SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary A - MNK SILNICE GROUP Modřice A 3:6

Úspěšně zahájená nová sezóna

K prvnímu utkání nové sezóny jsme byli nuceni do lázeňského města na západ Čech odcestovat bez distancovaného Jakuba Pospíšila. Domácí byli kompletní.

V zápase prvních dvojic se nám nepovedl úvod prvního setu a brzo jsme prohrávali 1:4. V dalším průběhu jsme se ovšem na domácí dotáhli a při posledním útoku se Müller nemýlil. Druhou sadu měla naše dvojka už zcela pod kontrolou – 0:1. V duelu druhých dvojic hrála ta naše velmi dobře jak na útoku tak v obraně a po celou dobu měla uklidňující náskok. S přehledem tak připsala druhý bod na naši stranu – 0:2. V zápase prvních trojic se projevila nepřítomnost Pospíšila a domácí elitní formace zcela jasně dominovala – 1:2. V zápase druhých trojic ukazoval Pavel Kop jak významnou posilou pro nás je.  Oba jeho spoluhráči jej v jeho výkonu podpořili a po dvou s přehledem vyhraných setech jsme mohli slavit třetí bod – 1:3. V souboji vložených dvojic začali naši mladíci s velkou chutí a vytvořili si tříbodový náskok, který udrželi prakticky až do konce první sady. Domácí už v koncovce prvního setu změnili sestavu a to jim začalo ve druhém přinášet ovoce.  Brzo nám utekli do trháku a srovnali. V rozhodující sadě jsme na začátku hned dvakrát chybovali a to rozhodlo – 2:3. V singlu udělal Hanus v prvním setu příliš mnoho chyb na to, aby mohl pomýšlet na vítězství. Ve druhé sadě se náš singlista ujal vedení 4:0, ale zkušený Hron dokázal otočit až na 4:8. Tím bylo rozhodnuto a v utkání srovnáno – 3:3. V první odvetě trojic pokračovala naše trojka ve výkonu z prvního duelu a až na pár okamžiků dokázala elitní formaci domácích přehrát – 3:4.  Ve druhé odvetě trojkových sestav jsme pozměnili sestavu a na blok šel Martin Müller. V prvním setu měli domácí náskok, který jsme ovšem dotáhli a padli až při devítkách. Ve druhé sadě byl průběh obdobný, ovšem při poslední výměně Müller nekompromisně odmítl vítězství domácích. Rozhodující dějství dospělo opět do poslední možné výměny a tentokrát náš smečař chytrým úderem přes střed zařídil fakt,, že nepojedeme z Varů s prázdnou – 3:5. V první odvetě dvojic působili domácí v úvodním setu odevzadaně a naše dovojka toho využila. V sadě druhé se domácím povedl úvod a vedli už 5:2. Nám se však povedlo srovnat, duel dospěl do stavu 9:9, při kterém rozhodl Pelikán technickým úderem o našem celkovém vítězství.

SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary – MNK SILNICE GROUP Modřice   3:6

Vanke, Musil (Hron) – Müller, Kop   0:2 (9:10, 4:10) – 0:1

Medek J., Putík – Pelikán, Rosenberk   0:2 (7:10, 8:10) – 0:2

Medek M., Hron, Vanke – Rosenberk, Müller, Halva   2:0 (10:4, 10:2) – 1:2

Kokštein, Bíbr, Medek J. – Topinka, Pelikán, Kop   0:2 (7:10, 7:10) – 1:3

Bíbr, Kokštein (Svoboda) – Hanus, Halva (Topinka)   2:1 (7:10, 10:5, 10:7) – 2:3

Hron – Hanus   2:0 (10:8, 10:7) – 3:3

Medek M., Hron, Vanke – Topinka, Pelikán, Kop   0:2 (7:10, 8:10) – 3:4

Kokštein, Bíbr, Medek J. (Putík) – Rosenberk, Müller, Hanus   1:2 (10:9, 9:10, 9:10) – 3:5

Vanke, Musil (Hron) – Pelikán, Rosenberk   0:2 (5:10, 9:10) – 3:6

Datum a čas: 30.03.2018 14:00
Kategorie: Historie 2018