Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

T.J. Sokol Prostějov - MNK SILNICE GROUP Modřice B 3:6

K dalšímu zápasu jsme dorazili do Prostějova, kde bylo krásné slunečné počasí a teploměr ukazoval krásných 27 stupňů.  Stále jsme nemohli použít dlouhodobě zraněného Hanuse a pracovně indisponovaného Zacha.

Do první dvojice jsme nasadili Konupku a Novotného, kteří hned od úvodu dali zapomenout na špatný výkon z minulého utkání. Svoje útoky jsme dobře proměňovali a soupeře několikrát chytili. První set jsme jasně získali. V polovině druhého setu jsme udělali několik chyb na příjmu a nechali soupeře odskočit na 3. Tento náskok se nám už smazat nepodařilo. Třetí set jsme začali špatně, po zkaženém servisu a bloku domácích jsme prohrávali 7:5. Následnou šňůrou 4 bodů jsme skóre otočili a získali velmi důležitý první bod. Do druhé dvojice jsme poslali Guldu a Halvu. Od úvodu nás trápil horší příjem, což zapříčinilo několik pokažených útoků a jasnou porážku. Druhý set jsme hru výrazně zlepšili. Dobrou obranou a prakticky bezchybným útokem jsme druhý set získali. Třetí set jsme po chybách domácích hráčů šli do vedení a nakonec vyhráli. Do první trojice jsme poslali Konupku, Novotného a Spoustu. První set jsme na útoku hráli dobře, ale v obraně se nám nedařilo chytat domácího smečaře.  První set jsme v koncovce padli. Druhý set už byl horší i na útoku a domácí snížili na 1:2. Do druhé trojice nastoupil Halva, Gulda a Burian. V úvodu setu jsme udělali několik chyb a pustili domácí do trháku. Do druhé části setu jsme změnili obranu, přestali chybovat na útoku a v koncovce získali set pro nás. Druhý set už byl plně v naší režii. Do třetí dvojice nastoupil Burian a Štepánek. V této dvojici jsme měli dobré pole, ale při útoku jsme byli naprosto bezzubí. Oba sety jsme jasně prohráli a nic na tom nezměnilo ani střídání za Spoustu. Do singlu jsme nasadili Novotného a vstup do něj měl famózní. Po několika úspěšných útocích jsme se ujali vedení 7:1. Pak nastal naprostý Lukášův kolaps a už nedal ani bod! Druhý set Lukáš začal stejně, jako ukončil první a domácí hráč se ujal pětibodového vedení. V druhé polovině se Lukáš zase chytil a 4 bodovou šňůrou srovnal na 9:9. Z posledního útoku zakončil domácí hráč nechytatelnou patou a srovnal na 3:3. Do první odvetné trojice nastoupil Halva, Gulda a Burian. První set byl naprosto vyrovnaný a o domácí výhře rozhodl poslední možný míč. Druhý set jsme si v průběhu udělali 3 bodový náskok a ten drželi až do konce. Třetí set jsme zvládli výborně a domácím dovolili jen jeden bod. Do druhé odvetné trojice jsme nasadili Konupku, Novotného a Spoustu. Oba sety poznamenala velká kazivost domácích smečařů a nám stačil průměrný výkon k jejich získání.  Do první odvetné dvojice nastoupil Halva a Gulda. První set byl naprosto vyrovnaný a o naší výhře rozhodli 2 chyby domácích v závěru setu. Druhý set dokonce dospěl až do stavu 9:9, ve kterém jsme prokázali dobré nervy, ukončili třetí set a celý zápas.

Trenér Modřic LUKÁŠ NOVOTNÝ: "Výhra v prvních dvojicích nás zklidnila a kromě nepárové části jsme hráli velmi slušně. Po dlouhé době můžeme být spokojeni s dvěma body a hlavně s předvedenou hrou."

Datum a čas: 28.05.2017 14:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< červen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!