Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Sokol I Prostějov - MNK SILNICE GROUP Modřice B 3:6

K prvnímu utkání nové sezóny jsme jeli do nedalekého Prostějova. Ze základní sestavy nám chyběl Filip Halva a Honza Hanus, kteří odcestovali s „A“ týmem do Karlových Varů. Utkání bylo pro nezpůsobilé hřiště přesunuto do tělocvičny.

Do utkání prvních dvojic jsme nasadili nově složenou sestavu Gürtler, Burian. Největším problémem úvodního zápasu byla mezihra, kdy jsme několikrát soupeře chytili, ale nepodařilo se nám dobře připravit následný útok. – 1:0. Do druhé dvojice nastoupil Konupka a Gulda. První set byl velice vyrovnaný a hrálo se prakticky bod za bod. Naší sestavě se ale nedařilo najít recept na chytré útoky domácího Roby. V koncovce setu jsme však první set zvládli. V druhém setu jsme bez větších komplikací soupeře porazili. – 1:1. Sestava naší první trojice (Gulda, Štěpánek, Zach, (Svoboda T.) byla ovlivněná absencí některých hráčů. V tomto zápase se nám vůbec nepovedl vstup do utkání. Zejména díky špatnému příjmu jsme prohrávali vysoko 6:0. Střídání Tomáše Svobody sice přineslo mírné zlepšení, ale na soupeře to nestačilo. – 2:1. Do druhé trojice nastoupil Konupka, Spousta a Burian. V tomto zápase fungovalo prakticky všechno, a tak jsme bez větších komplikací vyhráli ve dvou setech. – 2:2. Třetí dvojice je v našem týmu dlouhodobý problém, což se potvrdilo i v tomto zápase. Dvojice Zach, Štěpánek a střídající Martin Svoboda ve dvou setech nestačila na dvojici hostů hlavně díky nepřesnostem v mezihře. - 3:2 Do singlu nastoupil David Burian, který přesným servisem a dobrým příjmem přehrál soupeře Klaudyho.  - 3:3.

Sestava první odvetné trojice zůstala bez změn (Konupka, Spousta a Burian). V prvním setu jsme díky třem chybám v koncovce setu prohráli. V druhém setu si soupeř vypracoval značný náskok díky naší neúspěšné obraně proti razantním úderům Wiesnera. My jsme však trpělivou hrou soupeře v koncovce setu porazili. Ve třetím setu se nám podařilo zvládnout dlouhé výměny, a tak jsme v koncovce setu utkání vyhráli. – 3:4. Do druhé odvetné trojice nastoupil Gulda, Gürtler a Svoboda T. Klukům se nedařilo prakticky nic a za stavu 9:0 soupeř kazil servis. Do druhého setu Tomáše Svobodu nahradil Kuba Štěpánek. Celkově zlepšenou hrou jsme tento set vyhráli. Ve třetím setu výborně fungovala obrana naší sestavy, a tak jsme toto důležité utkání zvládli. - 3:5. Do prvního zápasu odvetných dvojic nastoupila neměnná sestava Gulda, Konupka. Kluci v tomto zápase předvedli zodpovědný výkon a zaslouženě vyhráli 2:0. – 3:6.

Datum a čas: 30.03.2018 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Ligový pohár

Oddíl postranní lišty

Dvojice MČR MLŽ


 

Oddíl postranní lišty

Singl MČR STŽ

Oddíl postranní lišty

Trojice MČR MLŽ

Oddíl postranní lišty

Divize dorost 2020

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< prosinec 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!