ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice - TJ Sokol Zbečník 5:2

1D-1D Hanus,Svoboda- Středa,Pošepný   2:0 (10:7,10:5)

Hosté začali bojácně a třikrát zkazili na útoku. Vypadalo to na rychlý set, jenže Svoboda na oplátku nevybral tři slabé útoky na zadní lajnu a soupeř držel krok až do sedmiček. Pak pomohl Hanus z druhé a set jsme vyhráli. Druhá sada už byla podle představ, změnili jsme servis na Pošepného a nebylo co řešit. 1:0 Domácí

2D-2DBartoš,Boleloucký(Jonas)-Pohl,Kábrt   0:2 (5:10,6:10)

Pohl s Kábrtem odehráli druhý zápas na půl plynu, jelikož naše sestava měla problémy na příjmu. Změna nepřišla ani v druhém setu.1:1 Hosté

1T-1TBartoš,Svoboda,Hanus-Kábrt,Pohl,Pošepný  1:2 (7:10,10:7,8:10)

Ve hře trojic máme velké problémy celou základní část. Oba klíčoví hráči jak Hanus, tak Svoboda ještě nejsou zdaleka ve formě. Chybí především razance na útoku, bez které to v dorostu už nejde. Navíc hosté vyhráli třetí set spíš technikou, což by se nemělo stávat. 1:2 Hosté

1S-1S Hanus – Kábrt 2:0 (10:2,10:4)

Letos poprvé nastoupil Hanus k singlu a začal tam, kde loni skončil. Opět neporažen a navíc vyhrál rozdílem dvou tříd. 2:2 Domácí

2T-2T Hanus,Boleloucký,Svoboda-Pohl,Pošepný,Středa   2:0 (10:4,10:4)

Do odvetných trojic nenastoupil Kábrt a tím pádem byl Zbečník daleko víc zranitelný v obraně, což se taky potvrdilo. Dva jasné sety nás přiblížily k vítězství v zápase. 3:2 Domácí

1D-2D Hanus,Svoboda – Kábrt,Pohl 2:1(9:10,10:2,10:8)

Nejtěžší zápas přišel v souboji dvou elitních dvojek. První sadu získali hosté v koncovce. V druhém setu přišlo rapidní zlepšení ve všech herních činnostech a musel rozhodnout zkrácený set. Naše dvojice začala velmi dobře, ujala se vedení 7:5. Zbečník dotáhl skóre, ale naše sestava znovu odskočila o dva body a vedení už udržela. 4:2 Domácí

2D-1D Bartoš, Jonas – Pošepný, Středa 2:0 (10:6,10:4)

Poslední zápas už nemohl nic změnit, ale jsem velmi spokojen s přístupem hráčů. Podali zodpovědný výkon a navýšili skóre na naší stranu. 5:2 Domácí