SK Šacung ČNES Benešov 1947 - MNK SILNICE GROUP Modřice A 5:5

Remíza po ostudném výkonu

Do Benešova jsme odcestovali bez zraněného Radka Pelikána. Do hry se poprvé od 1. května zapojil Lukáš Rosenberk, ale bohužel ještě není stoprocentně připraven.

Začali jsme dobře. Naše první dvojka vyhrála jasně první set a ve druhém byla za stavu 9:9 na útoku. Bohužel se jí vyhrát nepovedlo, ale napravila to v rozhodujícím setu. Nikdo by si asi nepomyslel, že to bude na dlouhou dobu náš poslední bod. Ale pak jsme začali předvádět asi nejhorší výkon za posledních patnáct let. Hráči přestali bojovat, nedařilo se a to co jsme hráli na hřišti nebylo vůbec hodno nejvyšší soutěže. Podlehli jsme v zápase druhých dvojic, ve kterém nepomohlo ani střídání. V duelu prvních trojic jsme prohráli těsně v první sadě, kterou jsme měli dobře rozehranou a ve druhém jsme sami zkazili asi osm míčů. Nejtěsnějším poměrem jsme pak prohráli duel druhých trojek a ve vložené dvojici jsme po jasně vyhraném prvním setu oba snadno opět odevzdali. V singlu udělal Bertko neuvěřitelné množství chyb a domácí mladík Krunert toho nemohl nevyužít. Stav byl 5:1 a vypadalo to, že brzy utkání skončí. Naštěstí jsme pak aspoň trochu napravili strašný dojem, který jsme v Benešově zanechali. Obě trojky jsme ve třetích dějstvích zvládli a snížili jsme na 5:3. V první odvetě dvojic jsme na konci první sady udělali změnu v obraně, nejtěsnějším poměrem jsme vyhráli a ve druhém setu jsme domácím povolili pouhý jeden bod. Zvládli jsme pak i druhou dvojku a tak nakonec jsme z utkání, které mělo velmi špatnou kvalitu vydolovali alespoň bod.

SK Šacung ČNES Benešov 1947 – MNK SILNICE GROUP Modřice   5:5

Kadeřábek, Kalas – Bertko, Pavelka   1:2 (6:10, 10:9, 8:10) – 0:1

Hanuš, Flaks – Pospíšil, Müller (Gulda T.)   2:1 (10:7, 9:10, 10:8) – 1:1

Kalas, Voltr, Hanuš (Sekera) – Rosenberk, Müller, Pavelka (Bertko)   2:0 (10:9, 10:3) – 2:1

Kadeřábek, Flaks, Knytl (Krunert) – Gulda T., Spousta, Pospíšil (Topinka)   2:1 (9:10, 10:6, 10:9) – 3:1

Voltr, Sekera (Krunert) – Rosenberk, Topinka   2:1 (5:10, 10:6, 10:7) – 4:1

Krunert – Bertko   2:0 (10:4, 10:5) – 5:1

Kalas, Voltr, Hanuš (Sekera) - Gulda T., Spousta, Pospíšil (Topinka)   1:2 (5:10, 10:8, 7:10) – 5:2

Kadeřábek, Flaks, Knytl (Krunert) - Rosenberk, Müller, Pavelka (Bertko)   1:2 (8:10, 10:7, 6:10) – 5:3

Kadeřábek, Kalas – Pospíšil, Müller   0:2 (9:10, 1:10) – 5:4

Hanuš, Flaks – Bertko, Pavelka   0:2 (7:10, 9:10) – 5:5