Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

29.5.2022 - 11.kolo 1.Liga mužů: NK AUSTIN Vsetín B - MNK mobilprovás Modřice B 5:5

Necelých 24 hodin od zápasu se Ždárem jsme vycestovali k druhému utkání tohoto víkendu k moravskému derby do Vsetína. Tentokrát nám chyběl Novotný, Šamalík, Konupka a Štěpánek.
 
Utkání nám odstartovala dvojice Burian, Halva. První set byl bod za bod, kdy jsme byli v koncovce šťastnější. V druhém setu jsme k spolehlivého útoku přidali i dobrou obranu a potvrdili jsme tak naše vedení ziskem druhé sady. 0:1 Do druhé dvojice za nás nastoupil Pavelka a Boleloucký. Tento zápas měl podobný průběh jako první dvojice. První set se rozhodnul v těsnější koncovce, v tom druhém už naši chlapci výbornou hrou soupeři nepovolili více vzdorovat. 0:2 Zápasy trojice odstartovala na naší straně trojice Pavelka, Boleloucký a Bartoš. V prvním setu jsme navázali na úvodní dvojice a vypadalo to na bleskové vedení o tří dílčí zápase. Druhý set byl už o poznání vyrovnanější a rozhodl ho až sporný míč na nejtěsnějším skóre. Tento fakt velice ovlivnil hru naší trojice ve zkrácené sadě a domácí se tak mohli radovat ze snížení stavu. 1:2 Naše druhá trojice ve složení Spousta, Halva a Burian nastoupila v odhodlání vzít si zpět dvoubodové vedení. Tomu také nasvědčovala úvodní sada, kdy jsme hráli dobře ve všech herních činnostech. V druhém setu se začal lámat výsledek tohoto utkání, kdy jsme měli především problém s velkou hrací plochou soupeřova hřiště a domácí této výhody dokázali perfektně využít. Zvítězili ve druhém i třetím setu a utkání bylo rázem vyrovnané. 2:2 Zápas vložených dvojic a v našem dresu Gurtler s Brenerem. Tento zápas se bohužel naší dvojici moc nepovedl, kdy jsme měli velký problém proměňovat svoje útoky, a to i díky horší přípravě. Domácí tak celkem v pohodě ovládli obě sady a průběžně otočili stav utkání. 3:2. Za nepříznivého stavu nastupoval do singlu Burian. První set byl v jeho podání perfektní, kdy soupeř hodně kazil a náš borec naopak pestrou hrou získával body. Druhý set se domácí hráč zvedl, ale koncovka sady patřila nám. 3:3. V odvetných trojicích jsme chtěli napravit prohry z úvodních trojic. V tomto zápase jsme si prožili „deja vu“ z první trojice, kdy po perfektním prvním setu se nám začala hra v druhém setu rozpadat a nedokázali jsme na domácím „letišti svoje útoky proměňovat. Domácí tak ziskem druhé a třetí sady opět získali vedení na svou stranu. 4:3 Druhá odvetná trojice a naše sestava Pavelka, Boleloucký, Bartoš. Tato trojice byla vyrovnaná jen v prvním setu. V druhém naše sestava domácí doslova deklasovala a vyrovnala stav utkání. 4:4 Do dvojic jsme šli s odhodláním porvat se o oba body. Nejprve v první odvetné dvojici Boleloucký s Pavelkou začali svoje snažení pohodovou výhrou v úvodní sadě. Bohužel lehce získaný první set nás možná trochu ukolébal a domácí získali druhý set stejně lehkým způsobem. Ve třetím setu rozhodl jeden náš neproměněný útok a domácí šli opět do vedení. 5:4 Poslední utkání dne měla naše sestava Burian a Halva jasný cíl, a to nenechat na Valašsku oba body. Tuhle dvojici opět rozhodoval již první set, kdy jsme v koncovce dvakrát chytili a sadu dokázali ovládnout. Druhý set už byl jasnou záležitostí, a tak výsledkem utkání byla spravedlivá dělba bodů. 5:5
 
Komentář Filipa Halvy (Hráč MNK Modřice B):
Po včerejší bitvě jsme chtěli opět zvítězit a udělat si trochu bodový polštář v tabulce, Bohužel nás v utkání nepodržela hra trojic, kdy nám především dělal problém velký kurt domácích, kteří umí jeho rozměry perfektně využít. V dalších utkáních budeme muset ještě zabrat a uhrát si co nejlepší postavení do play off. Z hostujícího týmu bych chtěl pochválit mladíka Dvořáka, který prokázal v předposlední dvojici pevné nervy.
Datum a čas: 31.05.2022 15:37
Napsal: Tomáš Gulda
Kategorie: B-TÝM

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sociální sítě

          

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká
17.11.2023
MČR trojic mužů
České Budějovice

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!