Obsah stránky

MNK SILNICE GROUP Modřice A - TJ SPARTAK Čelákovice A 5:5

Utkání hodnotí trenér Petr Gulda.

Po divokém průběhu zasloužená remíza

K prvnímu domácímu utkání jsme nastoupili bez Petra Topinky, hosté byli kompletní. Naše hřiště ještě po zimě není úplně stoprocentní, proto trvaly jednotlivé přestávky mezi zápasy delší dobu kůli zvýšené úpravě.

Oba úvodní duely dvojic byly vyrovnané, ale nakonec jsme je překlopili na naši stranu. Ten první jen o míč, ve druhé dvojce byla naše převaha ve třetím setu větší. Naše první trojka svůj zápas po ne úplně povedeném začátku zvládla bez problémů a stav byl 3:0.  Druhá  trojka v prvním setu hrála vyrovnaně, bohužel těsně prohrála a ve druhém už byli hosté lepší. Třetí dvojka na tu čelákovickou vůbec neměla. V singlu hrál Hanus v prvním setu výborně a trochu svým výkonem čelákovického Kolenského zaskočil. Ve druhém hostující hráč zpřesnil hru a našemu mladíkovi došly síly, neboť ráno absolvoval těžký zápas první ligy kde odehrál pět zápasů. Rozhodující set už měl Kolenský pod kontrolou a bylo srovnáno. Zápas elitních trojic vyšel lépe hostům a když naše druhá trojka po zlepšeném výkonu od druhého setu prohrála o  míč, hosté sahali po vítězství. Naštěstí obě naše dvojice svoje duely zvládly a utkání skončilo zaslouženou remízou.

MNK SILNICE GROUP Modřice – TJ Spartak Čelákovice   5:5

Výsledky jednotlivých zápasů:

Rosenberk, Pelikán – Kaděra, Flekač   2:1 (8:10, 10:8, 10:9) – 1:0

Müller, Pospíšil – Kolenský, Kilík   2:1 (10:8, 9:10, 10:6) – 2:0

Rosenberk, Müller, Pospíšil – Šafr, Flekač, Spilka (Kaděra)   2:0 (10:8, 10:5) – 3:0

Gulda T., Pelikán, Pavelka (Bertko) – Holas, Kilík, Kolenský   0:2 (9:10, 6:10) – 3:1

Gulda T., Pavelka (Bertko) – Spilka, Holas   0:2 (5:10, 6:10) – 3:2

Hanus – Kolenský   1:2 (10:4, 3:10, 6:10) – 3:3

Rosenberk, Müller, Pospíšil (Halva) – Holas, Kilík, Souček (Kolenský) – 1:2 (10:9, 7:10, 8:10) -3:4

GuldaT., Pelikán, Pavelka, (Bertko) – Šafr, Spilka, Flekač   1:2 (6:10, 10:7, 9:10) – 3:5

Rosenberk, Pelikán – Kolenský, Kilík (Šafr)   2:0 (10:6, 10:9) – 4:5

Müller, Pospíšil (Halva) – Kaděra, Flekač   2:1 (10:8, 4:10, 10:8) – 5:5

Sety v utkání: 13:13

Rozhodčí: Matyášek, Čukan

Diváci: cca 90

Délka utkání : 4 hodiny 20 minut

Datum a čas: 14.04.2017 15:00
Napsal: Antonín Stehlík