MNK SILNICE GROUP Modřice A - TJ SLAVOJ Český Brod 5:5

S Českým Brodem remíza i při odvetě

Utkání se hrálo za krásného letního počasí. Nastoupili jsme bez pracovně zaneprázdněného Müllera a stále zraněného Rosenberka. Hostům chyběl Cibulka.

V zápase prvních dvojic jsme bez problémů zvládli úvodní sadu, ovšem druhý a třetí set ovládli díky našim chybám hosté. Souboj druhých dvojic se v prvním setu hrál podle našich not, druhý byl vyrovnanější a koncovku jsme zvládli opět my. Duel prvních trojic byl jednoznačnou záležitostí naší formace, která hosty jasně přehrála. V zápase druhých trojic jsme vyhráli první sadu, o míč jsme podlehli v setu druhém. V rozhodující sadě jsme měli dobrý začátek, vedli jsme 8:5, ale hosté dokázali srovnat a v poslední výměně, která byla hodně dlouhá, nakonec uspěli. Horší než prohra v tomhle zápase bylo ovšem zranění kapitána Radka Pelikána. V souboji vložených dvojic byla jasně lepší ta českobrodská a když v singlu Bertko po vyhraném prvním setu nestačil na Sýkoru, prohrávali jsme 2:4. Naše první trojka zopakovala svůj suverénní výkon z prvního duelu, kdy Pospíšil naprosto jasně dominoval nad všemi aktéry tohoto duelu. Ve druhé odvetě trojic jsme po celou dobu tahali za kratší konec a před odvetami dvojic jsme prohrávali 3:5. Do první odvetné dvojky musel místo Pelikána Topinka. V prvním setu měli hosté už tříbodový náskok, ale nám se povedlo srovnat na devítky, při kterých se ovšem Kaděra nemýlil. Druhou sadu jsme stejným způsobem ovládli my. V rozhodujícím setu jsme brzo středočechům odskočili a stále jsme tak živili šanci na zisk alespoň bodu. Ten nám zajistila dvojice Pavelka, Bertko, která v tomhle utkání zvládla i svůj druhý duel.

MNK SILNICE GROUP Modřice – TJ Slavoj Český Brod   5:5

Pelikán, Pospíšil – Sýkora, Janík   1:2 (10:5, 7:10, 6:10) – 0:1

Pavelka, Bertko – Kaděra, Vedral   2:0 (10:7, 10:9) – 1:1

Gulda T., Spousta, Pospíšil – Štěpař, Vedral, Ešner   2:0  (10:3, 10:5) – 2:1

Topinka, Pelikán, Pavelka – Sýkora, Janík, Kaděra   1:2 (10:8, 9:10, 9:10) – 2:2

Gulda, Halva – Ešner, Štěpař   0:2 (5:10, 8:10) – 2:3

Bertko – Sýkora   1:2 (10:8, 6:10, 7:10) – 2:4

Gulda T., Spousta, Pospíšil - Sýkora, Janík, Kaděra   2:0 (10:5, 10:6) – 3:4

Topinka, Bertko, Pavelka (Halva) -  Štěpař, Vedral, Ešner   0:2 (5:10, 5:10) – 3:5

Topinka, Pospíšil – Kaděra, Vedral   2:1 (9:10, 10:9, 10:7) – 4:5

Pavelka, Bertko – Sýkora, Janík   2:0 (10:7, 10:8) – 5:5

Sety v utkání: 13:11

Rozhodčí: Buzek R., Vondrášek

Diváci: cca 60

Délka utkání: 3 hodiny 50 minut

Datum a čas: 03.06.2017 15:00
Kategorie: Historie 2017