Městský nohejbalový klub Modřice

Městský nohejbalový klub Modřice

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice - NK Climax Vsetín 6:1

1D-1D Bartoš,Svoboda-Majštiník,Málek   2:0 (10:8,10:9)

V prvním setu zápasu úvodních dvojic jsme soupeře donutili nechávat příjmy daleko od sítě a z toho pramenily jejich útočné chyby. Brzy jsme vedli o tři míče, jenže pak přišly chyby na naší straně. Zlepšenou hrou jsme koncovku zvládli. Ve druhém setu se opakoval stejný scénář a rozhodovalo se posledním míčem, který jsme zvládli s přehledem.

2D-2D Boleloucký,Brenner-Bílý,Halašta   2:0   (10:8,10:5)

Ve druhé dvojici dostal letos poprvé od začátku šanci Brenner. Opět zafungovalo dlouhé zaháněcí podání, na které hosté nejsou očividně zvyklí. Naše dvojice si vytvořila velký náskok. Pak přišly tři zbytečné chyby na útoku, ale první set ukončila chyba hostů. Druhý set byl o poznání klidnější a hosté působili trošku odevzdaně. 

1T-1TBartoš,Svoboda,Boleloucký –Bílý,Majštiník,Málek   2:0  (10:5,10:9)

V prvním setu jsme soupeře zaskočili dobrou obranou a pestrým útokem a vyhráli jsme s přehledem. Druhý set byl vyrovnaný, soupeř se hodně zvedl a dotáhl set do devítek. Jenže ty nám nedělají problém a opět se to potvrdilo.

1S-1S Bartoš-Bílý   2:1 (10:7,9:10,10:8)

V singlu Honza předvedl solidní výkon proti neoblíbenému soupeři. V jednotlivých výměnách šel míč i 10 krát přes síť a oba singlisté bojovali na maximum. V prvním setu se Honza vyvaroval chyb a kvalitnější  razantnější hrou ovládl první dějství. Bohužel se opět potvrdilo, že singl je někdy jako loterie. Honza hned v úvodu druhé sady daroval 5 bodů soupeři. Pak sice přišlo zlepšení a dokonce otočka na 9:8, ale Bílý obětavou trpělivou hrou poslal duel do třetího setu. Ten měl opatrný začátek, ale Honza se dokázal odpoutat od soupeře a krásným finálním úderem rozhodl o svém vítězství.

2T-2TBoleloucký,Brenner,Svoboda – Majštiník,Málek,Stařičný   2:0   (10:8,10:3)

Zápas druhých trojic začal soustředěnou hrou. Hosté v podstatě nechali vše na Málkovi a ten sváděl souboje se Svobodou. Náš blokař byl úspěšnější a s podporou kvalitní obrany jsme se trhli o 3 body. Hosté už jen marně dotahovali skóre, ale na nás to nestačilo. Druhý set už nabídl spíše exhibiční tempo a my jsme vyhráli i druhou trojici.

1D-2DBoleloucký,Svoboda-Bílý,Halašta   2:0 (10:6,10:9)

V této dvojici se rozhodovalo o tom, zda v posledním zápase bude ještě o co hrát. V prvním setu soupeř opět začal několika zkaženými útoky a tak jsme rychle vedli. Navíc v druhé půlce setu naše sestava velmi dobře četla soupeřovy útoky a šlo se do druhé sady. Hosté se zvedli, začali dostávat své útoky do hřiště a hra se vyrovnala. V půlce setu jsme odskočili o 3 míče, ale vedení nemělo dlouhého trvání, když jsme se nedokázali přijmout. Koncovka byla nervy drásající, ale poslední míč jsme proměnili a získali do tabulky 3 body.

2D-1D Brenner,Jonas(Boleloucký) – Majštiník,Málek 0:2(9:10,8:10)

Do posledního zápasu nastoupila kombinovaná sestava. V prvním setu se nám dařilo proměňovat své útoky, a protože jsme i chytli, tak jsme si udržovali celý set mírné vedení. V koncovce za stavu 9:8 jsme chytli, ale špatnou nahrávkou a ještě horším zakončením jsme zbytečně nechali set až do posledního míče. Tam naše mladá sestava svůj úkol nezvládla a šlo se do druhého setu. Zpackaná koncovka prvního setu ovlivnila začátek druhého. Hosté rychle získali vedení o 4 míče, pak přišlo střídání, ale to už na zvrat nestačilo.

Komentář trenéra: Rozhodně musíme být spokojeni se ziskem 3 bodů do tabulky. Vsetín dokáže zahrát mnohem lépe, takže je potřeba toto vítězství brát s rezervou. Poslední dva týdny se zaměřujeme na obrannou hru ve dvojkách a dneska to byla těžká zkouška, ale jak Svoboda, tak Brenner to zvládli velmi dobře. Jdeme zápas od zápasu a za svým cílem.

Počet diváků: cca 30

Čas utkání: 2:45 hod

Datum a čas: 06.05.2018 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2018

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Modřické kino


 

Oddíl postranní lišty

Sleduj!

 ► Aktuality  na stránkách ČNS ◄

§ Ligový pohár 2020 §

! Multifunkční hala !

♦ Rezervace sportovního centra Modřice ♦

 

Oddíl postranní lišty

Co nás čeká

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Oddíl postranní lišty

Podporují nás

         Generální sponzor:

            Hlavní sponzor:

                  Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddíl postranní lišty

Anketa
Jak dál s ligovými soutěžemi?
Jsem pro podzim/jaro, extraliga jen v hale!
35% (332 hlasů)
Nechal bych soutěže tak, jak jsou!
32% (300 hlasů)
Všechno špatně, úplně jiné řešení!
34% (320 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Patička stránky

Buďte ONLINE!