Městský nohejbalový klub Modřice

MNK SILNICE GROUP Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

NK CLIMAX Vsetín B - MNK SILNICE GROUP Modřice B 2:5

Do Vsetína jsme odcestovali s touhou dostat serii do třetího zápasu k nám do Modřic.

Po první domácí prohře jsme změnili vlastně všechny sestavy a hned v první dvojici se nám tato změna vyplatila.

Zatímco duo Kurka, Mikula působilo první set poměrně rozpačitě, tak Gulda s Konupkou hráli výborně a s přehledem získali první set. Druhý set se domácí hodně zlepšili a o našem vítězství rozhodl až poslední možný míč.

Do druhé dvojice nastoupil Novotný a Halva. První set jsme měli problémy s přípravou útoku a vlastně i se samotným útokem. Díky obraně se nám podařilo s domácími držet krok a poslední míč patřil nám. Ve druhém setu se naše problémy ještě prohloubili a set získali domácí. V setu třetím jsme pokračovali ve špatném výkonu až do stavu 8:6 pro domácí. Od tohoto stavu jsme však změnili hru o 360 stupňů, čtyřikrát jsme chytili a set vyhráli 10:8.

Do první trojice nastoupil Konupka, Spousta a Burian. Tato trojice zahrála po celý první set velice dobře a těsným rozdílem ho získala. Druhý set se nám vůbec nedařilo a domácí si vytvořili pětibodový náskok. Střídání Zacha za Konupku už přineslo pouze kosmetickou úpravu skóre. Třetí set jsme začali opět s Konupkou a vrátili se k dobře hře s prvního setu. Třetí set jsme získali 10:8.

Do druhé trojice jsme poslali Halvu, Guldu a Štěpánka. První set jsme zahráli výborně v obraně, a když to Filip podpořil dobrým útokem, první set jsme získali pro nás. Druhý set byl naprosto vyrovnaný a musel rozhodnout poslední míč, který se nám podařilo strhnout na naši stranu.

Do singlu jsme poslali naši podzimní posilu Nováčka. První set si podle svých slov načítal soupeře a jasně

prohrál. Druhý set začal svoji netradiční hrou dělat Mikulovi problémy a vybojoval si rozhodující zkrácenou hru. Ve třetím setu už se domácí hráč zaskočit nenechal a set si tzv. pohlídal.

Do první odvetné trojice nastoupil Halva, Gulda a Štěpánek. První set jsme si dokázali vybojovat několika bodový náskok, o který jsme s blížící se koncovkou začali přicházet. Do koncovky jsme vystřídali Štěpánka za Novotného a set se nám podařilo dotáhnout nejtěsnějším rozdílem. Druhý set jsme naprosto zkolabovali na útoku, i přes několikeré střídání jsme set jasně prohráli. Přesto, že jsme naši hru ve třetím setu zlepšili, tak si domácí vypracovali dvoubodový náskok.Náskok domácích se nám ještě podařilo smazat a srovnat na 9:9, ale domácí Kůrka se při svém útoku nemýlil.

Druhá odvetná trojice zahrála oba sety prakticky bezchybně, domácím povolila za oba sety jen 9 bodů a zajistila nám rozhodující 5 bod!

Datum a čas: 30.09.2017 09:00
Napsal: Antonín Stehlík
Kategorie: Historie 2017

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

kalendář jmen

► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Rozlosování ligových soutěží 2019 §

 

 

Oddíl postranní lišty

Nadcházející události

  Oddíl postranní lišty

  Kalendář akcí
  << říjen 2019 >>
  PoÚtStČtSoNe
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031   

  Oddíl postranní lišty

  Podporují nás

           Generální sponzor:

              Hlavní sponzor:

                    Sponzoři:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oddíl postranní lišty

  Anketa
  Líbí se vám oficiální stránky MNK Modřice?
  Ano, jsou dobře udržované a aktualizované.
  42% (470 hlasů)
  Nevím. Občas na ně kouknu.
  28% (317 hlasů)
  Ne, neplní svůj účel.
  30% (345 hlasů)

  Oddíl postranní lišty

  Vyhledávání

  Patička stránky

  Buďte ONLINE!