Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

15.4.2022 – 3. kolo 1.Liga mužů: PKS okna Žďár nad Sázavou – MNK mobilprovás Modřice 0:6

K venkovnímu utkání do Žďáru nad Sázavou jsme odjížděli v lehce okleštěné sestavě, kde chyběli: Michal Svoboda, Milan Konupka, Quido Boleloucký, Kuba Štěpánek.

Do zápasu prvních dvojic jsme nasadili sestavu Halva, Burian. Zápas byl ovlivněn zraněním domácího Pospíšila, který se zranil v koncovce druhého setu. Za nepříznivého stavu 8:9 byl nucen střídat i hostující Halva, který se zranil při obraném bloku. Alternující Gürtler zařídil s Burianam první důležitý bod hostujícího celku. 0:1
Do druhého zápasu nastoupila zkušená dvojce Pavelka a Novotný. I přes nepovedený vstup do zápasu se kluci rychle srovnali a nedopustili žádné překvapení. Ve dvou setech zdolali domácí sestavu a hostující si po prvních dvojicích vybudovali náskok dvou bodů. 0:2
První trojice nastoupila ve složení Novotný, Brenner a návratilec do sestavy, kapitán Gürtler. Naprosto nevyzkoušená sestava nevstoupila do zápasu dobře, ale ve druhém setu na síti úřadoval mladíček Brenner a dokázal tak zápas poslat do zkráceného dějství, kde domácí na rozjeté hostující trio nenašli recept. 0:3
Do druhé trojice jsme nasadili sestavu Pavelka, Bartoš a Burian. Hostující trojice povolila domácí sestavě přesně osm bodů a zcela jednoduše si došla pro vítězství bez ztráty kytičky. 0:4.
Do vložené dvojice nastoupili Bartoš s Brennerem. Perfektní dílčí zápas v podání našich mladíků. Celé utkání bylo zcela v naší režii a kluci si pohodlně připsali další dílčí vítězství. 0:5
Singl byl tedy to utkání, kde domácí mohli odvrátit nelichotivého kanára. Ač se domácí Novotný snažil sebevíc, ve třetím setu nedokázal udolat Buriana, který v této disciplíně podává dlouhodobě výborné výkony. Dvě hodiny dlouhé utkání dospělo ke svému konci a stav pro hostuící celek z Modřic byl velmi pozitivní. 0:6