SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary A – MNK SILNICE GROUP Modřice A 6:2

SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary – MNK SILNICE GROUP Modřice   6:2

K souboji o druhé místo extraligové tabulky jsme odcestovali bez Matkulčíka.

Zápas prvních dvojic nám vůbec nevyšel a výsledkem byla jasná prohra ve dvou setech. Ve druhém duelu dvojic jsme při poslední možné výměně chytili útok domácích, ovšem Hanus v těžké pozici poslal míč do autu. Domácí zvládli i souboj prvních trojic, sice oba sety byly vyrovnané, ale koncovky patřily jim. Ve druhém zápase trojic jsme ztratili dobře rozehranou první sadu, ve druhé jsme jasně dominovali a třetí set patřil Pospíšilovu útoku, se kterým si domácí nevěděli rady. Určité naděje jsme si dělali ve vložené dvojce, ovšem domácí nic nepodcenili a v klidu si vítězství pohlídali. V singlu ukazoval domácí Bíbr, že dokáže být důstojným zástupcem absentujícího Hrona a svedl s Hanusem vyrovnaný souboj, ve kterém jej náš mladík nakonec o bod přetlačil. V první odvetě trojic nám hrubě nevyšel první set. Ve druhém jsme se zvedli a o bod vyhráli. Třetí set rozhodl také poslední míč, kdy byli úspěšnější domácí. V posledním zápase dne jsme dokázali hrát vyrovnaně pouze první set. Ve druhém už naše trojka rezignovala a domácí se tak mohli radovat z faktu, že postupují z druhého místa přímo do semifinále play off.

Vanke, Putík D. – Pospíšil, Müller   2:0 (10:7, 10:5) – 1:0

Medek J., Kokštein – Rosenberk, Hanus   2:1 (10:7, 8:10, 10:9) – 2:0

Vanke, Putík J., Putík D. – Rosenberk, Müller, Halva   2:0 (10:8, 10:9) – 3:0

Kokštein, Medek J., Bíbr (Svoboda) – Topinka, Hanus, Pospíšil   1:2 (10:9, 2:10, 9:10) - 3:1

Bíbr, Putík J. – Halva, Burian   2:0 (10:7, 10:6) – 4:1

Bíbr – Hanus   1:2 (10:7, 4:10, 9:10) – 4:2

Vanke, Putík J., Putík D. – Topinka, Hanus, Pospíšil   2:1 (10:3, 9:10, 10:9) – 5:2

Kokštein, Medek J., Bíbr – Rosenberk, Müller, Halva   2:0 (10:8, 10:6) – 6:2

Sety v utkání: 14:6

Rozhodčí: Kučera, Moc

Diváci: cca 70

Délka utkání: 3 hodiny 10 minut

Datum a čas: 22.06.2019 14:00
Kategorie: Historie 2019