1. semifinále divize 1: T.J. Sokol Holice - MNK mobilprovás Modřice 1:5

10.10.2020 Ligový pohár Divize 1: 1. utkání semifinále play off : T.J. Sokol Holice – MNK mobilprovás Modřice 1:5

K prvnímu utkání vyřazovací části soutěže jsme odcestovali v kompletním složení, navíc posíleni o zkušeného Radka Pelikána. Utkání se hrálo v hale, ve městě Chrast.

Začali jsme velmi dobře a naše první dvojice s přehledem svůj duel zvládla. Ve druhém zápase jsme téměř po celou dobu vedli a získali jsme také druhý bod. V zápase prvních trojic jsme v obou setech začali dobře, ovšem postupem času nás domácí sestava přehrála a domácí se tak mohli radovat z prvního bodu. Ve druhém duelu trojic jsme měli hru ve své moci a domácím jsme toho příliš nedovolili. Za stavu 1:3 se tak šlo do singlu. V prvním setu vyrobil Hanus strašlivou spoustu nevynucených chyb a vůbec se nebyl schopen dostat do tempa. Ve druhé sadě už byl jeho výkon lepší a naštěstí chyby přicházely i od domácího Mrákavy. Koncovku druhé sady lépe zvládl náš hráč a i zkrácený třetí set šel na naši stranu. Do první odvety trojic vstoupila lépe domácí formace a nám se v první sadě vůbec nedařilo. Za stavu 8:4 došlo v naší sestavě ke střídání a povedl se nám velký obrat. Za stavu 9:8 Pospíšil zablokoval Kopa, za devítek jsme chytili a náš kapitán kraťasem rozhodl. Ve druhé sadě jsme dlouho nemohli najít recept na s přehledem hrajícího Pavla Kopa, ale za stavu 9:9 jsme opět chytili a celý zápas ukončili. V sérii tak vedeme 1:0 a uvidíme jestli se dočkáme odvety.

Veselý, Kop – Müller, Hanus   0:2 (8:10, 5:10) – 0:1

Mrákava, Červinka – Rosenberk, Pospíšil   0:2 (8:10, 8:10) – 0:2

Kučera, Vojtíšek, Kop – Müller, Pelikán, Holas   2:0 (10:7, 10:7) – 1:2

Příhoda, Červinka, Mrákava – Rosenberk, Pospíšil, Višváder    0:2 (5:10, 7:10) – 1:3

Mrákava – Hanus   1:2 (10:3, 8:10, 8:10) – 1:4

Kučera, Vojtíšek, Kop – Rosenberk, Pospíšil, Višváder (Topinka)   0:2 (9:10, 9:10) – 1:5

Sety v utkání: 3:10

Rozhodčí: Matyášek, Prokop