Pohár ČNS trojic dorostu, neděle 31. března 201
Účast 14 trojic
MNK Silnice-Group Modřice : TJ Radomyšl B 1 : 2
TJ Slavoj Český Brod A : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
TJ Radomyšl A : SK Šacung Benešov B 2 : 0
TJ Spartak Čelákovice A : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Sokol Zbečník : TJ Spartak Čelákovice B 2 : 0
TJ Sokol Holice : TJ Slavoj Č.Brod B 2 : 1
MNK Silnice-Group Modřice : SK Šacung Benešov A 0 : 2
TJ Radomyšl B : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Radomyšl A SK Liapor Karlovy Vary A 2 : 0
SK Šacung Benešov B TJ Slavoj Č.Brod B 0 : 2
TJ Slavoj Český Brod A : TJ Spartak Čelákovice B 2 : 1
TJ Sokol Zbečník : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : TJ Spartak Čelákovice A 1 : 2
SK Liapor Karlovy Vary A : TJ Sokol Holice 2 : 1
TJ Spartak Čelákovice B : SK Liapor Karlovy Vary B 2 : 0
MNK Silnice-Group Modřice : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
TJ Spartak Čelákovice A : TJ Radomyšl B 0 : 2
TJ Radomyšl A : TJ Slavoj Č.Brod B 1 : 2
TJ Sokol Holice SK Šacung Benešov B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : SK Liapor Karlovy Vary C 2 : 0
SK Liapor Karlovy Vary A TJ Slavoj Č.Brod B 2 : 1
TJ Slavoj Český Brod : TJ Sokol Zbečník 2 : 1
SK Liapor Karlovy Vary A : SK Šacung Benešov B 2 : 0
SK Šacung Benešov A : TJ Radomyšl B 2 : 1
MNK Silnice-Group Modřice : TJ Spartak Čelákovice A 2 : 0
TJ Radomyšl A TJ Sokol Holice 2 : 0
Pořadí ve skupinách:
Skupina A: 1. MNK Silnice-Group Modřice, 2. TJ Radomyšl B, 3. MNK Modřice, 4. Spartak Čelákovice A, 5. SK Liapor Karlovy Vary C; postupují 3
Skupina B: 1. TJ Slavoj Český Brod A, 2. Sokol Zbečník, 3. Spartak Čelákovice B, 4. SK Liapor Karlovy Vary B; postupují 2
Skupina C: 1. TJ Radomyšl A, 2. SK Liapor Karlovy Vary A, 3. Sokol Holice, 4. Český Brod B, 5. Šacung Benešov B; postupují 3
Čtvrtfinálové skupiny:
Skupina D
Šacung A : Modřice 0 : 2
Český Brod A : Karlovy Vary A 2 : 0
Šacung A : Karlovy Vary A 0 : 2
Český Brod A : Modřice 0 : 2
Karlovy Vary A : Modřice 0 : 2
Český Brod A : Šacung A 2 : 0
Skupina E
Radomyšl A : Zbečník 2 : 0
Radomyšl B : Holice 2 : 0
Radomyšl A : Holice 0 : 2
Radomyšl B : Zbečník 0 : 2
Holice : Zbečník 0 : 2
Radomyšl B : Radomyšl A 0 : 2
Semifinálové dvojice:
Modřice : Zbečník
Český Brod A : Radomyšl A
Semifinále:
Modřice : Zbečník 2 : 1
Český Brod A : Radomyšl A 0 : 2
14 trojic ze 7 oddilu to fakt hovori "ve prospech zavadeni kreditu a dalsich pokut za mladez". Ale s touto kritikou nas asi moc neni, tak jen tak dal. Jinak vsem ucastnikum a hlavne trenerum hodne uspechu a pevne nervy pri vychove mladeze
o 3. místo:
Zbečník : Český Brod 0 : 2
Finále:
Modřice : Radomyšl A 0 : 2 (5:10, 9:10)
Nejlepší hráč turnaje: Filip Hokr (Radomyšl A)
Celkové pořadí turnaje:
1. TJ Radomyšl
2. MNK SILNICE GROUP Modřice
3. TJ Slavoj Český Brod
4. TJ Sokol Zbečník