6b.

3. TJ Sokol Modřice „A“ (Lukáš Burian, Antonín Kovařík)                                      6b.

4. TJ Sokol Modřice „B“ (Patrik Goiš, Michal Jonas)                                              4b.

5. TJ Sokol Modřice „C“ (Petr Pazourek, Vítek Veverka)                                          2b.

6. TJ Sokol Modřice „D“ (Jakub Konečný, Tomáš Brenner)                                      2b.

 

2010/2011

1. trenink -  6. října:

1. Jan Bartoš, 2. Filip Kolbert, 3. Jakub Vrátný, 4. Damián Parma

2. trenink - 13. října.


Pouze Filip a Honza, speciální trenink na MČR v Singlu


MČR mladších žáků v singlu 2010 

V Prostějově se konalo 16. října 2010 druhé mistrovství České republiky mladších žáků v Singlu. Zaslouženě se na prvních dvou místech umístili hráči TJ Sokola 1 Prostějov Jakub Ftačník a Jan Matkulčík, třetí skončil Petr Chejn a čtvrtý Nikolas Truc. Naši začínající hráči Filip Kolbert a Jan Bartoš sice obsadili samotný konec výsledkové listiny ale vzhledem k jejich nadšení pro tuto hru můžeme očekávat jejich zlepšování. Jsou již registrováni v Modřicích ale jinak jsou členy nohejbalového kroužku Základní školy Bosonožská se kterou modřičtí spolupracují.

Výsledky 2. mistrovství České republiky mladších žáků v singlu:

1. Jakub Ftačník - TJ Sokol Prostějov

2. Jan Matkulčik - TJ Sokol Prostějov

3. Petr Chejn - TJ Slavoj Český Brod

4. Nikolas Truc - TJ Ávia Čakovice

3. trenink Prázdniny


4. trénink - 27. října


1. Honza, 2. Damián, 3. Jakub Vrátný


4. trénink - 3. listopadu


1. Filip, 2. Honza, 3. Jakub, 4. Damián

V týmu mladších¨žáků TJ Sokol SDS EXMOST Modřice se již zabydleli dva členové Nohejbalového kroužku. Filip Kolbert a Jan Bartoš.

*****

Turnaj základních škol v mininohejbalu pětičlenných družstev:

Brno 10. června 2011

1. ZŠ Labská
2. ZŠ Vedlejší
3. ZŠ Bosonožská

Přebor Brněnska základních škol 2011 – 7. ročník

Modřice 15. Června 2011

Trojice: oficiální soutěž

1.    Základní škola Benešova „A“ – Modřice (Burian, Taus, Korbička)

2.    Základní škola Labská „A“ – Brno (Bartoš, Sznapka, Bílek)

3.    Základní škola Benešova „B“ – (Mik, Urban, Večeřa)

4.    Základní škola Labská „B“ – (Hobza, Bartoněk, Dvořáček)

 

Dvojice: neoficiální soutěž

1.    Základní škola Benešova „A“ – Modřice (Burian, Taus)

2.    Základní škola Labská „A“ – Brno (Bartoš, Sznapka)

3.    Základní škola Labská „C“ – (Hobza, Bílek)

4.    Základní škola Labská „B“ – (Bartoněk, Dvořáček)

5.    Základní škola Benešova „B“ – (Mik, Korbička)

6.    Základní škola Benešova „C“ – (Urban, Večeřa)

 

Dosavadní vítězové:

2005 – ZŠ Želešice

2006 – ZŠ Letní pole – Vyškov

2007 – ZŠ Benešova – Modřice

2008 - ZŠ Benešova – Modřice

2009 - ZŠ Benešova – Modřice

2010 – ZŠ Labská – Brno

2011 – ZŠ Benešova - Modřice


***

5. Mládežnický turnaj v trojicích – Holubice 4.9.2011


1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 4body
Kolbert Filip, Bartoš Jan, Brenner Tomáš, Vít Veverka

2. NK Holubice 2body
Trávníček Jan, Milan Palčík, Navrátil Filip
3. TJ Sokol Exmost Modřice „B“ 1bod
Matěj Konečný, Pazourek Petr, Michal Jonas


Celkové pořadí po 5 turnajích:

1. TJ Sokol Exmost Modřice 55 bodů
2. NK Orel Vyškov 13 bodů
3. NK Holubice 7 bodů


Brno 5.9.2011 Ing. Jaroslav Hanák – vedoucí soutěží Jm kraje


 ***

V setavě žáků TJ Sokola Modřice se už zabydlili bývalí členové nohejbalového kroužku při ZŠ Bosonožská Jan Bartoš a Filip Kolbert - vpravo

**

Kroužek - 2011/2012

16.11.

1. Dominik Putirka    25 bodů

2. David Votava   15 bodů

3. Zbyněk Mládek  14 bodů

3. Zdeněk Mládek  14 bodů


23. 11.

1. Dominik Putirka   41 bodů

2. Zbyněk Mládek   20 bodů

3. David Votava    17 bodů

4. Zdeněk Mládek   8 bodů


30. 11.

1. Dominik Putirka   128 bodů

2. David Votava   34 bodů

3. Zbyněk Mládek   21 bodů

4. Zdeněk Mládek   13 bodů


7. 12.

1. Dominik Putirka 118 bodů

2. Zdeněk Mládek  29 bodů

3. Zbyněk Mládek   26 bodů

4. David Votava   25 bodů


14. 12. 2012

David a Dominik nemocní.

1. Zdeněk Mládek   33 bodů

2. Zbyněk Mládek   18 bodů


21.12. 2012

1. Dominik Putirka   50 bodů

2. Zdeněk Mládek   22 bodů

3. Zbyněk Mládek   17 bodů


4.1. 2012

1. Dominik Putirka   33bodů

2. David Votava   15 bodů

2. Zdeněk Mládek  15 bodů

4. Zbyněk Mládek   13 bodů

11.1. 2012

1. David Votava   64 bodů

2. Zdeněk Mládek 17 bodů

3. Zbyněk Mládek   16 bodů

Dominik nemocný.


18.1. 2012

Všichni nemocní


25.1. 2012

1. Dominik  Putirka   61 bodů

2. Zbyněk Mládek   24 bodů

3. Zdeněk Mládek   19 bodů

David nemocný

 1.2. 2012

1. Dominik   58 bodů

2. Zdeněk   36 bodů

3. Zbyněk   24 bodů

15. 2. 2012

1. Dominik    36 bodů

2. Zbyněk   15 bodů

3. David   13 bodů

4. Zdeněk   8 bodů

7.3. 2012

1. Dominik   82 bodů

2. David    46 bodů

Nohejbalový kroužek ZŠ Bosonožská 2012-2013


Ondřej Jurka                                  

David Vojáček                                 

Jonáš Skalický                                 

Simona Kotoulová                           

David Málík                                     

Petr Pánek                                       

Dominika Fadrná                           

Robin Chytrý


Trénink 5.12. 2012

1. Ondra     49 bodů

2. Robin    48 bodů

3. Petr         30 bodů

4. Jonáš     23 bodů

5. David      19 bodů

Trénink 12.12. 2012

1. Ondra         59 bodů

2. Robin         51 bodů

3. Petr             47 bodů

4. Dominika  33 bodů

5. Jonáš         30 bodů

6. David          28 bodů

Trénink 19. 12. 2012

1. Ondra          81 bodů

2. Robin          58 bodů

3. Petr              37 bodů

4. Simona       35 bodů

5. Dominika    32 bodů

5. David           32 bodů

7. Jonáš          27 bodů

Trénink 9.1. 2014

1. Ondra          121 bodů

2. Robin            98  bodů

3. Petr               57 bodů

      Dominika    57 bodů

5. David           56 bodů

6. Simona       50 bodů


Trénink 23.1. 2013

Nemoc trenéra - hospitalizace

Školní rok 2013-2014

6.11.

1. Ondra  87b.

2. Robin  67b.

3. Dominika  59b.

4. Jonáš  53b.

5. David V. a David Š  52b.

7. Simona  46b.

13.11.

1. Ondra 37

2. Simona  33b.

3. Robin  25b.

4. David Š.  19b.

5. David V. a Dominika  17b.

27.11.

1. Ondra  53b.

2. Robin  42b.

3. David V.  34b.

4. David Š.  32b.

5. Dominika  22b.

6. Simona  9b.  (pouze rozcvička)

4.12.

1. Ondra  62b.

2. Robin  36b.

3. Dominika 34b.

4. Simona 30b.

5. Jonáš  24b.

11.12.

1. Robin   67b.

2. Dominika   42b.

3. Simona   35b.

Ostatní nemocní.

18.12. 2013

1. Robin   48b.

2. Dominika   28b.

3. Simona   26b.

Ostatní nemocní.

8.1. 2014

1. Ondra   49b.

2. Dan   35b.

3. Simona   33b.

4. Dominika   32b.

5. Robin   30b.

6. David Š.   25b.

7. David V.   20b.

15.1. 2014

1. Ondra   43b.

2. Robin   34b.

3. Lukáš   31b.

4. Simona  26b.

5. Dominika   20b.

6. David V.   19b.

6. David Š.   19b.

8. Dan   17b.

9. Jonáš   11b.

22.1. 2014

1. Ondra   64b.

1. Lukáš   64b.

3. Robin   46b.

4. David Š.   23b.

5. Jonáš   20b.

6. Dan   17b.

6. David V.   17b.

29.1. 2014

1. Lukáš   25b.

2. Ondra   22b.

3. Dan   21b.

4. David V.   18b.

5. Robin   17b.

6. David Š.   15b.

6. Dominika   15b.  

5.2. 2014

1. Ondra J.   39b.

2. David Š.   17b.

2. Robin   17b.

4. David V.   16b.

4. Simča   16b.

4. Domča   16b.

7. Ondra R.   15b.

8. Šimon   13b.

9. Dan   9b. 

12.2. 2014

1. Dan    50b.

2. Simona   49

3. Robin   46b.

4. David V   43b.

4. Šimon   43b.

6. Jonáš   37b.

7. Ondra Ch.   36b.

8. Dominika   35b.

19.2. 2014

Prázdniny

26.2. 2014

Nemoci  :-(

1. Tadeáš   33b.

2. Lukáš   30b.

3. David V.   22b.

4. Dominika   21b.

5. Jonáš   20b.

5.3. 2014

1. Dan   31b.

2. Lukáš   30b.

3. Simona   29b.

3. David   29

5. Ondra Ch.   28b.

6. Šimon Ch.   27b.

6. Dominika   27b.

8. Jonáš   21b.

12.3. 2014

1. Robin   47b.

2. Ondra J.   44b.

3. Dan   30b.

3. Dominika   30b.

5. Simona   28b.

6. Tadeáš   24b.

7. Ondra Ch.   20b.

8. Jonáš   19b.

9. David   18b.

10. Šimon   15b.

Pozor, 19. 3. se kroužek nekoná!!!  

26.3. 2014

1. Robin   38b.

2. Lukáš   35b.

3. Domča   33b.

4. Dan   30b.

5. Ondra Ch.   28b.

5. Tadeáš   28b.

7. Šimon   26b.

7. David V.   26b.

7. Simča   26b.

2.4. 2014

1. Lukáš   73b.

2. Dan   51b.

3. Ondra R.   50b.

4. Robin   45b.

5. Simča   44b.

6. Tadeáš  39b.

7. Dominika  38b.

7. Šimon R.   38b.

9. David   37b.

9.4. 2014

1. Lukáš   47b.

2. Ondra Ch.   45b.

3. Dan   43b.

3. Dominika   43b.

5. Simona   40b.

6. Robin   38b.

7. Tadeáš   36b.

8. Šimon   33b.

9. Jonáš   29b.  (moc zlobí)

16.4. 2014

1. Lukáš   52b.

2. Robin   43b.

3. Dan   42b.

4. Tadeáš  34b.

4. Jonáš   34b.

6. Simona  32b.

7. David   31b.

8. Dominika  29b.  

23.4. 2014

1. Lukáš   107b.

2. Ondra   83b.

3. Dan   73b.

4. Robin   67b.

5. Šimon   54b.

6. Dominika   53b.

7. David   46b.

8. Jonáš  45b.

30.4. 2014

1. Ondra J.   68b.

2. Tadeáš   50b.

3. Robin   42b.

3. Dominika   42b.

5. Dan   39b.

6. Jonáš   24b.

7. David   21b.

7. 5. 2014

1. Lukáš   52b.

2. Robin   49b.

3. Dan   44b.

4. Ondra Ch.   42b.

5. Tadeáš   38b.

6. Šimon   37b.

7. Dominika   30b.

8. Jonáš   27b.

14. 5. 2014

1. Lukáš  69b.

2. Dan  59b.

3. Robin  55b.

4. Ondra Ch.  48b.

5. Dominika  36b.

6. David  29b.

7. Jonáš  25b.

 21.5. 2014

1. Ondra J   48b.

2. Lukáš   40b.

3. Dan   39b.

4. Robin   37b.

5. Tadeáš   36b.

5. Ondra Ch.   36b.

7. Šimon   35b.

7. Samuel   35b.

7. David   35b.

10. Jonáš   34b.

28. 5. 2014

1. Lukáš   105b.

2. Ondra Ch.   100b.

3. Dan   98b.

4. Tadeáš   68b.

5. Šimon   60b.

Ostatní na škole v přírodě.

4. 6. 2014

1. Lukáš   85b.

2. Ondra Ch.   84b.

3. Dan   83b.

4. Robin   72b.

5. Šimon   57b.

6. David   52b.

7. Dominika   44b.

11.6. 2014

1. Ondra J.   84b.

2. Robin   73b.

3. Dan   66b.

4. David   58b.

5. Jonáš   47b.

6. Dominika 46b.

Konečná tabulka ke dni 11.6. 2014

  1. Robin   949 bodů - Φ40 bodů

  2. Dan   856 bodů - Φ 45 bodů

  3. Lukáš   815 bodů - Φ 54 bodů

  4. Dominika   723 bodů - Φ 30 bodů

  5. Ondra J.   700 bodů - Φ 54 bodů

  6. David V.   578 bodů - Φ 28 bodů

  7. Ondra Ch.   532 bodů - Φ41 bodů

  8. Jonáš   445 bodů - Φ 28 bodů

  9. Simona   435 bodů - Φ 27 bodů

10. Šimon   423 bodů - Φ 33b.

11. Tadeáš   350 bodů - Φ 35 bodů

Školní rok 2014/2015

8. 10. 2014

První trénink, bez bodování. Vypadá to, že se kluci docela zlepšili, možná to přes prázdniny někde hráli s rodiči.

Zúčastnili se: David, Ondra Ch., Šimon, Robert, Daniel...

15.10. 2014

1. Lukáš  40b.

2. Dan  39b.

2. David  39b.

4. Ondra Ch.  36b.

5. Robik  35b.

6. Šimon  23b.

22.10. 2014

1. Robik  60b.

2. Lukáš  54b.

3. Dan  47b.

4. Jonáš  41b.

5. Šimon  38b.

6. Ondra Ch.  37b.

28.10. 2014

kroužek odpadá - dovolená!

5.11. 2014

1. Ondra J.   13b.

2. Dan   12b.

3. David   10b.

4. Lukáš   7b.

4. Šimon   7b.

6. Ondra Ch.   6b.

7. Robik   4b.

7. Jonáš   4b.

Nacvičoval se hlavně singl.

12. 11. 2014

1. Daniel   42b.

2. Lukáš   34b.

3. Robert   32b.

4. David   18b.

19.11. 2014

1. Ondra J.   17b.

2. Robik   16b.

3. Ondra Ch.   15b.

4. Šimon   10b.

5. Dan   9b.

6. Jonáš   8b.

7. David   6b.

26. 11. 2014

1. Lukáš   47b.

2. Robik   46b.

2. Ondra Ch.   46b.

4. Ondra J.   43b.

4. Dan   43b.

6. David   36b.

7. Jonáš   31b.

8. Šimon   30b.

Hlavně nácvik trojic.

3. 12. 2014

1. Lukáš   46b.

2. Dan   45b.

3. Robik   43b.

4. David   36b.

Nemoci.

10. 12. 2014

1. Lukáš   68b.

2. Robik   52b.

3. David  49b.

Nemoci + zranění

17.12. 2014

1. Ondra J.   57b.

2. Robik   56b.

3. Lukáš   54b.

4. Šimon   53b.

5. David   49b.

7.1. 2015

1. Robik   38b.

2. Ondra Ch.   37b.

3. Ondra J.   34b.

4. Lukáš   32b.

5. David   29b.

5. Jonáš   29b.

7. Šimon   27b.

14. 1. 2015

1. Ondra J.   82b.

2. David   61b.

3. Robik   51b.

4. Jonáš   25b.

21. 1. 2015

1. Ondra J.   62b.

2. Robik   44b.

3. David   40b.

4. Šimon   34b.

5. Ondra Ch.   33b.

6. Jonáš   22b.

28.1. 2015

1. Ondra J   88b.

1. Lukáš    88b.

3. David   61b

4. Jonáš   45b.

4.2. 2015

1. Ondra J.   55b.

2. Ondra Ch.   53b.

3. Robik   50b.

4. Lukáš   47b.

5. Jonáš   40b.

5. David   40b.

7. Šimon   36b.

11. 2. 2015

1. Lukáš   67b.

2. Ondra J.   65b.

3. Robik   64b.

4. David   49b.

5. Jonáš   36b.

Znovu řádí nemoci.

18. 2. 2015

Nemoc trenéra.

25. 2. 2015

Prázdniny.

4. 3. 2015

1. Ondra J.   51b.

2. Robik   50b.

3. David   48b.

4. Šimon   47b.

5. Ondra Ch.   45b.

11. 3. 2015

1. Ondra J.   43b.

1. Lukáš   43b.

3. Robik   30b.

3. Ondra Ch.  30b.

5. David   24b.

6. Jonáš 18b.

V tréninku jsme se soustředili hlavně na přípravu Ondry J. a Lukáše pro turnaj dvojic v Semilech.

18.  3. 2015

1. Ondra J   42b.

2. Ondra Ch.   39b.

3. Lukáš   36b.

4. Robik   35b.

5. David   31b.

6. Jonáš   29b.

25.3. 2015

1. Robik   44b.

2. Ondra J   39b.

2. Ondra Ch.   39b.

4. David   36b.

5. Šimon   35b.

1.4. 2015

1. Ondra J.   61b.

2. Lukáš   58b.

3. Robik   57b.

4. Ondra Ch.   53b.

5. Šimon   52b.

6. David   46b.

7. Jonáš   43b.

8.4. 2015

1. Ondra Ch.   59b.

1. Šimon   59b.

3. Robik   26b.

3. Ondra J.   56b.

5. Jonáš   44b.

6. David   41b.

15. 4. 2015

1. Lukáš   46b.

2. Šimon   41b.

3. Robik   40b.

4. David   37b.

5. Ondra   32b.

6. Jonáš 28b.

22. 4. 2015

1. Lukáš   56b.

2. Ondra Ch.   50b.

3. Robik   39b.

4. Šimon   28b.

4. Jonáš   28b.

29.4. 2015

1. David   45b.

2. Robik   44b.

3. Ondra Ch.   43b.

4.Ondra J.   42b.

5.Šimon   41b.

6. Jonáš   40b.

Od začátku května bude bohužel činnost kroužku přerušena kvůli rekonstrukci tělocvičen a výměně oken. Činnost bude zahájena v září na začátku nového školního roku.

Ondra Chytrý, Šimon Chytrý, Robik Chytrý mohou pokud budou chtít a mít čas, navštěvovat tréninky v Modřicích každé pondělí a pátek v 15:15 hodin. Dále chystáme příměstský kemp v Modřicích druhý týden v Červenci. Případné dotazy na čísle 604 44 61 53.

pozvanka-ml.-zaci-turnaj-c.-1---4.jpg

Videosoupiska mladších žáků TJ Sokol SDS EXMOST Modřice...

https://www.facebook.com/NohejbalModrice/videos/vb.409117445811398/786984398024699/?type=2&theater


Turnaj dvojic mladších žáků v Modřicích č. 1... 2.5. 2015

1. Žďár nad Sázavou (Šimek, Bukáček, Bukáček)
2. Modřice A (Lukáš Čupera, Tadeáš Bednář)
3. Modřice B (Michael Svoboda, Patrik Iláš ml.)...
4. Modřice C (Marek Kalvoda, Tomáš Jahoda)

*****

II. turnaj mladších žáků

Antonín Stehlík   

Modřice 14. 6. 2015:

Druhý turnaj mladších žáků dvojic - Modřice:
1. Modřice A - Tadeáš Bednář, Lukáš Čupera
2. Modřice B - Patrik Iláš, Michael Svoboda
3. Modřice C - Tomáš Jahoda, Michal Buchta, Marek Kalvoda

Modřice A - Modřice C - 2:0 (10:6, 10:3)

Modřice B - Modřice C - 2:0 (10:9, 10:4)

Modřice A - Modřice B - 2:1 (8:10, 10:6 10:6)

Zápas trojic:
Lukáš, Patrik, Michal - Michael, Marek, Tomáš a Tadeáš 2:0 (10:3, 10:6)


***

Nohejbalový kroužek školní rok 2015/2016

7.10. 2015

Kluci bezvadní, nezlobili, byli šikovní. Doufám, že to tak bude pokračovat!

1. Ondra Ch.   33 bodů

2. Robik    31 bodů

3. Ondra J.   27bodů

4. Jonáš   26 bodů

5. Šimon   23 bodů

6. David   22 bodů

14. 10. 2015

1. Ondra Ch.   37 bodů

2. Michael   31 bodů

3. Ondra J.  29 bodů

4. Jonáš   27 bodů

5. David   25 bodů

6. Šimon   21 bodů

7. Robik   20 bodů

21. 10. 2015

Dnes byli kluci super disciplinovaní!

1. Ondra J.   69 bodů

2. Michael   62 bodů

3. David   43 bodů

4. Šimon   40 bodů

5. Robik   39 bodů

6. Ondra Ch.   36 bodů

4. 11. 2015

1. Míša   93 bodů

2. Ondra Ch.   55 bodů

3. Robik    54 bodů

4. David   53 bodů

5. Šimon 37 bodů

11. 11. 2015

1. Šimon   28 bodů

2. David   27 bodů

3. Ondra J.   26 bodů

4. Ondra Ch.   24 bodů

4. Robik   24 bodů

6. Míša   20 bodů

7. Jonáš   16 Bodů

18. 11. 2015

1. Ondra J.   68 bodů

2. Míša   61 bodů

3. Ondra Ch.   53 bodů

4. Šimon   47 bodů

5. Robik   45 bodů

6. David   44 bodů

7. Jonáš   41 bodů

25. 11. 2015

1. Míša   65 bodů

2. Ondra J.   61 bodů

3. David   48 bodů

4. Robik   46 bodů

5. Šimon   37 bodů

6. Ondra Ch.   34 body

Jonáš neměl obuv do tělocvičny.

3. 12. 2015

1. Míša   102 bodů

2. Ondra J.   57 bodů

3. Jonáš   46 bodů

4. Šimon   43 bodů

5. Robik   40 bodů

6. David   33 bodů

10. 12. 2015

1. Ondra J.   107 bodů

2. Míša   72 bodů

3. Ondra Ch.   40 bodů

4. David   38 bodů

5. Robik   34 bodů

6. Jonáš   32 bodů

7. Šimon   31 bodů

To je v roce 2015 vše, příští kroužek až 6. ledna 2016!!! 


6.1. 2016

1. Ondra J.   55 bodů

2. Šimon   42 bodů

3. Robik   40 bodů

3. David   40 bodů

5. Míša   39 bodů

6. Jonáš   33 bodů

13. 1. 2016

1. Ondra J.   64 bodů

2. Míša   61 bodů

3. Robik   48 bodů

4. Šimon   44 bodů

5. Jonáš   34 bodů

20. 1. 2016

1. Ondra J.   51 bodů

2. Míša   45 bodů

3. David   43 bodů

4. Jonáš   42 bodů

5. Šimon   34 bodů

27. 1. 2016

Nemoci.

1. Míša   59 bodů

2. Ondra J.   56 bodů

3. Robik   32 bodů

4. Šimon   27 bodů

I přes poslední místo v bodování se trénink mimořádně vydařil Šimonovi. Hrál o 100 procent lépe nežli v jiných dnech!

3. 2. 2016

1. Ondra J.   62 bodů

2. Míša   60 bodů

3. David 56 bodů

4. Robik   52 bodů

5. Šimon   50 bodů

Všichni kluci super hra!!!

10.2. 2016

1. Ondra J.   52 bodů

2. Míša   51 bodů

3. Robik   46 bodů

3. Jonáš   46 bodů

5. David   40 bodů

6. Šimon   29 bodů

17.2. 2016

1. Ondra J.   54 bodů

2. Míša   50 bodů

3. David   40 bodů

4. Jonáš   39 bodů

5. Robik   36 bodů

5. Šimon   36 bodů

24.2. 2016

Nemoci:  sad

1. Míša   83 bodů

2. Ondra Ch.   56 bodů

3. Šimon   44 bodů

9.3. 2016

1. Ondra J.   48 bodů

2. Míša   41 bodů

3. Šimon   36 bodů

4. Ondra Ch.   35 bodů

5. Robik    31 bodů

6. Jonáš   nebodován

Pro nemoc kroužek odpadl 2x.

30. 3. 2016

1. Míša   122 bodů

2. Robik   88 bodů

3. Šimon   80 bodů

4. Ondra   63 bodů

5. Jonáš   27 bodů

6.4. 2016

1. Míša   76 bodů

2. Ondra Ch.   64 bodů

3. Šimon   46 bodů

4. Jonáš   36 bodů

13.4. 2016

1. Míša   72 bodů

2. Ondra Ch.   55 bodů

3. Robik   50 bodů

4. Šimon   45 bodů

5. Jonáš   31 bodů  

20. 4. 2016

1. Míša   79 bodů

2. Šimon   52 bodů

3. Ríša   51 bodů

4. Ondra Ch. 50 bodů

5. Robik   35 bodů

6. Jonáš   25 bodů 

27. 4. 2016

1. Ondra J.   51 bodů

2. Míša   48 bodů

3. Ríša   37 bodů

3. Ondra Ch.   37 bodů

5. Šimon   35 bodů

6. Robik   30 bodů

4. 5. 2016

1. Míša   116 bodů

2. Ondra J.   66 bodů

3. Ríša   62 bodů

4. Robik   48 bodů

5. Šimon   41 bodů

11.5. 2016

1. Míša   100 bodů

2. Ondra J   88 bodů

3. Robik   61 bodů

4. Ríša   53 bodů

5. Jonáš   45 bodů

18. 5. 2016

Kroužek se nekonal.

25. 5. 2016

Kroužek byl kratší, protože trenér musel na zápas MP se staršími žáky do Kuřimi. Nikdo nehodnocen.

1. 6. 2016

1. Ondra J.   38 bodů

2. Ondra Ch.   34 bodů

2. Šimon   34 bodů

4. Míša   30 bodů

5. Jonáš 27 bodů

6. Ríša   26 bodů

7. Robik   22 bodů

8. 6. 2016

Kroužek se nekonal

15. 6. 2016

1. Míša   54 bodů

2. Ondra J   48 bodů

3. Robik   31 bodů

4. Jonáš   25 bodů

22. 6. poslední kroužek tohoto školního roku

1. Míša   66 bodů

2. Ondra J.   64 bodů

3. Robik   54 bodů

4. Ríša   48 bodů

4. Jonáš 48 bodů

Zahájení nohejbalového kroužku 2016/2017 je

ve středu 12. října 2016 v 15:30!!!

Michael, Ondra J., Lukáš, Robert, Jonáš, Kristýna, Míša B., Marek, Patrik, Ondra II, Šimon.

12. 10. 2016

Zatím žádné hodnocení

19. 10.

Zatím žádné hodnocení

26. 10.

Prázdniny

2. 11.

Zatím žádné hodnocení

9. 11.

Zatím žádné hodnocení

16. 11.

Zatím žádné hodnocení

23. 11.

Zatím žádné hodnocení

30. 11

Zatím žádné hodnocení

7. 12.

Zatím žádné hodnocení

14. 12.

Zatím žádné hodnocení

21. 12.

Zatím žádné hodnocení

4. 1. 2017

Zatím žádné hodnocení

11. 1.

1. Lukáš   64 bodů

2. Michael   61 bodů

3. Ondra J.   57 bodů

4. Ondra U.   56 bodů

5. Patrik   54 bodů

6. Šimon   50 bodů

6. Robert   50 bodů

8. Marek   49 bodů

9. Jonáš   43 bodů

18. 1.

1. Ondra J.   109 bodů

2. Michal B.   86 bodů

3. Patrik   78 bodů

4. Robert   69 bodů

4. Ondra U.   69 bodů

6. Jonáš   58 bodů

25. 1.   

1. Lukáš   71 bodů

1. Michael   71 bodů

3. Ondra J.   62 bodů

4. Ondra U.  58 bodů

5. Míša   57 bodů

5. Šimon   57 bodů

7. Marek   54 bodů

7. Patrik   54 bodů

9. Robik   53 bodů

9. Jonáš   53 bodů

2. 2.

Hospitalizace, kroužek vedl Michal Svoboda

9. 2.

Rehabilitace, kroužek vedl Michal Svoboda

16. 2.

Rehabilitace, kroužek vedl Michal Svoboda

23. 2.

Rehabilitace, kroužek vedl Michal Svoboda

1. 3.

Rehabilitace, kroužek vedl Michal Svoboda

8. 3.

1. Ondra J.  55 bodů

2. Michal   53 bodů

3. Michael   50 bodů

4. Patrik   41 bodů

5. Šimon   40 bodů

6. David   32 bodů

7. Jonáš   27 bodů

15. 3.

Prázdniny

22. 3.

1. Michael   59 bodů

2. Ondra J.   58 bodů

3. Lukáš   50 bodů

3. Šimon   50 bodů

5. Robik   44 bodů

6. Marek   43 bodů

29. 3.

1. Ondra J.   64 bodů

2. Michael   57 bodů

3. Lukáš   54 bodů

4. Marek   45 bodů

5. Adam   42 bodů

6. Šimon   41 bodů

7. Robik   24 bodů

5. 4.

1. Lukáš   64 bodů

2. Michael   62 bodů

3. Marek   61 bodů

4. Ondra J.   58 bodů

5. Šimon   54 bodů

6. Adam   53 bodů

7. Jonáš   45 bodů

8. Robik   42 bodů   

12. 4.

1. Michael   67 bodů

2. Ondra J.   60 bodů

3. Lukáš   58 bodů

4. Šimon   52 bodů

5. Marek   51 bodů

5. Robik   51 bodů

7. Adam   45 bodů

19. 4.

1. Michael  57 bodů

2. Ondra J.   55 bodů

3. Patrik   47 bodů

4. Ondra U.   44 bodů

5. Jonáš 37 bodů

26. 4.

1. Ondra J.   59 bodů

2. Šimon   55 bodů

3. Lukáš   53 bodů

4. Ondra U.   51 bodů

5. Míša   48 bodů

6. Patrik   47 bodů

7. Marek   46 bodů

8. Jonáš   37 bodů

3. 5.

1. Michael   55 bodů

2. Lukáš   51 bodů

3. Marek   50 bodů

4. Ondra J.   48 bodů

5. Adam   39 bodů

6. Robik   35 bodů

7. Šimon   33 bodů

10. 5.

1. Michael   72 bodů

2. Ondra U   69 bodů

3. Lukáš   65 bodů

4. Ondra J.   64 bodů

5. Míša   61 bodů

6. Šimon   60 bodů

7. Robik   51 bodů

8. Adam   50 bodů 

17.5.

1. Ondra J.   61 bodů

2. Ondra U.   60 bodů

3. Michael   59 bodů

4. Patrik   54 bodů

5. Jonáš   50 bodů

5. Adam    50 bodů

7. Robik   43 bodů

8. Šimon   42 bodů

8. Marek   42 bodů

24. 5.

1. Ondra J.   81 bodů

2. Robik   80 bodů

3. Michael   71 bodů

4. Míša   67 bodů

5. Lukáš    66 bodů

6. Patrik   56 bodů

7. Adam   44 bodů

31. 5. 2017 poslední kroužek tohoto školního roku

Utkání družstev (nohejbal)

Ondra J, Robik, Jonáš, Šimon - Michael, Lukáš, Míša, Ondra U.  2:0

1. Lukáš   111 bodů

2. Ondra U.   110 bodů

3. Michael   97 bodů

4. Míša   93 bodů

5. Ondra J.   78 bodů

6. Robik   71 bodů

7. Jonáš   67 bodů

8. Šimon   66bodů

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

♦ Termínový kalendář 2017 ♦

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< říjen 2017 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dopadne utkání Čechy - Morava?
60% (26 hlasů)
14% (6 hlasů)
26% (11 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!