5.6.2022 - 8.kolo BDL: MNK mobilprovás Modřice - TJ Sokol Holice 5:2

Do utkání jsme nastoupili v plné sestavě. Začátek nám vyšel na výbornou. První naše dvojka Kolouch, Svoboda nedala šanci elitní hostující dvojici Kubový, Sobotka. I druhá naše dvojice Jurka, Sluka si bez problému pohlídala utkání proti Sochůrkovi se Zadrobílkem. První zápas trojic byl také z naší strany velmi povedený. Kolouch, Svoboda, Dlabka si poradili s trojicí Kubový, Sobotka, Sochůrek a střídající Chadima. Singl už bohužel nebyl z naší strany příliš povedený. Zadrobílek vstoupil do zápasu proti Dlabkovi lépe a bez problému ovládl první set. I v druhým setu to vypadalo, že si Zadrobílek pohlídá zápas, ale za stavu 9:6 přišel skvělý Dlabkův obrat a šlo se do třetího setu. Ten už bohužel Dlabkovi nevyšel a radoval se tak Zadrobílek. 3:1. Do odvetné trojky nastoupili Jurka, Jahoda, Bednář a střídající Kolouch se Svobodou proti Kubovému, Sobotkovi a Zadrobílkovi. První set nám vůbec nevyšel a celkem jednoznačně jsme ho prohráli. Pokračovalo to i na začátku druhého setu, potom ale šli do hry Kolouch se Svobodou místo Jurky a Bednáře a hra vypadala úplně jinak. Druhý set kluci zvládli a třetí set už byl taky jednoznačnou záležitostí pro modřické. Stav 4:1 pro naše barvy a jistota vítězství. Dvojky jsme promíchali, aby si zahráli všichni a do té první odvetné dvojice nastoupila sestava Jahoda, Svoboda proti Sochůrkovi a Zadrobílkovi. Celý zápas měl jednoznačný průběh a naše sestava si zápas bez problémů pohlídala. Do posledního zápasu nastoupili Sluka s Bednářem proti Kubovému se Sobotkou. Celý zápas byl vcelku vyrovnaný, ale i přesto se v obou setech radovali hosté. 5:2