BDL - SF1: TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - MNK mobilprovás Modřice "A" 2:4

Nastoupili jsme bez nemocného Ondřeje Jurky. Do první dvojice jsem nasadil Dvořáka s Brennerem a bohužel v prvním setu po vedení 9:7 jsme set ztratili. A druhý jsme prohráli celkem jasně. Druhá dvojice zvítězila celkem hladce. Trojici jsme po velkém boji zvládli ve třech setech. Naše silná disciplína singl, do které nastoupil Kolouch byla překvapivě vyrovnaná a domácí Matura zahrál nad svoje možnosti. I tak zde bylo vítězství 2:1 pro Patrika. Ve druhé trojici jsme se trápili na mezihře a také měli velkou chybovost. Prohra 2:0 zde byla zasloužená. Nakonec vše ukončila dvojice Svoboda, Kolouch, která porazila silnější domácí dvojici 2:1