15.5.2022 - 5.kolo BDL: TJ Peklo nad Zdobnicí - MNK mobiprovás Modřice 5:2

Do Pekla jsme dorazili v plné sestavě. Do první dvojky nastoupili Jurka se Slukou proti Ferebauerovi a Kotyzovi. Vůbec nám nevyšly vstupy do obou setů a pekelští si první dvojku bez problémů pohlídali. Druhá dvojka ale vyšla lépe naší dvojici Kolouch, Svoboda, kteří nedali šanci Čižinskému a Kopeckému. Zápas první trojky byl velmi vyrovnaný. Naše sestava Jurka, Jahoda, Bednář vstoupila do zápasu velmi dobře a první set v pohodě vyhráli. Druhý set se ovšem sestava domácích Ferebauer, Kotyza a Čižinský zvedla a set ovládla. Domácí měli lepší vstup do třetího setu a bohužel už jsme nedokázali odpovědět. Stav 2:1 pro domácí. Zlomový pro vývoj zbytku utkání byl singl. V singlu nastoupil Kolouch proti Ferebauerovi. První set vypadal lépe pro Koloucha, ale Ferebauer dokázal první set otočit a nejtěsnějším možným rozdílem první set vyhrál. Druhý set byl, ale jasnou záležitostí pro Koloucha, a tak se šlo zase do třetího setu. V něm byl o něco lepší domácí Ferebauer a porazil Koloucha 10:7. Do utkání druhé trojky nastoupili Kolouch, Svoboda, Dlabka a střídající Sluka proti Kotyzovi, Kopeckému a Koblicovi. Bohužel se nám v celém utkání vůbec nedařilo a potvrdilo se to i v tomhle utkání trojic. Domácí si oba sety v pohodě pohlídali, a to i díky naší velké kazivosti na útoku i v poli. Alespoň bod pro náš tým zajistili Kolouch se Svobodou v prvním zápase odvetných dvojic. První set byl velmi vyrovnaný a dospěl až do posledního možného míče, kde byla naše sestava úspěšnější. Druhý set byl jasnou záležitostí pro naše barvy a skončil 10:1. Za stavu 4:2 se šlo do poslední dvojky. Jurka se Slukou opět nevstoupili dobře do zápasu a rychle prohrávali. Čižinský s Kopeckým si oba sety bez problémů uhlídali a potvrdili tak výhru pekelských.