MNK SILNICE GROUP Modřice - Unitop SKP Žďár nad Sázavou 6:1

Soupeř přijel s několika žáky a my jsme si tedy mohli dovolit protočit všechny hráče. Hrálo se poprvé venku za krásného počasí.

1D-1D Boleloucký,Jonas(Brenner) – Pešek,Krmášek   2:0 (10:3,10:4)

Poklidný zahajovací zápas obstarala stejná sestava jako z prvního kola v Přerově. Hosté se trápili na příjmu a nekladli žádný odpor.

1:0 Domácí

2D-2D Bartoš,Svoboda 2:0 (10:1,10:8)

Hostující druhá dvojice se opět trápila snad ve všech herních činnostech a první set nebylo co řešit. Když už to vypadalo na další jednoduchý set, tak naše už dost zkušená dvojice svojí lehkovážností dovolila soupeři dotáhnout skóre z 8:4 až na 8:7, ale koncovku už nepodcenila.

2:0 Domácí

1T-1T Bartoš,Svoboda,Brenner-Pešek,Komínek,Cňukal   2:0(10:7,10:7)

Ve hře trojic zatím nedokážeme navázat na dobrý výkon z prvního poháru ve Zbečníku, máme velký problém v příjmu po soupeřově útoku a tím pádem nedůrazný útok. Hosté se drželi do půlky obou setů, ale víc jim jejich nekvalitní mezihra nedovolila.

3:0 Domácí

1S-1S Jonas – Pešek 0:2 (2:10,4:10)

Svoji singlovou premiéru si odbyl Jonas, ale bohužel se nedostal za celý zápas do tempa. Je to velká škoda, protože jeho soupeř byl určitě k poražení.

3:1 Hosté

2T-2T Bartoš,Jonas,Svoboda – Pešek,Sňukal,Krmášek   2:0 (10:3,10:7)

Hned v zápase odvetných trojic dostal Jonas šanci odčinit porážku ze singlu. První sada nám vyšla bez potíží, ale o to méně jsme se soustředili na set druhý a nebýt dvou chyb na příjmu hostů, mohli jsme skončit v tie breaku.

4:1 Domácí

1D-2DBoleloucký,Brenner–Šimek,Cňukal   2:0 (10:3,10:4)

Tentokrát si odpočinul Jonas a šanci dostal Brenner. Bylo potřeba hrát maximálně soustředěně, jelikož jsme chtěli získat 3 body do tabulky. Kdo čekal nějaké vzepětí hostů, tak čekal marně. Opět značné problémy na příjmu zapříčinily naše další dílčí vítězství.

5:1 Domácí

2D-1D Bartoš,Svoboda – Pešek,Krmášek  2:0 (10:1,10:1)

Poslední zápas a naprosto jednoznačný. K tomu není potřeba ani komentář.

6:1 Domácí

Komentář trenéra: Nabádal jsem hráče na tréninku, aby soupeře nepodcenili. Až na dva momenty jsme podali soustředěný výkon. Žďár bude především získávat zkušenosti, a tak bylo naší povinností připsat si 3 body do tabulky. Zlepšujeme se velmi pozvolna, ale nově vytvořené sestavy potřebují čas a trpělivost. Proti Holicím už budeme potřebovat kvalitnější nohejbal.

Čas utkání: 1:47 hod

Počet diváků: cca 30

Datum a čas: 15.04.2018 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2018