Městský nohejbalový klub Modřice

ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

1. Semifinále play off extraligy mužů: MNK mobilprovás Modřice A – TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice 5:3

K prvnímu utkání vyřazovací části jsme nastoupili v kompletním složení. Utkání se hrálo v hale.

Úvod utkání nám úplně nevyšel podle představ a hned první set jsme prohráli. Od druhého setu se naše elitní dvojice dostávala pomalu do tempa a nakonec svůj úkol, získat první bod, zvládla – 1:0. I ve druhém zápase dvojic jsme v první sadě přes spoustu chycených útoků soupeře podlehli, ale následující dva sety jsme ovládli – 2:0. Naše první trojice ve svém zápase zcela dominovala a povolila hostům za dva sety pouze šest míčů – 3:0. Ve druhém duelu se nám v první sadě vůbec nedařilo a výsledkem byla jasná prohra. Druhý set jsme bez problémů zvládli, ale rozhodující sadu brali hosté – 3:1. V singlu byl první set vyrovnaný, bohužel poslední dva míče Hanus netrefil do hřiště a prohrával. Druhý set náš singlista ovládl, když přestal chybovat a svou hrou naopak nutil Kolenského k chybám. V rozhodujícím dějství byl ale lepší singlista hostí – 3:2. První odveta trojic byla v úvodní sadě hodně vyrovnaná a rozhodla naše lépe zvládnutá koncovka. Druhý set už byl jednoznačný – 4:2. Ve druhé odvetě trojic se nám nedařilo. V první sadě jsme se ještě dokázali s hosty držet do koncovky, kterou jsme ovšem prohráli a ve druhém setu už jsme nestačili – 4:3. Když jsme v prvním setu následujícího zápasu dvojic hostům chytili téměř všechno, zdálo se, že získat poslední bod nebude problém. Hosté ovšem zpřesnili svou hru a druhý set opanovali. V rozhodujícím setu jsme šli do tříbodového trháku a účet utkání jsme uzavřeli.

Výsledky jednotlivých zápasů:
Rosenberk, Pospíšil – Holas, Šafr (Bareš) 2:1 (6:10, 10:8, 10:8) – 1:0
Hanus, Kop – Spilka, Kolenský (Flekač) 2:1 (6:10, 10:4, 10:6) – 2:0
Rosenberk, Višvader, Pospíšil – Šafr, Flekač, Nesládek (Spilka) 2:0 (10:3, 10:3) – 3:0
Topinka, Hanus, Kop (Halva) – Holas, Bareš, Matura (Kolenský) 1:2 (3:10, 10:5, 7:10) – 3:1
Hanus – Kolenský 1:2 (8:10, 10:4, 6:10) – 3:2
Rosenberk, Višvader, Pospíšil – Holas, Bareš, Matura (Kolenský) 2:0 (10:8, 10:4) – 4:2
Topinka, Hanus, Kop (Gulda T.) – Šafr, Flekač, Spilka (Nesládek) – 0:2 (8:10, 5:10) – 4:3
Rosenberk, Pospíšil – Spilka, Kolenský (Flekač) 2:1 (10:5, 7:10, 10:6) – 5:3