MNK mobilprovás Modřice A - Tělocvičná jednota SOKOL Holice 6:3

K prvnímu soutěžnímu utkání v novém areálu jsme nastoupili kompletní. I divácká návštěva byla velmi slušná. Přece jen v týmu Holic se představili dva hráči, kteří u nás zanechali výraznou stopu.

V prvním zápase dvojic jsme měli situaci celou dobu pod kontrolou, navíc hosté přišli s nějakou chybičkou navíc a brzy to bylo 1:0. Ve druhém duelu dvojic hráli hosté celý zápas velmi dobře. Nám se povedlo v prvním setu za devítek chytit a vyhrát, nicméně druhý set a i zkrácený třetí byli holičtí lepší – 1:1. V prvním duelu trojic byl vyrovnaný pouze první set, ve druhém už to bylo na jednu branku – 2:1. To druhý zápas trojic byl vyrovnaný od začátku do konce. Na síti probíhal velký duel Jakuba Pospíšila s Pavlem Kopem a nakonec to byl náš bývalý hráč, který se svou formací tu naši o bod přetlačil – 2:2. V souboji vložených dvojic jsme v obou setech od začátku vedli, ale v tom prvním jsme si za stavu 7:3 situaci maličko zkomplikovali. Nakonec jsme se ovšem z třetího bodu radovali – 3:2. V singlu udělal v prvním setu Hanus příliš mnoho chyb a zkušený Mrákava toho dokázal využít. Ve druhé sadě byl lepší náš hráč a šlo se do setu rozhodujícího. V něm se hrálo bod po bodu až do stavu 8:8  a nakonec náš současný singlista toho bývalého přetlačil – 4:2. V první odvetě trojic jsme začali dobře, vyrobili si náskok, který jsme ale ztratili. Nakonec jsme přece jen o bod dokázali vyhrát. Ve druhém setu byli hosté lepší, protože my jsme sami chybovali. Rozhodující set dospěl zase do stavu 9:9 a hosté byli opět úspěšnější – 4:3.  Naprosto jasným duelem byla druhá odveta trojic, ve které ta naše hosty naprosto zničila – 5:3. V první odvetné dvojici jsme byli v první sadě od začátku ve vedení  a dotáhli jsme ji k jasnému vítězství. Ve druhém setu měli navrch Holice a vedli už 9:7. V té chvíli se zvednul vítr před začínající bouřkou. Rozhodčí nejdřív hru přerušili, následně v ní nechali pokračovat a nám se povedl obrat, který ukončil celé utkání.

Pospíšil, Müller – Mrákava, Konečný   2:0 (10:4, 10:8) – 1:0

Rosenberk, Hanus (Halva) – Kop, Pohl   1:2 (10:9, 5:10, 8:10) – 1:1

Rosenberk, Müller, Halva – Pohl, Mrákava, Konečný   2:0 (10:8, 10:4) – 2:1

Holas, Pospíšil, Topinka (Hanus) – Příhoda, Kop, Veselý   1:2 (9:10, 10:8, 9:10) – 2:2

Burian, Višváder – Příhoda, Veselý   2:0 (10:7, 10:7) – 3:2

Hanus – Mrákava   2:1 (5:10, 10:6, 10:8) – 4:2

Rosenberk, Müller, Halva (Višváder) – Příhoda, Kop, Veselý   1:2 (10:9, 5:10, 9:10) – 4:3

Holas, Hanus, Pospíšil – Pohl, Mrákava, Konečný (Krátký)   2:0 (10:2, 10:3) – 5:3

Pospíšil, Müller – Kop, Pohl   2:0 (10:5, 10:9) – 6:3

Sety v utkání: 15:7

Rozhodčí: Mandát, Hrůza

Diváci: cca 120

Délka utkání: 3 hodiny 23 minut

Datum a čas: 13.06.2020 15:00
Kategorie: A-TÝM