Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

7.5.2022 - 6. kolo Extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice - SK LIAPOR Karlovy Vary 5:5

Do utkání dvou celků, které v dosavadním průběhu soutěže neztratili ani bod jsme nastoupili bez zraněného Lukáše Rosenberka. Do sestavy se vrátil Jan Hanus a posílil nás opět fluktuant Jan Pavelka. Západočeši přijeli v nejsilnějším složení.

V zápase prvních dvojic jsme byli po celou dobu ve vedení a to jsme nepustili – 1:0. Ve druhém duelu dvojic jsme nejtěsnějším poměrem vyhráli první set, ve druhém dominovala sestava hostů. Ve třetím setu se došlo na devítky a hostující Putík se nemýlil – 1:1. V prvním duelu trojic byl vyrovnaný pouze začátek úvodní sady. Ve druhém hosté úplně odpadli a uhráli pouze jediný míč - 2:1. Ve druhém souboji trojic nám nevyšel start do zápasu, brzo jsme prohrávali 0:4 a vůbec jsme se nedostali do hry. Svoboda vystřídal Bolelouckého a ve druhé sadě se ráz hry úplně změnil. Pospíšil se začal prosazovat na útoku i bloku, srovnali jsme a ve třetí sadě jsme si hned na začátku vytvořili náskok, který jsme udrželi až do závěru – 3:1. V zápase vložených dvojic jsme byli po celý první set dole o dva míče, ale v závěru jsme dokázali srovnat a za stavu 9:9 Pavelka zablokoval. Ve druhém setu už jsme byli od začátku ve vedení a i když jsme jej ze stavu 6:3 nechali dojít na 6:6, závěr nám vyšel – 4:1. V singlu tentokrát Hanus vyrobil spoustu chyb a na Hrona tak neměl – 4:2. Úvodní sada první odvety trojic se hrála podle našich not. Ve druhém setu se hosté zlepšili, my jsme vyrobili pár chybiček navíc a bylo srovnáno. Ve rozhodujícím dějství jsme hned na začátku odskočili na 7:5. Pak hosté snížili a na bloku navíc zaúřadoval dvakrát Vanke. Za stavu 9:9 jsme chytili poslední útok soupeře, bohužel Kop hrál správně kraťas, který o pásku vypadl do autu – 4:3. Pospíšilova trojka zahrála svůj druhý duel velmi dobře a karlovarským povolila pouze osm míčů – 5:3. V první odvetě dvojic jsme první set neodehráli dobře a snadno jsme jej hostům darovali. Ve druhé sadě se naše hra zlepšila a těsně jsme vyhráli. Ve třetím setu jsme bohužel rychle prohrávali 5:8 a takový náskok už si hosté pohlídali – 5:4. Utkání tak mohla do vítězného konce dovést naše druhá dvojka, bohužel se tak nestalo. Hosté v průběhu prvního setu, který byl v naší režii, vystřídali, místo Hokra přišel na hřiště Kokštein, který změnil průběh hry a my jsme už bohužel nedokázali vyhrát ani druhý, ani třetí set – 5:5.