Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

30.4.2022 - 5. kolo Extraligy mužů: TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - MNK mobilprovás Modřice 1:6

K utkání v Čelákovicích jsme odcestovali bez Jana Hanuse. Naopak do sestavy se vrátil Jakub Pospíšil a poprvé s námi letos nastoupil fluktuant Jan Pavelka.

V duelu prvních dvojic jsme hned na začátku prvního setu domácím odskočili a s přehledem jsme náskok drželi. Ve druhé sadě se sice domácí zlepšili a hráli vyrovnanou partii, ale přece jen jsme v mírném vedení byli neustále my a za stavu 9:9 poslal domácí Flekač svůj smečovaný servis do autu – 0:1. Zápas druhých dvojic nám na začátku tak dobře nevyšel a pustili jsme domácí do dvoubodového vedení. V průběhu jsme ovšem dotáhli a za stavu 8:8 oba naši hráči prokázali svou zkušenost. Ve druhé sadě už jsme byli jednoznačně lepší – 0:2. V souboji prvních trojic byli v úvodní sadě domácí o malinko lepší a o dva míče nás přetlačili. Ve druhém setu jsme se výrazně zlepšili v obraně a čelákovickou sestavu přehráli. V sadě rozhodující se hned na úvod odehrála dlouhá výměna, kterou jsme zvládli a byli po celou dobu třetího dějství ve vedení, které jsme uhájili – 0:3. Druhý duel trojic jsme měli po celou dobu pod kontrolou a domácí jsme k ničemu moc nepustili – 0:4. Vloženou dvojku jsme nezačali dobře a brzy jsme po svých chybách prohrávali 5:0. Pak jsme se zlepšili, Pavelka několikrát velmi dobře zapracoval na bloku a postupem času jsme se dotáhli. V závěru ovšem zase přišly chyby a první set brala sestava Spartaku. Ve druhé sadě šel náš výkon nahoru a celkem v klidu jsme srovnali. V rozhodujícím setu se došlo na devítky a při dlouhé výměně, kdy šel míč asi třikrát přes síť, poslal domácí Šafr svůj kraťas pouze do pásky – 0:5. V singlu při absenci Hanuse nastoupil na naší straně Višvader. Na domácí singlovou hvězdu Kolenského ale neměl – 1:5. V první odvetě trojic s námi dokázali domácí držet krok pouze v první polovině úvodní sady. Pak jsme předvedli výbornou obranu, dovedli set k vítězství a ve druhém jsme čelákovickou trojku úplně rozložili – 1:6.

Komentář trenéra Petra Guldy:

Podali jsme týmový výkon a byli po celé utkání vyjma úvodu zápasu vložených dvojic a singlu lepší. Jsem spokojen s tím, jak zkušení hráči dokáží svým přístupem dodat klid těm mladším a ti pak své úkoly zvládají velmi dobře.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Flekač, Kolenský (Spilka) – Višvader, Kop 0:2 (6:10, 9:10) – 0:1

Holas, Matura (Seidl) – Rosenberk, Pospíšil 0:2 (8:10, 4:10) – 0:2

Šafr, Flekač, Spilka – Topinka, Višvader, Kop 1:2 (10:8, 7:10, 8:10) – 0:3

Holas, Matura, Bareš – Rosenberk, Pospíšil, Boleloucký 0:2 (7:10, 6:10) – 0:4

Bareš, Šafr (Löffelmann) – Pavelka, Boleloucký 1:2 (10:8, 7:10, 9:10) – 0:5

Kolenský – Višvader 2:0 (10:3, 10:5) – 1:5

Šafr, Flekač, Spilka – Rosenberk, Pospíšil, Boleloucký (Svoboda) 0:2 (6:10, 5:10) – 1:6

Sety v utkání: 4:12

Rozhodčí: Bartovský, Buddeus

Diváci: cca 100

Délka utkání: 2 hodiny 30 minut

 

 

 

 

 

Datum a čas: 02.05.2022 11:55
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: A-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Sobota 12. 11. Městská hala Modřice

Pohár ČNS starších žáků v soutěži dvojic

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!