MNK SILNICE GROUP Modřice - NK Climax Vsetín 2:5

1D-1DBrenner,Bartoš-Andris,Majštiník     1:2 (6:10,10:6,6:10)

V prvním setu naše dvojice bojovala s příjmem a neměla šanci. V druhé sadě přišlo rapidní zlepšení, hlavně jsme do hry nepouštěli Andrise. V tie breaku jsme udělali hrubé taktické chyby a hosté urvali první bod. 0:1 Hosté

2D-2DSvoboda,Boleloucký-Bílý,Málek    1:2 (5:10,10:8,8:10)

Naše papírově silnější dvojice měla za úkol získat první bod nad slabší hostující. Jenže v prvním setu trestuhodně zaspala úvod. V druhém setu se rozhodovalo za osmiček a tam nám hosté pomohli a šlo se do třetího. Úspěšnost ve třetích setech máme letos na 20% a opět jsme číslo snížili...0:2 Hosté

1T-1TBoleloucký,Bartoš,Svoboda-Andris,Majštiník,Málek 2:0 (10:5,10:6)

Při zranění Hanuse tahá trojku Svoboda, který byl bohužel také delší dobu zraněný a na hře je to znát. Naštěstí zafungovala hra polařů a když Svoboda ukázal chytrost proti bloku, tak jsme i trošku překvapivě hladce vyhráli. 1:2 Domácí

1S-1S Bartoš-Bílý 1:2 (10:9,9:10,9:10)

Do singlu nastoupil opět Bartoš a v úvodu první sady začal velmi nervózně. Hostující mladík teprve zkušenosti sbírá a hrál velmi trpělivě s minimem chyb. Nakonec se rozhodlo za devítek a tam byl šťastnější Bartoš. Bohužel v druhém setu při vedení 9:5 přemohla našeho singlistu nervozita a soupeř trpělivou hrou nutil Bartoše k chybám a šlo se zbytečně do tie breaku. A opět se rozhodovalo za devítek a tíha okamžiku dolehla na našeho singlistu.    1:3 Hosté

2T-2TBoleloucký,Svoboda,Jonas(Brenner,Šrenk)-Andris,Majštiník,Bílý 0:2 (8:10,8:10)

Na odvetnou trojici neměl sílu zklamaný Bartoš ze singlu, i tak se očekával vyrovnaný boj. Bohužel ani jinak jistý Boleloucký neměl svůj den a na nahrávce ho vystřídal Šrenk. Oba sety vyhráli hosté v koncovce a zlomili utkání ve svůj prospěch. 1:4 Hosté

1D-2DBartoš,Brenner(Šrenk) – Bílý,Málek 0:2 (7:10,8:10)

V následujícím zápase dvojic bylo znát značné zklamání dosavadním průběhem utkání. Nepomohlo ani střídání. Takže i papírově slabší dvojice hostů svůj druhý zápas vyhrála. 1:5 Hosté

2D-1DSvoboda,Boleloucký-Andris,Majštiník 2:0 (10:9,10:9)

V posledním zápase jsme potřebovali vyhrát a ukořistit aspoň bod z utkání. To se nakonec povedlo, když jsme konečně zvládli nejtěsnější koncovky obou setů.

2:5 Domácí

Komentář trenéra:Sice nám snad poprvé letos vyšlo počasí, ale to bylo tak všechno. Vsetín podal vcelku kvalitní a hlavně taktický výkon a zvládl třetí sety. Utkání by se odvíjelo zřejmě jinak, kdyby Bartoš neztratil vyhraný singl. I to jsou zkušenosti a nikdo nezačal vyhrávat, aniž by napřed stokrát neprohrál. V dalším kole se pokusíme o menší zázrak ve Zbečníku, protože je nám jasné, že každý bod může být pro nás zlatý na cestě do play off.

Počet diváků: cca 40

Čas utkání 2:55 hod

Datum a čas: 08.05.2017 12:00
Napsal: Richard Laťák
Kategorie: Historie 2017