15.4.2022 – 3. kolo Extraligy mužů: SK Šacung Benešov 1947 – MNK mobilprovás Modřice 0:6

K utkání v Benešově jsme odcestovali bez zraněného kapitána Jakuba Pospíšila. Jeho roli převzal Lukáš Rosenberk.
Právě zastupující kapitán se ve třetí sadě úvodního duelu dvojic přičinil třemi skvělými polařskými zásahy o to, že jsme šli do vedení – 0:1.
V zápase druhých dvojic jsme začali hodně vlažně a po strašlivých hrubkách jsme prohrávali 5:0. Ve druhé sadě to byla naše sestava, která vládla kurtu. V rozhodujícím dějství jsme mladou dvojku domácích přetlačili – 0:2.
Souboj prvních trojic došel v prvním setu až na devítky, při kterých se Boleloucký nemýlil a křižnou smečí ven z kurtu rozhodl. Ve druhém setu už jsme dominovali – 0:3.
V duelu druhých trojic jsme zase začali s chybami a prakticky celou úvodní sadu jsme prohrávali. Nakonec jsme o míč vyhráli. Druhý set už byl jasnou záležitostí – 0:4.
V zápase vložených dvojic jsme v první sadě byli jasně lepší a bodovali jsme téměř z každého útoku. Ve druhém setu domácí vystřídali, zlepšili se a srovnali. V rozhodují sadě zahrál naprosto bez nervů mladíček Svoboda, několikrát chytil útok domácích a s pomocí Bolelouckého připsali náš pátý bod – 0:5.
V singlu hrál Hanus s přehledem a domácímu Trucovi prakticky větší bodovou šňůru povolil až na konci druhého setu za stavu 9:4. Ale to už byla jen kosmetická úprava výsledku posledního zápasu celého utkání.