SK Šacung ČNES Benešov 1947 – MNK SILNICE GROUP Modřice A 4:6

K duelu 3. kola jsme odcestovali v našem kompletním složení bez fluktuantů. Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí.

Začátek utkání nám vyšel perfektně. V prvním setu úvodní dvojky domácí nevyužili tři setboly a první set jsme získali my. Ve druhém už jsme byli lepší. Druhý zápas dvojic jsme měli pod kontrolou. Ve trojicích se body dělily. V první trojce jsme jasně zvítězili v úvodním dějství, ale ve druhé  a rozhodující sadě jsme tahali za kratší konec. Druhá trojka taky jasně vyhrála první set a ve druhém vedla už 9:5. Pak jsme si sami zkomplikovali situaci, naštěstí na devítkách Pospíšil propálil Nepodalův blok a vedli jsme 3:1. Vložená dvojka končila posledním možným míčem a rozhodl ji domácí mladíček Truc útokem z druhé. V singlu byl oba sety jasně lepší náš Hanus a šlo se do odvet trojic. Vůbec nám v první odvetě nevyšly začátky prvních dvou setů a vždy jsme prohrávali 0:3. Druhý set jsme dokázali otočit a vynutili jsme si třetí set, kde však dominoval domácí Doubrava. Ve druhém odvetném zápase trojic jsme měli slabší chvilku na začátku druhé sady, když jsme prohrávali 2:5. Dokázali jsme se zkoncentrovat a dovést tenhle duel do vítězného konce. Když domácí elitní dvojková formace hned na začátku vystřídala a my jsme v klidu dovedli první sadu k vítězství, zdálo se, že už celé utkání dohrajeme. Navíc jsme ve druhé sadě vedli hned 2:0. Pak se ovšem rozehrál k výbornému výkonu domácí Sehrig a po našich některých chybách jsme dovolili domácím opět snížit. Poslední zápas dne jsme po vyrovnaném úvodu jasně ovládli, když jsme zvládli koncovku první sady a ve druhém už bylo jasné, že i při našem třetím letošním vystoupení získáme oba body.

Doubrava, Kalas (Sehrig) – Rosenberk, Hanus   0:2 (9:10, 7:10) – 0:1

Makara, Řehák (Flaks) – Pospíšil, Müller   0:2 (6:10, 8:10) – 0:2

Sehrig, Doubrava, Kalas (Tůma, Flaks) – Rosenberk, Müller, Matkulčík   2:1 (4:10, 10:8, 10:7) – 1:2

Řehák, Makara, Truc (Nepodal, Voltr ml.) – Topinka, Hanus, Pospíšil   0:2 (6:10, 9:10) – 1:3

Nepodal, Truc (Voltr ml.) – Burian, Matkulčík   2:1 (10:9, 6:10, 10:9) – 2:3

Tůma – Hanus   0:2 (6:10, 4:10) – 2:4

Sehrig, Doubrava, Tůma – Topinka, Hanus, Pospíšil   2:1 (10.8, 9:10, 10:8) – 3:4

Voltr ml., Nepodal, Truc (Makara, Řehák) – Rosenberk, Müller, Matkulčík   0:2 (7:10, 7:10) – 3:5

Doubrava, Kalas (Sehrig) – Pospíšil, Müller   2:1 (7:10, 10:6, 10:7) – 4:5

Makara, Řehák (Flaks) – Rosenbek, Hanus   0:2 (7:10, 4:10) – 4:6

Sety v utkání: 8:16

Rozhodčí: Sachl st., Prokop

Diváci: cca 50

Délka utkání: 4 hodiny 10 minut

Datum a čas: 19.04.2019 14:00
Kategorie: Historie 2019