SKN Žatec MNK SILNICE GROUP Modřice A 2:6

Dominance trojic rozhodla utkání v Žatci

Na sever Čech jsme odcestovali bez stále zraněného Radka Pelikána.

V zápase prvních dvojic naše formace podala velmi zodpovědný výkon a v obou setech měla mírně navrch – 0:1 V souboji druhých dvojic jsme byli až na jeden moment v úvodní sadě ve vedení. Bohužel jsme si při poslední výměně špatně přijmuli, nedali jsme bod a domácí nás potrestali. Ve druhém setu jsme se drželi do poloviny, ale pak jsme naprosto odešli – 1:1. V duelu prvních trojic jsme si v obou setech vytvořili pohodlný náskok, který jsme celkem v pohodě udrželi – 1:2. Ještě větší převahu jsme měli v zápase druhých trojic a tak jsme vedli o dva body – 1:3. Ve vložené dvojici jsme v prvním setu sami vytvořili příliš mnoho chyb na útoku a podlehli jsme. Ve druhém setu se oba naši hráči zlepšili a srovnali. Na začátku třetí sady domácí dvakrát chybovali a bylo rozhodnuto – 1:4. V singlu pak Ondřej Vít vrátil ve dvou setech porážku z prvního vzájemného duelu v Modřicích Pavlovi Kopovi  a snížil na 2:4. Když v prvním setu úvodní odvety trojic uhráli domácí pouze dva míče, zdálo se, že i tenhle duel bude velmi rychle vyřízený. Ve druhém setu nás domácí trojka doslova uspala a musel rozhodnout třetí set. V něm jsme už prokázali naši převahu a v klidu vyhráli – 2:5 V posledním duelu dne jsme v obou setech byli ve vedení od začátku a odvedli jsme celé utkání k vítěznému konci.

SKN Žatec – MNK SILNICE GROUP Modřice   2:6

Vít P., Stehlík – Rosenberk, Pospíšil   0:2 (7:10, 8:10) – 0:1

Vít O., Štolka – Müller, Kop   2:0 (10:9, 10:5) – 1:1

Kovařík, Stehlík, Štolka – Topinka, Hanus, Kop   0:2 (6:10, 7:10) – 1:2

Vít O., Vít P., Zlatohlávek – Rosenberk, Müller, Pospíšil   0:2 (4:10, 3:10) – 1:3

Kovařík, Zlatohlávek (Dráždil) – Hanus, Gulda   1:2 (10:8, 5:10, 7:10) – 1:4

Vít O. – Kop   2:0 (10:5, 10:7) – 2:4

Kovařík, Stehlík, Štolka – Rosenberk, Müller, Pospíšil   1:2 (2:10, 10:8, 7:10) – 2:5

Vít O., Vít P., Zlatohlávek – Topinka, Hanus, Kop   0:2 (6:10, 8:10) – 2:6

Sety v utkání: 6:12

Rozhodčí: Pavlík, Barák

Diváci: cca 80

Délka utkání: 2 hodiny 51 minut

Datum a čas: 09.06.2018 14:00
Kategorie: Historie 2018