Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

TJ Sokol I Prostějov - MNK SILNICE GROUP Modřice B 3:6

K prvnímu utkání nové sezóny jsme jeli do nedalekého Prostějova. Ze základní sestavy nám chyběl Filip Halva a Honza Hanus, kteří odcestovali s „A“ týmem do Karlových Varů. Utkání bylo pro nezpůsobilé hřiště přesunuto do tělocvičny.

Do utkání prvních dvojic jsme nasadili nově složenou sestavu Gürtler, Burian. Největším problémem úvodního zápasu byla mezihra, kdy jsme několikrát soupeře chytili, ale nepodařilo se nám dobře připravit následný útok. – 1:0. Do druhé dvojice nastoupil Konupka a Gulda. První set byl velice vyrovnaný a hrálo se prakticky bod za bod. Naší sestavě se ale nedařilo najít recept na chytré útoky domácího Roby. V koncovce setu jsme však první set zvládli. V druhém setu jsme bez větších komplikací soupeře porazili. – 1:1. Sestava naší první trojice (Gulda, Štěpánek, Zach, (Svoboda T.) byla ovlivněná absencí některých hráčů. V tomto zápase se nám vůbec nepovedl vstup do utkání. Zejména díky špatnému příjmu jsme prohrávali vysoko 6:0. Střídání Tomáše Svobody sice přineslo mírné zlepšení, ale na soupeře to nestačilo. – 2:1. Do druhé trojice nastoupil Konupka, Spousta a Burian. V tomto zápase fungovalo prakticky všechno, a tak jsme bez větších komplikací vyhráli ve dvou setech. – 2:2. Třetí dvojice je v našem týmu dlouhodobý problém, což se potvrdilo i v tomto zápase. Dvojice Zach, Štěpánek a střídající Martin Svoboda ve dvou setech nestačila na dvojici hostů hlavně díky nepřesnostem v mezihře. - 3:2 Do singlu nastoupil David Burian, který přesným servisem a dobrým příjmem přehrál soupeře Klaudyho.  - 3:3.

Sestava první odvetné trojice zůstala bez změn (Konupka, Spousta a Burian). V prvním setu jsme díky třem chybám v koncovce setu prohráli. V druhém setu si soupeř vypracoval značný náskok díky naší neúspěšné obraně proti razantním úderům Wiesnera. My jsme však trpělivou hrou soupeře v koncovce setu porazili. Ve třetím setu se nám podařilo zvládnout dlouhé výměny, a tak jsme v koncovce setu utkání vyhráli. – 3:4. Do druhé odvetné trojice nastoupil Gulda, Gürtler a Svoboda T. Klukům se nedařilo prakticky nic a za stavu 9:0 soupeř kazil servis. Do druhého setu Tomáše Svobodu nahradil Kuba Štěpánek. Celkově zlepšenou hrou jsme tento set vyhráli. Ve třetím setu výborně fungovala obrana naší sestavy, a tak jsme toto důležité utkání zvládli. - 3:5. Do prvního zápasu odvetných dvojic nastoupila neměnná sestava Gulda, Konupka. Kluci v tomto zápase předvedli zodpovědný výkon a zaslouženě vyhráli 2:0. – 3:6.

Datum a čas: 30.03.2018 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Zpráva z utkání B

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!