TJ SPARTAK MSEM Přerov – MNK SILNICE GROUP Modřice 0:7

1D-1D Lolek, Pokorný, (Bláha) - Boleloucký, Jonas (8:10, 5:10)

V první dvojici nastoupil Boleloucký s Jonasem a zezačátku zápasu si nedokázali poradit s příjmem, což vedlo k vedení domácí dvojice 7:3. Naše duo však zlepšilo mezihru a první set otočilo na 8:10. Druhou sadu začali klidněji a průběh si pohlídali. 0:1 hosté

2D-2D Uher, Pírek, (Mužík) - Bartoš, Svoboda (2:10, 5:10)

V zápase druhých dvojic byla k vidění hra v plné režii hostujících a i přes obětavý výkon a střídání domácích zápas skončil po klidných dvou setech. 0:2 hosté

1T-1T Bláha, Lolek, Pokorný – Bartoš, Boleloucký, Svoboda (5:10, 4:10)

Do první trojice nastoupila sestava z nedávného turnaje poháru ČNS. Ze začátku prvního setu se naše trojice trápila s koncovkou, ale hra se z naší strany zpřesnila a zápas jsme dotáhli k další výhře. 0:3 hosté

1S-1S Pokorný – Bartoš (5:10, 6:10)

Na singl nastoupil Bartoš a v prvním setu rychle vedl, jelikož si domácí singlista nedokázal poradit s příjmem ze smečovaného servisu. Druhá sada se táhla bod po bodu do stavu 6:6 kvůli zkaženým servisům Bartoše, ale koncovku si hostující hráč pohlídal. 0:4 hosté

2T-2T Lolek, Uher, Pírek – Bartoš, Jonas, Svoboda (6:10, 7:10)

V odvetné trojici vystřídal Jonas Bolelouckého a průběh zápasu ovlivňovaly především naše chyby v mezihře. Koncovky obou sad jsme si však pohlídali a zapsali 5. bod utkání. 0:5 hosté

1D-2D Lolek, Pokorný, (Bláha) – Bartoš, Svoboda (4:10, 2:10)

Do prvního odvetnému zápasu dvojic jsme vstoupili zodpovědně a rychle jsme odskočili o 5 bodů. Domácí prostřídali, ale ani to nezměnilo průběh zápasu. 0:6 hosté

2D-1D Uher, Pírek – Boleloucký Jonas (6:10, 3:10)

Poslední zápas dvojic již nemohl nic změnit na bodovém zisku obou týmů a tak se zápas jen dohrával. Domácí hráči sice podali sympatický výkon, ale nestačilo to k získání ani jednoho setu.
0:7 hosté.

Komentář trenéra: Z našeho pohledu jsme odehráli poklidný zápas. Jsem spokojen s výsledkem, i když ve hře byly značné nedostatky, jak už to tak bývá v prvních kolech. Očekávám postupné zlepšení ve všech nově vzniklých sestavách po odchodu tahouna Honzy Hanuse.

Čas utkání: 1:45

Počet diváků: cca 20

Datum a čas: 08.04.2018 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2018